2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

O değil de benim herif elinde çamaşır yıkamış...:KK60::KK60::KK60:

öğrensin kızcem.
sen olmadıgın zamanlar makıneyi de çalıştırmazsa elde yıkar :KK55:
zamanla yemegi de öğrenecek zaten seninle ben de yan gelip yatarız evlerimizde :KK9:

selam güzellikler :KK3: hiç uğrayamadım bugün. bugün de ders çalışmadım, ev işlerinden fırsat kalmadı :KK14: yarın atanan arkadaşımı karşılamaya gitcem. karabükte yaşıyor burdan uçakla geçecekmiş ığdır'a. terminalden alıp havaalanına götürcem. bana da elinde kalan kitapları getircekmiş :KK31: sizlerde ne var ne yok, moraller ve çalışmalar yerindedir umarım :KK76:

selam güzellikler :KK3: hiç uğrayamadım bugün. bugün de ders çalışmadım, ev işlerinden fırsat kalmadı :KK14: yarın atanan arkadaşımı karşılamaya gitcem. karabükte yaşıyor burdan uçakla geçecekmiş ığdır'a. terminalden alıp havaalanına götürcem. bana da elinde kalan kitapları getircekmiş :KK31: sizlerde ne var ne yok, moraller ve çalışmalar yerindedir umarım :KK76:

Ben bütün kitapları atacam...:KK14:

selam holofim ben de bugün pek çalışamadım
zamanı değerlendiremedim yani :KK4: moral de üç aşağı beş yukarı çok şükür :KK6:

ben işine yarar birine yollarım çevremde bulamazsam burada isteyen olursa da gönderirim. sonuçta bir kitap 1 ağaç :KK31:

Ben bütün kitapları atacam...:KK14:

o da yakmış çoğunu, bi soru bankası birkaç deneme kalmış. ben de atcam hem de büyük bi zevkle; ama atanırsam :KK53:

selam holofim ben de bugün pek çalışamadım
zamanı değerlendiremedim yani :KK4: moral de üç aşağı beş yukarı çok şükür :KK6:

hadi yaa, yarın toparlarız inşallah rengişim :KK14: benim de öyle, birilerinden hallice işte :26:

ben işine yarar birine yollarım çevremde bulamazsam burada isteyen olursa da gönderirim. sonuçta bir kitap 1 ağaç :KK31:

o konuda haklısın badem; ama insan yılların acısını öfkesini ancak öyle çıkarıyor sanırım atarak, yakarak...

Atacam la amaaaan...:KK14::KK14:

:KK14::KK14::KK14:

holofiram sende haklısın ama hayatımızda çok gözyaşı döktük çok yıktık bişeyleri belkide yaktık ama değişen bişey olmadı
varsın bir başkasının işini görsün belki hatrına gelirde bi hayr duası eder :KK31:

topikte yine kara bulutlar dolanıyor :18:
herkes kendine gelsin len En Büyük KK belli zaten 2 saatte bir yazıyonuz :63:

X