2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

milletin kocası içip içip pencerden aşğı işiyormuş..halı kanepe cam çerçeve pislik...kimiside gece kalkıp gardroba işiyormuş..bazısıda buzdolabına gidip açıp sopayla hayali kavga yapıyormuş..anamm gece gece koptum

milletin kocası içip içip pencerden aşğı işiyormuş..halı kanepe cam çerçeve pislik...kimiside gece kalkıp gardroba işiyormuş..bazısıda buzdolabına gidip açıp sopayla hayali kavga yapıyormuş..anamm gece gece koptum

oraya giren pişman grmeyen bin pişman :KK9::KK9:

ya kuzum ben cok istiyorum aynı yerlere atanmamızı o kadar güzel olur kiiii:KK16:
yemeklerinizi ben yaparım hem:KK55:

Ay canım kıyamam.Ben de temizlik yaparım, bulaşık yıkarım.Sen yemek hazırlarken yamaklık yaparım sana.Gerçi çok güzel yemek yaptığım söylenemez ama...:KK17:

kk nın topicinde bi rumuz gördüm koptum:KK60: idrar yolları iltihabı...

:KK60: herhalde benim gibi çok fazla yakalanıyo o rahatsızlığa :KK60: ama rumuz yapmak aklıma hiç gelmezdi doğrusu :KK60::KK60:
ben bi de şuna kopmuştum. ''g string giyen su aygırı'', ''psikopatın karısı'', ''kullanıcı adı'' bi de küfürlü bi isim vardı ama bazı harfleri eksikti, o da çok komik gelmişti :KK53:

Ay canım kıyamam.Ben de temizlik yaparım, bulaşık yıkarım.Sen yemek hazırlarken yamaklık yaparım sana.Gerçi çok güzel yemek yaptığım söylenemez ama...:KK17:

oyy kuzum :KK48: ben de kendi çapımda yapıyorum zati kuzum ahım şahım olmaz hiç doyursun yeter :KK52:
ama tugbimin elinden yemek yemek isteriz hepimiz eminim ki.:KK56:yemeğin kralı tugbim de:KK55::nazar:

Ah bu üniversite hocaları...:KK50:Öyle çok çektim ki hocalardan anlatamam.:KK50:Adam resmen kitabına yazması gereken metinleri, resimleri, soruları bize ödev diye verir.Sonra da yaptıklarımızı beğenmezdi.:KK50:Adam şu anda öğrencilerin yapmış olduğu ödevlerden bir kitap bastı.Millete de bu dersin ilk kitabını ben yazdım diye hava attı.Çok sınavından 10-20 almışlığım vardır.Halbuki ben biliyorum kağıdımın 10'luk bir kağıt olmadığını ama yapacak bir şey yok.:KK50:Mecbur sustuk.Sınıfın geneli düşük notlar alırdı.Bir tek kendisinin beğendiği kızlar yüksek not alırdı ne hikmetse.Hep bu adamın sınavlarından DD ile geçmişimdir.:KK14:

Bizde vizeler panoya asılmaz, nete konmazdı genelde.Lise öğrencisi gibi sınıfta okurlardı notlarımızı.Bir de lisedeki gibi kaç bekliyorsun diye de sorardı bu hoca.Bir gün yine sınav sonuçlarını okuyor.Bir öğrenci ismi söyledi.Öğrenci kalktı, kaç bekliyorsun diye sordu.Öğrenci de bir şeyler söyledi.Sonra hoca da sınav kağıdına baktı ve kısık sesle ne 80'i ya otur 30 gibi bir şey söyledi.:KK52:Tabi biz şok olduk ama hocaya bir şey yapamıyoruz.Çünkü kağıda baktığımızda onun hesapladığından farklı çıkmazsa kağıtta yazan notumuzu da sileceğini söyleyerek bizi tehdit ederdi.:KK50::KK50:

Hakaretler, küçük görmeler de cabası tabi...

oyy kıyamam yaa malesef böyle de hocalar var işte.. ama bi kaçımızın örneğinde olduğu gibi genelde bu yaptıklarının sonucunu çekiyolar. :KK14:

:KK60: herhalde benim gibi çok fazla yakalanıyo o rahatsızlığa :KK60: ama rumuz yapmak aklıma hiç gelmezdi doğrusu :KK60::KK60:
ben bi de şuna kopmuştum. ''g string giyen su aygırı'', ''psikopatın karısı'', ''kullanıcı adı'' bi de küfürlü bi isim vardı ama bazı harfleri eksikti, o da çok komik gelmişti :KK53:

sizn herifler bi görse kk da bu rumuzları eyvahh...su aygırı da orjinalmiş..

bizim üniden bir hoca vardı kendine yaver falan seçiyordu canım
beni de perdegah seçmişti.güneş gelince sınıfın perdelerini çekiyodum :KK1:

zümrem gülme de bende tiyatro faln yaptırıyor heralde canlandırma orda bi görev sandım dı

sohbet harika; ama benim gözler kapanıyor, sabah çok erken kalkmıştım. sevdicek de kutladı öğretmenler günümü :KK17: ben de sizlerin gününü kutluyorum, bu öğrencilerimizden ayrı geçirdiğimiz son öğretmenler günü olsun, hayırlısıyla kavuşalım kuzucuklara :109: :KK16: iyi geceler fıstıklar :80:

iyi geceler tatlışım çok öpüyorum :KK16: amin inşallah :KK54:

X