2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

aklıma bişey daha geldi :KK1: kızlar benim annemle babam arasında 20 yaş farkı var. 3 sene önce babam inşaatın asansör boşluğuna düşmüştü. 6 saat sonra bulmuştuk onu, ameliyatlar geçirdi, yoğun bakımda kaldı fln. normalde babam çok genç gösterir, ama haliyle hastanede çökmüştü. annem bi gün onu wc ye götürüyo. adamın biri de anneme demesin mi, ne hayırlı evlatmışsın babacığını ne güzel bakıyosun diye :KK60: o an babamın yüzünü görmeliydiniz :KK60: 20 yıldır annemi hiç kıskanmayan aksine giyimine makyajına önem vermesini isteyen babam o olaydan sonra anneme beyaz pantolonu bile yasakladı :KK52:

aklıma bişey daha geldi :KK1: kızlar benim annemle babam arasında 20 yaş farkı var. 3 sene önce babam inşaatın asansör boşluğuna düşmüştü. 6 saat sonra bulmuştuk onu, ameliyatlar geçirdi, yoğun bakımda kaldı fln. normalde babam çok genç gösterir, ama haliyle hastanede çökmüştü. annem bi gün onu wc ye götürüyo. adamın biri de anneme demesin mi, ne hayırlı evlatmışsın babacığını ne güzel bakıyosun diye :KK60: o an babamın yüzünü görmeliydiniz :KK60: 20 yıldır annemi hiç kıskanmayan aksine giyimine makyajına önem vermesini isteyen babam o olaydan sonra anneme beyaz pantolonu bile yasakladı :KK52:

:KK52::KK52::KK52:
ayyy sedefim ne zor durum baban için ya. babası sanmış resmen:KK9::KK9:ben olsam gülmekten tutamazdım kendımı orada :KK9::KK9:

Son düzenleme:
canlar ben tarih çalışayım bari
çok sağolun içimi öyle ferahlattınız ki.. bakın ders çalışma isteğim bile geldi sayenizde
hepinizi çok seviyorum :KK16:

canlar ben tarih çalışayım bari
çok sağolun içimi öyle ferahlattınız ki.. bakın ders çalışma isteğim bile geldi sayenizde
hepinizi çok seviyorum :KK16:

hadi çalış sedefim:KK12:
kolay gelsin sana biz de seni çok seviyoruz:KK19:

Son düzenleme:
mantarkayacım güzel raporunu bi saat içinde bekliyorum arkadaşım :KK16:

Merhaba canlarım.:KK3::KK3:Malesef Sedefim pek iç açıcı bir raporum yok.:KK50:Bir kere planın ucunu kaçırdım bir daha da toparlayamadım.:KK14::KK14:Neyse yaptıklarımı yazayım.Bugün 3.Selim'den itibaren Türk inkılabını etkileyen etmenleri bitirecektim güya.:KK50:Uzaktan eğitim videolarını karıştırırken bir baktım ki Osmanlının dağılma-gerileme ve duraklama videoları varmış Hakan Dede'nin.Ben onu Osmanlı kültür ve medeniyetten sonra uzaktan eğitimi bıraktı zannediyordum.Meğerse bu konuları da anlatmış.YBugün onları hallettim.Yani anlayacağınız bugün hepsi hemen hemen 2şer saatlik olan 3 Hakan Dede videosu izledim.:126:KK70:aha şimdi bitirdim.Bir de video izlerken özet çıkardığım için daha uzun sürüyor videoları bitirmem.:KK50:Bir de benim bu gece dizim vardı.Her şeyi halletmişim gibi oturdum bir güzel Çalıkuşu'nu izledim.:126::KK50:Şimdi birazdan da dağılma döneminin özeti için Data'ya başlayacağım.:KK55:Yarın da bir kez Yediiklim'den tekrar edip sorularını çözmeyi planlıyorum bakalım.:44::KK16:

Söylemeden geçemeyeceğim.Geçmişe göz attım biraz.Yine topikte hüzün kol geziyor.:KK50:Arkadaşlar yapmayın böyle ama!Ben de üzülüyorum sonra.:KK14::KK14:Kızlar biz iyiyi düşünelim, iyiyi çağıralım ki her şey iyi olsun.Di mi ama?:KK34:

Sedefim başına gelenlere çok üzüldüm arkadaşım.:KK14::KK14:İnşallah en kısa sürede ev sorununu çözersiniz tatlım.:KK16::KK16:
Hadi öpüyorum sizleri.:KK54:Kendinize iyi bakın.:KK16:
Anladığım kadarıyla sen de şu anda tarih çalışıyorsun galiba.:KK6:Kolay gelsin bebeğim sana da.:KK16:

Son düzenleme:
Selamlar kızlar:KK3:
Ne zaman alana başayacağım bilemiyrum:KK50: bu ay diğer dersleri kolaylayıp mı başlasam ne yapsam pufff :KK14:
Neyse şimdi tarih tekrarına devam edeyim en iyisi :KK68:

Bu arada bizim svcnn vardı jane vardı onlar ne oldu acaba :KK14:
Sadece puanlarını yazıp gttiler daha da uğramadılar.

