2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

MERABA KIZLAR BU ARALAR DERS ÇALIŞMAYINCA YANINIZADA GELEMEDİM:KK31:
denemeye girmiştim dersanede 510 kişide 20. olmuşum dersane ne durumdaysa artık :KK53:
dün misafir vardı saolsunlar 12 gibi kalktılar sabahtan beri uyukluyorum yarında misafir var bu ara çalışmıyorum diye arka arkaya alayım bitsin dedim işler bitsin alan bakıcam sanırım
bu arada zümrelerim alan yargı aldım pazar günü güzele benziyo siz naptınız tubim clamantinem :KK48:

ben de ihtiyaç var ama yargı alıcam canım güzel diyolar
kızlar :KK14:
nolur bana kızmayın ama bu adalet değil. evet bazı branşlara gelmemişti alan sınavı. tamam dine, pdr ye gelsin. bu size yapılmış bi haksızlıktı. çünkü onlar da branştı. ama sınıf öğretmenliği branş değil ki. bize ne sorucaklar? ben okulda, fizik, kimya, biyoloji, resim, müzik, beden, sosyal bilgiler, tarih, coğrafya, edebiyat, türkçe, mat1, mat2, kaynaştırma, özel eğitim, trafik, din, iletişim, bilgisayar, çevre, felsefe, sosyoloji, psikoloji, drama.. daha aklıma gelmeyen bir sürü ders gördüm. ben bunların hangi birine çalışıcam? nasıl çalışıcam? harf öğretimi fln da gördük. nasıl harf öğrettiğimizi mi sorcaklar? ben gerçekten anlamıyorum. bi de memurlarda ilahi adalet yazmışlar. benim bi branşım yok ki. ve hiçbir zaman da hahaha benim alan sınavım yok diye sevinmedim. sizler için üzüldüm. kendim için şükrettim. neden geldi sınıf öğretmenliğine hala anlamış değilim. bilgisayar öğr. bile gelse bi derece tamam dicem ama sınıf için gerçekten anlayamıyorum. haberi gördüğümden beri ağlıyorum. :KK14:

sedef hiç üzülme canım.ben geçen sene çok yıprattım kendimi alan sınavı geldi diye ama
elime bir şey geçmedi :KK50: inan sakin olan insanlar kazanıyo bu sınavı.
bu sene atanıcaz inşallah kuzum.ama nolur sıkma canını üzülme olur mu :KK19:
çünkü üzülerek vaktimizi boşa harcıyoruz kendimizi yıprattığımız da cabası.

mutlu yıllar güzeller :KK16::KK16:
kaç gündür çok hastaydım giremedim :KK50:
şu an daha iyiyim
çok öpüyorum :KK54::KK54:

Son düzenleme:
Kızlar Rabbim mutlu huzurlu bir yıl yaşamayı nasip etsin ..âmin .umduklarımıza Nail olabilmek dileği ile ,yenı yıl da inş hayırlısı ile güzel yerlere atanırız ..

nolur bana kızmayın ama bu adalet değil. evet bazı branşlara gelmemişti alan sınavı. tamam dine, pdr ye gelsin. bu size yapılmış bi haksızlıktı. çünkü onlar da branştı. ama sınıf öğretmenliği branş değil ki. bize ne sorucaklar? ben okulda, fizik, kimya, biyoloji, resim, müzik, beden, sosyal bilgiler, tarih, coğrafya, edebiyat, türkçe, mat1, mat2, kaynaştırma, özel eğitim, trafik, din, iletişim, bilgisayar, çevre, felsefe, sosyoloji, psikoloji, drama.. daha aklıma gelmeyen bir sürü ders gördüm. ben bunların hangi birine çalışıcam? nasıl çalışıcam? harf öğretimi fln da gördük. nasıl harf öğrettiğimizi mi sorcaklar? ben gerçekten anlamıyorum. bi de memurlarda ilahi adalet yazmışlar. benim bi branşım yok ki. ve hiçbir zaman da hahaha benim alan sınavım yok diye sevinmedim. sizler için üzüldüm. kendim için şükrettim. neden geldi sınıf öğretmenliğine hala anlamış değilim. bilgisayar öğr. bile gelse bi derece tamam dicem ama sınıf için gerçekten anlayamıyorum. haberi gördüğümden beri ağlıyorum. :KK14:

Kuzum haberi okuyunca aklıma direk sen geldin.Üzülme kuzum tamam mı?:KK34:Belki bunda da vardır bir hayır biz bilemeyiz.:KK16:Kızların da dediği gibi pek çok rakibin alan sınavını duyunca pes edecek ama sen pes etmeyip daha çok çalışacak ve inşallah da atanacaksın.:KK16:Ben sana güveniyorum kuzum.Hem sen eğitimi de bitirdin ne güzel.Şimdi asılırsın gk'ye.Geri kalan zamanda da alana çalışırsın.:KK6:

Hadi güzeller hepinize iyi geceler.:KK16:

GÜNAYDIN KIZLAR
alana üzülmüşsün sedefim bu kedide bana seni hatırlattı yolluyorum hadi gül biraz bendede yok yok alan olarak ama napacan tatlım çekecen mecburrr $1499604_623081411085074_489254973_n.jpg :KK53::KK1::KK9:

şu an daha iyiyim

Çok çok geçmiş olsun canım.:KK16::KK16:

Yeni yılın ilk gününden herkese merhaba...:KK24:

Sadece tarihler değişti,ders çalışmaya devam...:KK14::KK1:

Herkese kolay gelsin.:KK24:

AÖF çalışma sayfasından KPSS çalışma sayfasına güzel , çok güzel , en güzel seneler dilerim :KK16:

Bu sene biz kalmadan bir sonraki seneye geçelim , mezun olalım ...sizin atamalarınız gerçekleşsin inşaAllah .:KK19:

Hepinize iyi yıllar kızlar :KK16: İnşallah güzel bir yıl geçiririz
kota yenilenince geldim yine kızlar annemler konuşmuş da şubatta kadar değiştiremiyormuşuz , kota sınırlı olunca abimde var artık yetmiyor 2 hafta kala nete giremiyoruz şubattan sonra rahatım inşallah.

canım haberi dersanedeki arkadaşımdan aldım o da sınıfçı çok üzüldüm . Çok haklısın hangi birine çalışacaksın bir sürü ders var , yapacaklarsa bile belli derslerden olur , alan sınavı başlı başına anlamsız zaten niye kaldırmıyorlar da bu kadar öğretmeni uğraştırıyorlar ,ne diyeceğimi bilemiyorum canım, en kısa zamanda netliğe kavuşur inşallah ,benim bölüm aynı çok geniş yakında bize de getirirler :KK47:

Yeni yıldan merhabaa :KK16:

Ben çok geç uyandım sonra yemek vs derken bu saat oldu ama akşama kadar çalışmaya niyetliyim
Türkçe ve mat çalışacağım elimdekileri bitirmem lazım çünkü gk de bir tane bile testim kalmadı.
Bitsinde sıfırdan yeni kaynaklar alayım
Öpüyorum herkesleri :KK54:

şu an daha iyiyim
geçmiş olsun fıstıgım :KK48:
sana da mutlu yılar:KK16:
Kızlar Rabbim mutlu huzurlu bir yıl yaşamayı nasip etsin ..âmin .umduklarımıza Nail olabilmek dileği ile ,yenı yıl da inş hayırlısı ile güzel yerlere atanırız ..
sağ ol canım inşallah,
sana da güzel seneler :KK16:
AÖF çalışma sayfasından KPSS çalışma sayfasına güzel , çok güzel , en güzel seneler dilerim :KK16:

Bu sene biz kalmadan bir sonraki seneye geçelim , mezun olalım ...sizin atamalarınız gerçekleşsin inşaAllah .:KK19:

biz de kpss sayfasından aöf sayfasına mutlu seneler dileriz :KK19:
sağ ol kuşum :KK16:

Teşekkürler Auscum amin....:KK16::KK16:

12'ye doğru uyanmıştım ben de,ne çabuk akşam oldu...:KK4::KK4:

Mola vermiştim bi uğrayayım dedim.

