2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

1-a (tamamen mantıksız bi mantık yürüttüm.)
2-a
3-b :26::26::26:

Kitabını da güle güle kirlet kuzum.Amma fark var be.
kuzum 1 yanlış, b olucakmış açıklamasında da kızlarda dedikodu var demiş
2 ve 3 doğru tebrikler
2. soruda beni d şıkkı çeldirdi. aniden diyo ya, refleksif gibi geldi bana
3.soruda da c yaptım biliyorum ordaki cahil yazısını bile bile işaretlememem gerekirdi, ama paragrafa fazla odaklanarak c yi işaretledim :26:
2. soru bence b.

safranım a şıkkı olucakmış :26:

ben biraz geçmişi okuyayım

Yuhhh,kadına bakış açısı kitaplara bilem yansımış.

Aniden sorusunu da bilerek koymuşlar ama dikkatsizlikten yapmışsın belli,çünkü konuşma refleksif değil ya...

Evet,orada da cahil kelimesi olmamış ama insana bazen öyle şıklar çok mantıklı geliyor.

Çizelgene kurban,ilk aşkım yazmış. Ne şanslısın bi bilsen...

1e
2a
3b kuzum:26:

kitabın hayırlı olsun kuzum evet yarı yarıya fark var
kuzum 1-b, diğerleri doğru
hiç sorma, ben bi daha başka kitap almam sanırım. o yüzden kırtasiyeden almak zorunda kaldım.
aynen, sinir oldum soruya. neyse hepimiz öğrenmiş olduk. belli olmaz bence, bu tarz bi soru da gelebilir
ayy monam çok iyi anladım ya, Allah razı olsun senden. aynen dediğin noktalara takıldım.
kuzum ya öyle deme ilk aşk olmanın avantajları da var, dezavantajları da var. hem her şey nasip kısmet. Allah korusun ama bi ayrılık yaşamıcağımın garantisi yok. geçen esraya gelen çocuk 10 yıllık ilişki + 1 ay evlilikten sonra boşanmış. Allah korusun tabii ki ama önemli olan kaçıncı olduğu değil, önemli olan ne zaman başladıysa o andan ömrün sonuna kadar hep aşkla sürmesi

bu arada kızlar denemenin önemini vurgulamak istiyorum. çözdüğüm denemeler her ne kadar kolay olursa olsun yine de yanlış yaptığım soruları testlerdekilerden daha çok öğrendim. hatta bi kaç denemede, daha önce testte karşılaştığım bi çok sorunun tıpatıp aynısıyla karşılaştım. ona rağmen soruyu hatırladım; ama cevabını hatırlayamadım. ben de mi bi salaklık var bilmiyorum ama testte yanlış yaptıklarımı belli ki unutmuşum. ama denemedekileri unutmuyorum. daha kalıcı oluyo.
bence çoğunuz gerek gygk olsun, gerek eğitim olsun, bu derslerin çoğunu bitirdiniz sayılır. yavaştan denemelere başlayın bence. en azından kolaylara başlayın. elinizde geçmiş yıllardan kalan deneme varsa onlardan haftada 1, ya da 2 haftada 1 çözseniz yeter. özellikle de alana çalışırken alana çok yoğunlaşıcaksınız. gygk ve eğitimi unutmamak adına deneme çözmelisiniz bence

ayrıca niloşa safrana geçmişler olsun
safranım denemen nasıl geçti?
ekinezya mantarkaya maşallah
morisim çok engellerle karşılaşmışsın, inşallah bu emeklerinin karşılığını alırsın canım
yeni gelen arkadaşım nazife hoşgeldin ben de sınıfçıyım :13:
çalışmasını yazmayanlara da maşallah
unuttuğum varsa affola

Son düzenleme:
deneme deyince böyle kalbime bir şey batıyor sanki :26:
korkuyorum çözmeye :18:

oha. gözü doysun

atanmak için kılı kırk yaranlar nasıl oluyorda aldıkları maaşa tamah etmiyorlar aklım almıyor
zorluyorum kendimi ama yine de anlayamıyorum
ben o paranın yarısına razıyım mesala şuan gık demem yani emeğini vererek çalışmama bakarım haketmeye çalışırım

çünkü böyle insanlar bizim kadar zorluk çekmeden rahata eriyolar badem
ee hal böyle olunca elindekinin kıymetini bilmiyolar
Allah şaşırtmasın

günaydın fındıklarım
ben ocak gelene kadar sırf alan çalışmayı düşünüyorum zaten 2 3 gün var ne kadar ilerlersem işte
hadi kolay gelsinnn
kuzum korkunun ecele faydası yok
en azından dediğim gibi, kolay denilebilcek, eski yayınlardan çöz

sedom biraz eksiklerimi tamamlayıp denemelere başlayacagım inşallah.
dediğin gibi haftada 1 çözmenin ne zararı olur ki. zaman yaklaştıkça da sıklığını artırırız

Deneme yetenek yayınlarının denemesini olduk sedefim, 1 saat 15 dk, genel yetenek sürdü 45 dk genel kültür. Coğrafya sorularından birinde rüzgar gülü vermiş, altına hangi ile ait olduklarını yazmış sonrada o illeri sormuş yani cevabı soruda vermiş. Mantık sorusunda ise soruda farklı isim cevapta farklı isim kullanmış, yani böyle sinir edici yanlışlıklar vardı, ondan denemeyi çok kaliteli bulmadım. Cevap anahtarı p.tesi verileceği için şimdilik kaç netim var bilmiyorum bir önceki denemede 53 netim vardı, bunda da altına düşmeden birkaç net artırırsam göbek atarım

Genel yetenekten 55 soru işaretleyebiliyorum ortalama ama genel kültürden çok eksiğim var, en fazla 30 soru işaretleyebiliyorum. Bunun için programımda artık tarih ve anayasa ya daha çok ağırlık vericem.

