2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Çıkar kokusu birazdan...

Kızçelerim sevdicekle şarkımız bundan sonra....

[video=youtube;QbA2MjuMcL0]http://www.youtube.com/watch?v=QbA2MjuMcL0[/video]

oooo sen de uç oraya galii
sağol balımm inşallah hakkından geleceğim hepsinin

Renginam, bilmiyorum tavsiyem uyar mı sana ama ben körfezin gk-gysinden de çok memnun kaldım. Dvdli olanlarından. Anlamadığım soruyu takıp izliyordum

sevdicek uzaktan eğitimin gkgy eğitim alalım diyor ama ben nedense gerek duymadım ya:26:
verimli oluyor mu video:26:

Son düzenleme:

sevdicek uzaktan eğitimin gkgy eğitim alalım diyor ama ben nedense gerek duymadım ya:26:

O aslında biraz da senin tarzına bağlı...

Ben kanlı canlı hocayı daha çok seviyom,ya da bireysel çalışmayı ama alandan memnunum...

Matematikte faydalı olur bence...

O aslında biraz da senin tarzına bağlı...

Ben kanlı canlı hocayı daha çok seviyom,ya da bireysel çalışmayı ama alandan memnunum...

Matematikte faydalı olur bence...
matematiğin videoları var kuzum da daha başlamadım ona alanı hangi yayından alıyorsun :26:

körfezin uzaktan eğitimi mi? onu bilmiyorum kuzum ben çözümleri kitapta değilde dvd de hoca anlatıyor
güzel oluyor yorum filan yapıyor.
bence verimli.
ben gk gy de uzaktan eğitim kullanıyorum eğitimkpss 2013 videolarını paylamıştı onları indirdim
birde arkadaşım arkenin şifresini verdi ondan bakıcam şimdide
zararından çok faydasını görürsün emin ol kuzum

bu ara da günahımı almayın bölünebilme çözüyordum

Sarfanım sen Karadenizli misin ?

annem babam sivaslı ama ben kayseride dogup buyudum. şimdi de kahramanmaraştayım. eşim burada doğu görevinde. işte öyle

ben videolardan verim alıyorum anayasa ve tarih izliyorum. türkçeye de başlayacagım. al bence mutlaka yararı olur.

tamam kuzum bunu bir düşüneyim ben pegemın egitim ve gky toplam 200 lira ama yediiklim olsa daha iyi olur dıye düşündüm

hiii günahını mı aldık

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…