2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Sınavda ikinci kez dönüp baktığım tek ders Türkçe idi...4-5 sorudan emin değildim...

Sonra tekrar bakıp cevapları değiştirdim ve ilk yaptıklarım hep yanlışmış...

Bir de branşım Türkçe yav.:KK53::KK53:

yavrum benim türkçem 45 dakikamı almıştı :KK30: hem de o çok uğraştığım 3 vitamin soruları yine boş kalmıştı :KK1:
ve hayatımda ilk kez bu kadar uzun sürmüştü. matta da ilk kez yarısını bırakıp gk ye geçip, sonra tekrar mata dönmüştüm.
haa bi de ilk kez p3 ve p10 puanım aynı kaldı. bütün sınavlarda p10 um p3 e bin basardı :KK53:
bu yıl kpss de ilklerimi yaşadım valla :KK53:

Kızlar kardeşime yeni telefon aldık onun eski dokunmatik telefonunu ben aldım,görmeniz lazım halimi.:KK53: İlk defa kullanıyom dokunmatik mal gibiyim.:KK1:

yavrum benim türkçem 45 dakikamı almıştı :KK30: hem de o çok uğraştığım 3 vitamin soruları yine boş kalmıştı :KK1:
ve hayatımda ilk kez bu kadar uzun sürmüştü. matta da ilk kez yarısını bırakıp gk ye geçip, sonra tekrar mata dönmüştüm.
haa bi de ilk kez p3 ve p10 puanım aynı kaldı. bütün sınavlarda p10 um p3 e bin basardı :KK53:
bu yıl kpss de ilklerimi yaşadım valla :KK53:

Ben 2 dakika baktım o sorulara ve bunlar beni aşar deyip çiziktiriverdim namıssız soruları...:KK19::KK19:

Matematik bile daha insaflıydı yav.:KK24:

olabilir canım sanırım konsantre olayımda bi iş var :18:
mantık sorularına ölümm :KK55:

aslında mantık soruları basit, bi kere ortaya bütün olasılıkları çıkarınca çözümler kendiliğinden geliyo. ama uzun zaman alıyo. ve bi yerde hata yaparsan tüm alt sorular yanlış çıkıyo. çok iyi konsantre olmamız lazım :KK31:

Kızlar kardeşime yeni telefon aldık onun eski dokunmatik telefonunu ben aldım,görmeniz lazım halimi.:KK53: İlk defa kullanıyom dokunmatik mal gibiyim.:KK1:
kuzum ben de dokunmatik tel aldığımda öyle olmuştum. hatta aldığıma bin pişman olmuştum. kullanamıcam diye. ama 3 gün sürüyo, sonra normal telefonları kullanamıyosun :KK1: hatta normal telefonlarda da ekrana dokunduğum çok olmuştur :KK1:
Ben 2 dakika baktım o sorulara ve bunlar beni aşar deyip çiziktiriverdim namıssız soruları...:KK19::KK19:

Matematik bile daha insaflıydı yav.:KK24:

aynen monam. keşke dediğin gibi yapsaydım ben de. ama inat ettim işte gıcık oldum, hakkınızdan gelicem dedim ama ıhhh olmadı :KK51:

kuzum ben de dokunmatik tel aldığımda öyle olmuştum. hatta aldığıma bin pişman olmuştum. kullanamıcam diye. ama 3 gün sürüyo, sonra normal telefonları kullanamıyosun :KK1: hatta normal telefonlarda da ekrana dokunduğum çok olmuştur :KK1:

aynen monam. keşke dediğin gibi yapsaydım ben de. ama inat ettim işte gıcık oldum, hakkınızdan gelicem dedim ama ıhhh olmadı :KK51:

Ayyy inşallah kızlarım yaa gülücük bile yapamıyom daha...:KK1::KK1:

Bugün erkencisin Sedefim,sevindim valla.:KK48: Geç geliyodun baya.:KK31:

Ayyy inşallah kızlarım yaa gülücük bile yapamıyom daha...:KK1::KK1:

Bugün erkencisin Sedefim,sevindim valla.:KK48: Geç geliyodun baya.:KK31:

geldim ama gitmem lazım :KK1: duş aldım, annemle çay içtik falan derken takıldım kaldım buraya. şu öyt konusunun sorularını bitireyim. azcık da rehberlik çözüp gelirim :KK55:

kahve yapmak için su koydum babam kahve, annem çilekli form sallama çay istedi. Dersaneyi , dersleri ne olacak diye düşünüyordum. kahveyi de sallama çayı da aynı bardağa koymuşum :KK30: babam çilekli kahve içiyor şuanda :KK1::KK1::KK1:
gel bu kafayla ders çalış ya :KK53:

gece gece güldürdün beni :) canım ya sıkma canını düzelir inşallah :KK19:

Mona duydun mu amed nişanlısından ayrılmış :KK23:

bende normal tel kullanamıyorum artık ilk aldığımda zorlanmıştım ama geçiyo :KK1:

X