Denemede sınıf arkadaşımın biri, deneme bitince kötü geçtiğini cevap anahtarını vermiyeceğini söyledi, Allahım Yarabbim sanki karneye işleyecek notlar, iyide olsa kötüde olsa önünü gör, çalışmalarını ona göre şekillendir.
Ne insanlar var

Ayyy bi de adını yazmayanlar var,onlar ayrı bi dünya zaten.

Dersaneden geldim,kuaföre gidicem... Sonra da başlarım çalışmaya...

Akşama görüşürüz ballarım.

Sedefcim bence sonuç çok güzel..

Can kızlar hepinize iyi günler...
Hastayım ama biraz odamı toplayıp ders çalışmayı düşünüyorum sobam da süper yanıyor:)
Bugün vatandaşlık bakayım diyorum...
Güzel çalışırsam raporumu da vereceğim:)
Ama kesinlikle hayatınızdaki büyük taşları öncelik edinin yoksa o kadar boş geçiyor ki hayat...Bunu kendime de söylüyorum tabi ki..
Kendinize iyi bakın iyi çalışmalar akşama görüşürüz..
Bu arada TUğbayı göremiyorum sanki??
Bir de bana da alan için bir şeyler önerirsenz çok seviniriM..
Tekrardan görüşmek üzere...:)

anladım safranım. tabii ki önemli olan çok ilerleme olmasa bile gerilememek. benim de senin gibi ilk bölümüm. gy ye kafam basıyo da gk tam bi rezalet. pzt başlıyorum ben de gk çalışmaya. yine de gk den baya soru yapmışsın, inşallah hepsi doğru çıkar canım
hiç sorma, böyle insanları anlayamıyorum. bizim de geçen yıl ihtiyaç deneme sınavlarında kimse bize soru kitapçıklarını dağıtmazdı, soru kitapçıklarının bulunduğu kısımda cevap anahtarları da olurdu. önce oradan soru kitapçıklarımızı alırdık, deneme bitince optiklerini yerine koyar, cevap anahtarlarımızı alırdık. kızın biri hep optiğini koyarken cevap anahtarına bakıp bazı sorularını optikten değiştirirdi. değiştirdin de ne oldu yani kendini kandırmaktan başka bişey değil
Ayyy bi de adını yazmayanlar var,onlar ayrı bi dünya zaten.

Dersaneden geldim,kuaföre gidicem... Sonra da başlarım çalışmaya...

Akşama görüşürüz ballarım.
ohh güzelliğine güzellik katmaya gidiyosun yani
Sedefcim bence sonuç çok güzel..
kuzum bu netler güzel aslında. fakat çözdüğüm deneme ihtiyacın 2011 denemesi. sorular kolay. nerdeyse fullenebilcek bi deneme. o yüzden netime berbat dedim. yoksa hani okulda olur ya 90 alır, neden 100 alamadım diye ağlayan tipler vardır. onlardan değilim yani mesela daha kaliteli bi denemede böyle netim çıksa göbek atarım
Saçımı sarıya boyatmışken avatarımın resmini değiştireyim dedim
yeni saçların hayırlı olsun safranım

canım tuğba dershanede çok yoruluyomuş, o yüzden pek giremiyo, bi de sanırım o haftaiçi dersaneye gidiyo, bugün ya da yarın uğrayabilir topiğe
çalışmalarında kolay gelsin tatlım

kızlar ben de bugün eğitim tekrarlarıma başlıyorum. hepimize kolay gele

kolay gelsin çalışkan kızçelerim

sedefcim deneme hakkında söylediklerin çok doğru ama yanlışın çıkınca da üzülme bak daha da iyi öğreniyorsun bu da bi avantaj canım bir de bu yönden düşünmeye bak..

Ekinezya geçmiş olsun canım ya

Safrancım yeni saçlarını güle güle kullan

Mona çok güzel olma kız nazar değerler bak

şu anda kurstayım aralık bitene kadar test çözücem daha bonra çyd ve vatandaşlık inşallah kızlar.. Allah cümlemizin yardımcısı olsun kendinize dikkat edin bol bol ders çalışın görüşürüz

sağol morisim. söylediklerinde çok haklısın. insan denemeden daha çok şey öğreniyo. ne kadar yanlış = o kadar yeni bilgi
sana da kolay gelsin tatlım

başka derdim yok gibi alyanslara baktım az önce ya
neyse tekrar döneyim derse
bu ara motivem düşük zati

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…