mutlu yıllar bebeklerimmm,şu pc sorunuda hallolsun hep aranızdayım

ne var ne yok bilmiyorum ama hepinizi seviyorum:KK16:

kızlar öncelikle hepinizin yeni yılı kutlu olsun
dün gece moralim bozuk bi şekilde yeni yıla girdim tabii ki, bunu açıklıcak başka gün bulamadılar mı merak ediyorum
sevdiceğim yanımdaydı çok şükür. onunla girdik, tolga çevik e akşam çok güldük. ama buruktum tabii.. 12 den sonra teyzemlere gittim. annemler ordaydı, orda biraz kafamı dağıttım
destekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim.
beni üzen asıl şey şu, yani sınıf öğretmenliğinde her türlü alan var, fizikten tut ingilizcesine kadar.. hepsini birden nasıl çalışırım, nasıl sorarlar anlam veremiyorum. bi pdr ci psikoloji çalışıcak, dinci din çalışıcak; ama biz ne çalışıcam bilmiyorum. sizin alanlarınızdan karma bi sınav yaparlarsa hiç şaşırmam. çünkü her alandan biraz da olsa gördük biz yani, hani benim her dönem 8-9 dersim vardı.
ben böyle düşünceler içerisinde kaldığımda da iş içinden çıkılmaz bi hal alıyor. içeriği de daha açıklıcaklarını düşünmüyorum açıkçası. o yüzden şimdiki kararım, içerik açıklanana kadar programıma devam etmek.
bildiğiniz üzre eğitimi bitirdim. ama alan geliceğini bilmediğim için aheste aheste maşallah 3 aya yaydım ben onu yani. bilseydim daha erken bitirirdim, neyse..
2 gün önce tarihe başlamıştım. dün ders çalışçak halim yoktu. bugünden itibaren tarihe devam edicem. bu ay, tarih ve tarih bitince mat ya da coğrafyadan birine başlıcam. bunlar bitince de vatandaşlık. planlarıma göre mart ya da mart yarısı gibi konularım biticek.
haftasonları da eğitim tekrarıma devam edicem. biliyorum artık eğitim ve gygk nin pek bi önemi kalmadı; ama şu an zaten alan için elim kolum bağlı.

dün gece moralim bozuk bi şekilde yeni yıla girdim tabii ki, bunu açıklıcak başka gün bulamadılar mı merak ediyorum
sevdiceğim yanımdaydı çok şükür. onunla girdik, tolga çevik e akşam çok güldük. ama buruktum tabii.. 12 den sonra teyzemlere gittim. annemler ordaydı, orda biraz kafamı dağıttım
beni üzen asıl şey şu, yani sınıf öğretmenliğinde her türlü alan var, fizikten tut ingilizcesine kadar.. hepsini birden nasıl çalışırım, nasıl sorarlar anlam veremiyorum. bi pdr ci psikoloji çalışıcak, dinci din çalışıcak; ama biz ne çalışıcam bilmiyorum. sizin alanlarınızdan karma bi sınav yaparlarsa hiç şaşırmam. çünkü her alandan biraz da olsa gördük biz yani, hani benim her dönem 8-9 dersim vardı.
ben böyle düşünceler içerisinde kaldığımda da iş içinden çıkılmaz bi hal alıyor. içeriği de daha açıklıcaklarını düşünmüyorum açıkçası. o yüzden şimdiki kararım, içerik açıklanana kadar programıma devam etmek.
bildiğiniz üzre eğitimi bitirdim. ama alan geliceğini bilmediğim için aheste aheste maşallah 3 aya yaydım ben onu yani. bilseydim daha erken bitirirdim, neyse..
2 gün önce tarihe başlamıştım. dün ders çalışçak halim yoktu. bugünden itibaren tarihe devam edicem. bu ay, tarih ve tarih bitince mat ya da coğrafyadan birine başlıcam. bunlar bitince de vatandaşlık. planlarıma göre mart ya da mart yarısı gibi konularım biticek.
haftasonları da eğitim tekrarıma devam edicem. biliyorum artık eğitim ve gygk nin pek bi önemi kalmadı; ama şu an zaten alan için elim kolum bağlı.

biz teşekkür ederiz canım benim:KK16:
seni çok iyi anlıyorum sedefim seninle aynı durumda sayılırız
17 ders var bizim alanda sanat ve estetikten tut felsefesine kadar...
içinde sosyal kelimesi geçen bütün dersler bizim bölümde anlayacağın :KK31:
sen alan sınavını hiç düşünme şimdilik malum içeriği açıklayacaklar kitaplar
çıkacak derken çok zaman geçer.sen tarih coğrafya ve vatandaşlıkta kendini
geliştir kuzum bu sürede.alanda diğer herkes seninle aynı durumda olacak zaten.
canını sıkma sakın kuzum.hem belki alan senin işine gelecek bimezsin ki.
inan polyanacılık yapmak değil niyetim.neyin hayır neyin şer olduğunu anlayamıyoruz
biz bazen.onun için sen gönlünü ferah tut.bizim geçen sene düştüğümüz hatalara sen
düşme oldu mu sedefim :KK19::KK16::KK16:

sedefim mesaj kutun doluuuuuu:KK6:

hayırlısıyla gecersin sınavı. Allah sana nasip ettiyse ne kadar zor olursa olsun yaparsın tatlım.:KK31:

