2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Hafta içi akşam mı gidiyosun kursa zor oluyor mu?

tamam o zaman oy birliğiyle güvenlik diyoruz :13:

hoşgeldin aramıza :KK16:

Canımcım nişan tarihin hayırlı olsun inşallah:nazar::nazar: rabbim sana meslek nasip etmiş atanınca da kendi evini kendin alırsın.:KK16:Bu durumda önemli olan baban değil de annen babanı ikna edebilir aslında mesela benim annem oğlan kız ayrımı olmaz erkeğe ne yapıyorsan kızıma da yapılacak birine ver birini ayır olmaz demişti.Eğer öyle bir durum olursa hakkımı helal etmem dedi babama...aile durumunu bilmiyorum canım belki baban dinlemiyordur anneni.Amannn boşver sen kendin alırsın zeten...
Bana kızmayın fazla giremiyorum iş yerinden ama düşünüyorum sizleri dualarımdasınız.Ders çalışamıyorum raporda veremiyorum çok umutsuzum,yorgunum ne zaman ders çalışacak olsam bir engel çıkıyor mutlaka herneyse canınızı sıkmayayım kızçelerim...:KK37::KK37:

hoşbulduk kızlar hoşbulduuk :) ay siz ne kadar hızlı çalışmışsınız ne zmn başladınız ki ohoo baya ilerlemişsiniz.ben bu sene artık sinir oldum eğitime çalışmıycam sadece gk-gy çalışıcam e atanayım artık diyorum :) sizin kadar hızlı olmasa da ilerledim azıcık :)

hoşbulduk kızlar hoşbulduuk :) ay siz ne kadar hızlı çalışmışsınız ne zmn başladınız ki ohoo baya ilerlemişsiniz.ben bu sene artık sinir oldum eğitime çalışmıycam sadece gk-gy çalışıcam e atanayım artık diyorum :) sizin kadar hızlı olmasa da ilerledim azıcık :)

aman maaşallah de :KK9:
ee atanmak aslanın ağzında hızlı olmayıp napacan:KK14:

ders çalıştıktan sonra biz :KK9:

$vb.jpg

ağzında mıı? ne ağzı kız midede artık midedeee :)) valla ben de size bakıp motive olayım yıllardır uğraşıyorum artık masaya oturup çalışasım da gelmiyor ki :/

kendini tanıtsana. bölüm? kacıncı yıl? :KK6:
benim de 3. yılım çalışma isteğimiz gelmese de mecburiyet işte :KK14:

fizik öğretmenliği canım 3. kez gircem okurken girdiklerimi saymazsam :)) bi de okulu baya da bi uzatınca artık hiç heves de kalmadı:p
senin bölüm ne?

fizik öğretmenliği canım 3. kez gircem okurken girdiklerimi saymazsam :)) bi de okulu baya da bi uzatınca artık hiç heves de kalmadı:p
senin bölüm ne?

benim bölüm de edebiyat.
bu yıl çalışalım sıkıca. gecen yıllarda okuldan, başka sorunlardan dolayı erken de başlayamamıştık
ama artık tecrübeliyiz. zaten konulara bir bakınca hatırlıyoruz. o yüzden hızı da arttırmamız lazım :KK34:

Son düzenleme:
Kuzular merhaba.:KK3::KK3:
Bugün biraz geç kaldım derse başlamak için.Bulaşıktı, duştu derken.:KK50:Bugün Türkiye'nin Fiziki Özelliklerini bitirmeye çalışacağım.
Akşama görüşürüz güzeller.Kendinize iyi bakın.Öptüm.:KK54::KK34:

Kuzular raporumu verip hemen yatacağım. :KK42::KK42:Coğrafi konumun özetini çıkardım Data'dan.Sonra Nihan hocanın videolarından izledim.:126:Ya onlar ne kadar uzun videolar öyle.Bitireceğim derken bu vakte kaldım:KK50: ertesi güne planım aksasın istemediğim için.2 soru bankasından da maşallah 194 soru çözdüm.:nazar::KK6:

Öptüm canlarım.:KK54:İyi geceler herkese.:KK16:
oyy kıyamam tatlım, geç saate kadar uğraşmışın; ama çok da iyi yapmışsın bence. en azından için rahat uyumuşsundur :KK34: maşallah kuzuma, bugün de inşallah böyle geçer :nazar:
İvet kuzum duygulardan duygulara sürükleniyoz senle...:KK23::KK53:

Bence soruda hata yok.:44: Ben görür görmez statü dedim çünkü.:26: Zarar kelimesi beni orada kendine çekti.İş adamı vs.tarzı geniş kapsamlı düşünüp statü dedim. Yüzeysel mi düşündüm çok mu saçmaladım bilmiyom ama önlemler almak falan deyince öyle şey ettim.:26:
aaaa :KK30: ivet. ama bu adam iş adamı bile olsa ee bu kaza sonucu ölse bile ona gene de saygı duyarlar ki, giderler kocaman bi cenaze töreni yaparlar vs. ne biliim ay tövbe tövbe :KK37: ama sınavda gelse güvenlik yaparım ben bu soruyu, cevap da senin dediğin gibi statü çıkar kesin :KK1:
Hayırlı cumalar kızlar
Dün 5 saate çıkamadım ama 4 saate bile çok sevindim. Bugün 5 saat çalışırım inşallah.

Müge anli da takip ettiğim bir olay vardı, ceseti bulunmuş. Olay ilgimi çekti ona takilip kaldım.
hayırlı cumalar tatlım. ay ben de geçen yıl serap ezgüyü izliyodum. onlar çok fena bağımlılık yapıyo. bi kızı öğretmeni kaçırmıştı. o kız bulunana kadar rahat edememiştim :KK30:
inşallah bugün 5 saat çalışırsın :KK16:
selam canlar:KK3:
bugün şu öğrenmeyi bitireyim artık En Büyük KK ölçme kalıyor o da ne zaman biterse :KK68:

bu arada hala benim kargom gelmedi biliyor musunuz :KK14: alışma olmuş bende tepki bile vermiyorum:KK9: 1 haftası dolmadan ulaşmıyor elime namıssız :KK6:

monuşum mesaj kutum temiz :KK42:
ay kız biliyo musun akşam yattığımda akşıma geldi benim de.. ama gelmiş olsa rengina söylerdi diyorum. :26: hay Allah ya bu kadar uzun sürmesi gene normal değil. kargo takipte ne yazıyo kuzum :26:
bugün inş öğrenme biter :KK9:
Canımcım nişan tarihin hayırlı olsun inşallah:nazar::nazar: rabbim sana meslek nasip etmiş atanınca da kendi evini kendin alırsın.:KK16:Bu durumda önemli olan baban değil de annen babanı ikna edebilir aslında mesela benim annem oğlan kız ayrımı olmaz erkeğe ne yapıyorsan kızıma da yapılacak birine ver birini ayır olmaz demişti.Eğer öyle bir durum olursa hakkımı helal etmem dedi babama...aile durumunu bilmiyorum canım belki baban dinlemiyordur anneni.Amannn boşver sen kendin alırsın zeten...
Bana kızmayın fazla giremiyorum iş yerinden ama düşünüyorum sizleri dualarımdasınız.Ders çalışamıyorum raporda veremiyorum çok umutsuzum,yorgunum ne zaman ders çalışacak olsam bir engel çıkıyor mutlaka herneyse canınızı sıkmayayım kızçelerim...:KK37::KK37:
sağol tatlım. yok babam bi cacık yapmıyo. her şeyi annem yapıcak. onura bi saat alınması lazım, ona bile yanaşmıyo. daha nişana çok var diyo da bahane yani.. :KK37: her şeyi oğluşuna yaptığı için bana kalmadı. ama düşünceli bi insan olsaydı oğlunda da ayağını yorganına göre uzatırdı. neyse hiç umrumda değil. annem yapıcak sağolsun :KK48:
kuzum sen şu dershaneyi akşama çeksene ya.. belki de o yüzden çalışamıyosundur. o zaman daha bi programlı olursun gibime geliyo :26:
canımızı sıkmıyosun ayrıca her zaman gel lütfen En Büyük KK
ahahahh :KK60: çok güldüm :KK60:
ama ben genelde yatağa geçtiğimde dizi açıp izlemeden uyuyamıyorum :KK1: şu sıralar da teee eskilerden kalma haziran gecesine sardım :KK23: aylaklık başa bela dicem ama aylak da değilim ki :KK53:
senin bölüm ne?

