2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

selam kızlar :KK3:

coğrafyaya çalıştım gündüz, iklim konusuna. sonra yüz kadar soru çözdüm. geometri çözdüm üç test, yetmiş kadar da türkçe. birazdan da tarihten yeni konuya başlayayım diyorum.

dertleşmiş kuzular. ah ahh... hakkaten sedefin dediği gibi çalışmaktan başka çare yok benim için de. kardeş abi abla yok bende mesela. allah korusun aklıma gelince kötü oluyorum ama, aileme bişey olsa bana yardım edecek tek bir akrabam yok. var ama yok :KK31:

gerçekten bir yere atanmamız lazım ya...
maaşallah canım:nazar::nazar:

Herif de gelmiş bana çok yorgunum canım da sıkılıyo diyo..:KK14:

Tepem atıverdi,ben sıkılmak için çalışıyom biliyon demi dedim...:nazar:
kızım adam hiç mi sıkılmasın :KK53:

iyi akşamlar kızlar nasılsınız , iyisinizdir inşallah:KK16: ben hiç çalışamıyorum , sizlerden azim enerji almaya geldim .
beni dersane bitirdi kaç gündür ders çalışmıyorum; ygs testleri çözüyoruz , kpss ye yönelik yaprak test dahi yok ,deneme yok , kitaplar eksik , vatandaşlık yok , 3 kere geometri hocası değiştirdik kaç haftadır geometri görmüyoruz , hocalar az biri gelmeyince ders boş geçiyor , ders bitince kalıp matematik, vatandaşlık çalışıyoruz ,bıktık artık kendi çabamızla bir şeyler yapmaya , Sınıfça konuştuk müdürle düzelecek düzene girecek diyorlar bir şey olduğu yok :KK47: Herkes bırakmak istiyor konuştuk başka dersaneye geçmeyi , ildeki ihtiyac dersanesini aradık konuştuk , araba ayarlarsak gideceğiz .

iyi akşamlar kızlar nasılsınız , iyisinizdir inşallah:KK16: ben hiç çalışamıyorum , sizlerden azim enerji almaya geldim .
beni dersane bitirdi kaç gündür ders çalışmıyorum; ygs testleri çözüyoruz , kpss ye yönelik yaprak test dahi yok ,deneme yok , kitaplar eksik , vatandaşlık yok , 3 kere geometri hocası değiştirdik kaç haftadır geometri görmüyoruz , hocalar az biri gelmeyince ders boş geçiyor , ders bitince kalıp matematik, vatandaşlık çalışıyoruz ,bıktık artık kendi çabamızla bir şeyler yapmaya , Sınıfça konuştuk müdürle düzelecek düzene girecek diyorlar bir şey olduğu yok :KK47: Herkes bırakmak istiyor konuştuk başka dersaneye geçmeyi , ildeki ihtiyac dersanesini aradık konuştuk , araba ayarlarsak gideceğiz .

kuzum gidin başka dersaneye. eger o dersanede olmazsa bırak gitsin ya
orada geçirdiğin zamanına yazık

kuzum gidin başka dersaneye. eger o dersanede olmazsa bırak gitsin ya
orada geçirdiğin zamanına yazık

düzen diye birşey yok canım ya, kaç oldu ders programı, saati değiştiği ,hiç disiplin yok kendi kendimize test çözüyoruz deneme yapıyoruz

Kuzum bırak o dersaneyi...:KK50::KK50::KK50:

Kuzum bırak o dersaneyi...:KK50::KK50::KK50:
sınıf ortamı iyiydi şimdiye kadar birbirimize yardım ettik öyle ilerledik ama bıktık artık kendi çabamızla olmuyor , inşallah bu hafta çözümleyeceğiz başka bir dersane ayarlayıp bırakacağız. Abim gece derslerine gidiyordu , zor tutuyordum onu , bıraktı gitmiyor artık.

düzen diye birşey yok canım ya, kaç oldu ders programı, saati değiştiği ,hiç disiplin yok kendi kendimize test çözüyoruz deneme yapıyoruz

canım neyse artık olan olmuş. diğer dersaneyi ayarlayana kadar evde çalış
kalan zamanı değerlendirmen lazım

Son düzenleme:

canım neyse artık olan olmuş. diğer dersaneyi ayarlayana kadar evde çalış
kalan zamanı değerlendirmen lazım