Sedefciğim bundan sonra planını ona göre yaparsın artık, hiç canını sıkmadan yeni proğramına adepte etmeye calıs kendini. cunku yapacak başka hiçbirşey yok
şu an daha iyiyim

Yeni yıldan merhabaa :KK16:

Ben çok geç uyandım sonra yemek vs derken bu saat oldu ama akşama kadar çalışmaya niyetliyim
Türkçe ve mat çalışacağım elimdekileri bitirmem lazım çünkü gk de bir tane bile testim kalmadı.
Bitsinde sıfırdan yeni kaynaklar alayım
Öpüyorum herkesleri :KK54:

Size de mutlu yıllar kızlar, hepimiz için başarılı bir yıl olur inşallah.

biz teşekkür ederiz canım benim:KK16:
seni çok iyi anlıyorum sedefim seninle aynı durumda sayılırız
17 ders var bizim alanda sanat ve estetikten tut felsefesine kadar...
içinde sosyal kelimesi geçen bütün dersler bizim bölümde anlayacağın :KK31:
sen alan sınavını hiç düşünme şimdilik malum içeriği açıklayacaklar kitaplar
çıkacak derken çok zaman geçer.sen tarih coğrafya ve vatandaşlıkta kendini
geliştir kuzum bu sürede.alanda diğer herkes seninle aynı durumda olacak zaten.
canını sıkma sakın kuzum.hem belki alan senin işine gelecek bimezsin ki.
inan polyanacılık yapmak değil niyetim.neyin hayır neyin şer olduğunu anlayamıyoruz
biz bazen.onun için sen gönlünü ferah tut.bizim geçen sene düştüğümüz hatalara sen
düşme oldu mu sedefim :KK19::KK16::KK16:
tuğbam çok sağol kuzum :KK48: öğretmenleri bu kadar aşağılayan bi kurum görmedim ben.. ve öğretmenlikten nefret etme derecesine geldim. bu bölümü seçtiğim gün dün gibi aklımda. yıllardır öğretmen olmanın hayalini kuruyodum ve üniye yerleştiğim gün kendimi daha çok öğretmen hissediyodum. şu an ise koca bir hiç gibi hissediyorum. bu yıl elimden geleni yapıcam ama olmazsa bu saçma sapan sistem için daha fazla uğraşamıcam. hayatımda bazı şeyler şekillenmek zorunda artık. nişanlanıcam, bi sorumluluğum olucak. tüm maddiyatı onurun üstüne yıkamam. bi işim olmalı artık. sayenizde biraz daha rahatladım ama, çok teşekkür ederim
sedefim mesaj kutun doluuuuuu:KK6:

hayırlısıyla gecersin sınavı. Allah sana nasip ettiyse ne kadar zor olursa olsun yaparsın tatlım.:KK31:
inşallah kuzum. bakalım ben şimdilik eski planıma göre davranıcam. çünkü ortaya bişey atıp tam açıklamayı çoook sonra yapmayı çok seviyolar. gerisini içerik belli olunca düşünürüm artık
Sedefciğim bundan sonra planını ona göre yaparsın artık, hiç canını sıkmadan yeni proğramına adepte etmeye calıs kendini. cunku yapacak başka hiçbirşey yok

Size de mutlu yıllar kızlar, hepimiz için başarılı bir yıl olur inşallah.

aynen safranım. bu benim eski planım. eskiden de böyle yapıcaktım zaten. martta bitirip geri kalan zamanda tekrar+deneme şeklinde götürcektim. tekrar ve deneme yalan olcak artık alan çalışırım o zamanda. içerik açıklanana kadar bu şekilde devam edicem.

Maşallah bizden çok ziyaretçi var...:KK14: Bi bitmediniz be...:KK51:

Dersane muhabbeti yine dönmeye başlamış,canım sıkıldı benim de...

X