hayırlı olsun canım :KK16: inşallah bu yıl olur. ben de sınıfçıyım :KK16:

oyy kıyamam tatlım, geç saate kadar uğraşmışın; ama çok da iyi yapmışsın bence. en azından için rahat uyumuşsundur :KK34: maşallah kuzuma, bugün de inşallah böyle geçer :nazar:

aaaa :KK30: ivet. ama bu adam iş adamı bile olsa ee bu kaza sonucu ölse bile ona gene de saygı duyarlar ki, giderler kocaman bi cenaze töreni yaparlar vs. ne biliim ay tövbe tövbe :KK37: ama sınavda gelse güvenlik yaparım ben bu soruyu, cevap da senin dediğin gibi statü çıkar kesin :KK1:

hayırlı cumalar tatlım. ay ben de geçen yıl serap ezgüyü izliyodum. onlar çok fena bağımlılık yapıyo. bi kızı öğretmeni kaçırmıştı. o kız bulunana kadar rahat edememiştim :KK30:
inşallah bugün 5 saat çalışırsın :KK16:

ay kız biliyo musun akşam yattığımda akşıma geldi benim de.. ama gelmiş olsa rengina söylerdi diyorum. :26: hay Allah ya bu kadar uzun sürmesi gene normal değil. kargo takipte ne yazıyo kuzum :26:
bugün inş öğrenme biter :KK9:

sağol tatlım. yok babam bi cacık yapmıyo. her şeyi annem yapıcak. onura bi saat alınması lazım, ona bile yanaşmıyo. daha nişana çok var diyo da bahane yani.. :KK37: her şeyi oğluşuna yaptığı için bana kalmadı. ama düşünceli bi insan olsaydı oğlunda da ayağını yorganına göre uzatırdı. neyse hiç umrumda değil. annem yapıcak sağolsun :KK48:
kuzum sen şu dershaneyi akşama çeksene ya.. belki de o yüzden çalışamıyosundur. o zaman daha bi programlı olursun gibime geliyo :26:
canımızı sıkmıyosun ayrıca her zaman gel lütfen En Büyük KK

ahahahh :KK60: çok güldüm :KK60:
ama ben genelde yatağa geçtiğimde dizi açıp izlemeden uyuyamıyorum :KK1: şu sıralar da teee eskilerden kalma haziran gecesine sardım :KK23: aylaklık başa bela dicem ama aylak da değilim ki :KK53:

hayırlı olsun canım :KK16: inşallah bu yıl olur. ben de sınıfçıyım :KK16:
sedom dün teslimat şubesinde yazıyordu bugün teslimatta yazıyor. yarın teslimata 5 kala yazarlar :KK9::KK9:
nedense kargo benim olunca gereksiz bir zaman geçiriyorlar kargomla :KK53:

ben hala niye netteyim diye sorarsanız ya ben de bilmiyorum:KK24: annemler evde yok tek başıma kendimi başıboş hissediyorum:KK9: ders çalışasım da gelmiyor :KK8:

Son düzenleme:
Selam kızlar.
Birazdan kitaplarımı almaya gidcem :)
Eğitim bilimleri yedi iklim kesin alcam.
Gk gy alsam mı kararsızım ama alabilirim :)
Şöyle diyeyim matematikte pek bi problemim yok severim kendilerini :) Şükür ki yapabiliyorum.
Türkçeyi de öyle.. Geometri de sever yaparım. Arada zorlansam da..
Ama tarih :'( Öğrencilik hayatım boyunca başıma bela olan bir ders.
Gk başlangıç için hangi yayını almalıyım? Genelde data cevabı aldım sanırım.
Kafam çok karışık :)

Selam kızlar.
Birazdan kitaplarımı almaya gidcem :)
Eğitim bilimleri yedi iklim kesin alcam.
Gk gy alsam mı kararsızım ama alabilirim :)
Şöyle diyeyim matematikte pek bi problemim yok severim kendilerini :) Şükür ki yapabiliyorum.
Türkçeyi de öyle.. Geometri de sever yaparım. Arada zorlansam da..
Ama tarih :'( Öğrencilik hayatım boyunca başıma bela olan bir ders.
Gk başlangıç için hangi yayını almalıyım? Genelde data cevabı aldım sanırım.
Kafam çok karışık :)

valla canım, şu yayını alayım da bütün bilgiler içindedir diyebileceğim bir kaynak yok malesef. data veya ihtiyaçtan birini alıp çalışmaya başla. ilerleyen zamanlarda bir diğeri de eline geçerse ona da bir göz gezdir. çünkü birinde olmayan bilgi diğerinde oluyor :KK31: bende birkaç eski yeni yayın var, birinden çalışmamı bitirirsem diğerini de okuyorum, öyle sürdürüyorum konu çalışmasını :KK34:

X