Günaydın kızlar.Gerçi öğlen oldu ama ben yeni uyandım geceleri uyuma problemim oluyo geç yatıp geç kalkıyorum.Dünün raporunu yazamamıştım.120 matematik ve 75 türkçe çözdüm.Tarihtende Osmanlıda kültür ve medeniyeti bitirdim.Şimdilik tarih ve coğrafyadan sadece konu çalışıyorum 1 kere bitirdikten sonra soru çözmeye başlamayı düşünüyorum ama yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum.Bugün de Tarihten devam edicem çalışmaya.İyi çalışmalar sizlere de..

Selamlar kızlar:KK3:
Ne zaman alana başayacağım bilemiyrum:KK50: bu ay diğer dersleri kolaylayıp mı başlasam ne yapsam pufff :KK14:
Neyse şimdi tarih tekrarına devam edeyim en iyisi :KK68:

Bu arada bizim svcnn vardı jane vardı onlar ne oldu acaba :KK14:
Sadece puanlarını yazıp gttiler daha da uğramadılar.

minik minikte olsa alana bak bence günde 1 saat mesela olduğu kadar,tekrar istiyor sonuçta senin bölümünde konuları fazla yanlş hatırlamıyorsam kuzum,sıkışma, bir aya 5-6 konu dahi bitirsen sana kar:KK34:

Günaydın kızlar.Gerçi öğlen oldu ama ben yeni uyandım geceleri uyuma problemim oluyo geç yatıp geç kalkıyorum.Dünün raporunu yazamamıştım.120 matematik ve 75 türkçe çözdüm.Tarihtende Osmanlıda kültür ve medeniyeti bitirdim.Şimdilik tarih ve coğrafyadan sadece konu çalışıyorum 1 kere bitirdikten sonra soru çözmeye başlamayı düşünüyorum ama yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum.Bugün de Tarihten devam edicem çalışmaya.İyi çalışmalar sizlere de..

bende konu ağırlıklı çalışıyorum sadece konu testi çözüyorum o kadar:KK15:

Rengina ve Sedef cadısınız ikinizde okudum zavallı çocuklara yaptıklarınızı:130:

Mona bacımm haftanın 3 günü gidiyorum spora canım çıkıyor ama üşenmeden devam:KK55:

gelişimden ahlak g.kaldı ,ölçmeden üç ünitem hafta sonuna kadar bitircem ikisinide:KK6:

arada zaman buldukça atkı örüyorum sevdiceğe:KK73:

hepinizin çalışmalarına :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: maşallah fıstıklar

başkasının hayatına burnunu sokmaya bayılır bizim millet,takmayın kimseyi bebekler dersinize bakın,kalan zamanıda kendinize ,size iyi gelen insanlara ayırın.

kötü enerji aldığınız insan yavrularından uzak durun olabildiğince

ben kaçayım gelişimi bitireyim,çıkmadan 4 de spora gidicem

öptüm hepicinizi:KK54:

minik minikte olsa alana bak bence günde 1 saat mesela olduğu kadar,tekrar istiyor sonuçta senin bölümünde konuları fazla yanlş hatırlamıyorsam kuzum,sıkışma, bir aya 5-6 konu dahi bitirsen sana kar:KK34:

bende konu ağırlıklı çalışıyorum sadece konu testi çözüyorum o kadar:KK15:

Rengina ve Sedef cadısınız ikinizde okudum zavallı çocuklara yaptıklarınızı:130:

Mona bacımm haftanın 3 günü gidiyorum spora canım çıkıyor ama üşenmeden devam:KK55:

gelişimden ahlak g.kaldı ,ölçmeden üç ünitem hafta sonuna kadar bitircem ikisinide:KK6:

arada zaman buldukça atkı örüyorum sevdiceğe:KK73:

hepinizin çalışmalarına :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: maşallah fıstıklar

başkasının hayatına burnunu sokmaya bayılır bizim millet,takmayın kimseyi bebekler dersinize bakın,kalan zamanıda kendinize ,size iyi gelen insanlara ayırın.

kötü enerji aldığınız insan yavrularından uzak durun olabildiğince

ben kaçayım gelişimi bitireyim,çıkmadan 4 de spora gidicem

öptüm hepicinizi:KK54:
Ben de ilk başlarda soru çözmeye çalıştım ama hepsi yanlış çıkınca moralim bozuldu bir kere hızlıca konuları bitirip ikinci kez çalıştığımda soru çözmeye karar verdim.
Ne güzel spor yapıyormuşsun ben evden dışarı çıkmaya bile üşeniyorum.Dershane de olmasa hiç evden çıkmıcam.Zaten çıktığımda da sağolsun şu meşhuur komşular rahat bırakmıyolar :KK43:

selam kızlar :KK3: sonunda dün tarih çalışmaya başladım :KK23: matematikten de tekrar yaptım. bugün de tarih ve matematikle devam etcem. kolaylıklar diliyorum çalışmalarınızda :KK16:

X