öyle canım yarın dersanedeki kızlarla buradaki başka dersaneye gidip konuşacağız olmadı araba ayarlamamız ile gitmemiz gerekecek :KK50: bu hafta ayarlarız inşallah

e bir konu açın daa:KK53: siz topiğe bakıyorsunuz topik size:KK1:

grip oluyorum galiba :KK5:

kuzum geçmiş olsun :KK19:
zencefil varsa sıcak suya at bir iki kaşık iç balım :21:

Selam kızlaarr.
Bu topiği çok seviyorum.
Ne kadar güzel paylaşımlar ve arkadaşlıklar var maşallah :)
İnanın şimdiden ders çalışma azmim oluştu.
Kitaplarımı alınca aranızda olacağuum tabi siz de isterseniz :)
Eğitim bilimleri için yedi iklim e karar verdim gibi.
Ama gk gy hangisini alsam bilemedim.
İhtiyaç,yargı,data,pegem?
Kitap almayı çok seviyorum ama keşke bir de karar verebilsem :)

hoş geldin falone :KK3:

tamam kuzum. şimdilik kafamdan sildim. ilerde gene bakarım :KK31:

çok sağol meleğim :KK16: ama verdiğin linke tıkladığımda kk nın anasayfası açıyo. fakat zaten kk dan indirmişsin ya ben şimdi kpss topiklerine göz atar bulurum. ben de indireyim. videosuz yapamam o dersi. çok teşekkür ederim ya :KK16: nasıl alışabildin mi yeni düzenine?

maşallah kuzuma :KK16: Allah arttırsın :KK16:
sağol kuzum, o zaman ihtiyaç alırım. 7iklimin konu anlatımlısı elimde var zaten. farklı olsun :KK31:

aynen monam :KK16: ne mutlu bize :13: hadi kolay gelsin :KK16:

koşullu tepki :KK53:
yavrucum geçmiş olsun. hemen ıhlamur iç

hoşgeldin tatlım :KK16: biz zaten aramızda olmak isteyen kimseyi istememezlik yapmıyoruz. bizim kızdığımız; bizi dışardan izleyip, bizden yararlanıp, teşekkür etmeyi bırak, çalışmalarıma nazar değdiren ziyaretçiler.. biz de söylüyoruz hep zaten bakmayın öyle gelin aramıza diye. ya gelsinler aramızda hoş sohbet devam edelim, ya da hiç girmesinler bu topiğe. aşağıda 22 ziyaretçi görünce sinir katsayım yükseliyo :KK14:
eğitimde doğru karar vermişsin.
ben gkgy ikisi bir arada çalışmıyorum, o yüzden ayrı olarak tavsiyelerde buluncam. gk için data. gy için de ales kitapları diyorum :KK34:

canlarım ancak çalışmaya başlıcam. kötü bi güne uyandım. üvey babamdan nefret ediyorum. :KK14: kayınpederimle bile görüşmeme rağmen bana daha çok babalık yaptı. hiç üzülmüyorum. aksine hırslandım. çok çalışıcam. atanıcam. kurtulucam bu adamdan. son bi kaç ay sadece. sonrası çok güzel olucak :KK16:

sedefim benim sabret kuzum çok az kaldı :KK55:
inşallah bütün dertlerimizden sıkıntılarımızdan kurtulucaz eylülde :KK16:

ahh suyum bence de bırakın o dershaneyi
bu saatten sonra bir düzen kuramadılarsa bundan sonra da çok zor:KK50:

kuzum geçmiş olsun :KK19:
zencefil varsa sıcak suya at bir iki kaşık iç balım :21:

hoş geldin falone :KK3:

sedefim benim sabret kuzum çok az kaldı :KK55:
inşallah bütün dertlerimizden sıkıntılarımızdan kurtulucaz eylülde :KK16:

ahh suyum bence de bırakın o dershaneyi
bu saatten sonra bir düzen kuramadılarsa bundan sonra da çok zor:KK50:

sağol fındıgım :KK48:
bu gün boyu şal hırka ne varsa attım üstüme şimdi iyim şükür:KK8:
şu zencefili çok merak ediyorum hiç içmedim
fazlası cok tehlikeliymiş ama tabi kuru şekilde yenince. çayını bilmiyorum:KK31:

X