2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kuzum temizlik yaptım sevdicekle kavga ettik canım sıkkındı ayrıca ders çalışmayınca da yazmadım..
Ama bu gün sıktım kendimi tarihten atatürk ilke inkılapları bitti ölçmeninde ilk konusunu çalıştım..:nazar::nazar:

ay kuzum ders clısmayınca niye yazmıyorsun
ooo biz kaç gündür hem çalışmıyoruz hem sohbet ediyoruz:KK52: hep yaz e mi:KK19:
maaşallah calısmana ayrıca:KK12:

tercihlerin bitiminden 2 gün sonra doğum günüm. bir mucize olsa da doğum günü hediyem olsa, atansam :KK5:

ay kuzum ders clısmayınca niye yazmıyorsun
ooo biz kaç gündür hem çalışmıyoruz hem sohbet ediyoruz:KK52: hep yaz e mi:KK19:
maaşallah calısmana ayrıca:KK12:

teşekkürelr canım.. İnşallah gelip yazacağım canım..

tercihlerin bitiminden 2 gün sonra doğum günüm. bir mucize olsa da doğum günü hediyem olsa, atansam :KK5:

inşallah yavrum ya.. Olur da kurtulursun bu dertten.. Baklaım bende yapacağım ama umutsuzum..

kızlar ben yatıyorum iyi geceler hoş sohbetler.. :KK54:
kafanıza bişey takmayın dövüşürüz bakın sonra ona göre :KK20::KK20::KK52::KK52:

yemin ediyorum yılan hikayesi gibi hayatım var ya :KK53:müdür babamın arkadaşı kuzum da o yüzden gelme cesaretini gösterdi yoksa ben de ihtimal vermezdim :KK60:
evet kuzum ama hakikaten çok komik bi durum :KK53: gerçi kim bilir ne kadar çaresiz kalmışsındır. hep ısrar ettiğini söylüyodun; ama yine de hiç aklıma gelmezdi geleceği :KK52:
inşallah olur canım da sizde düşünmekten kurtulursunuz..

o tipte konuşan teyzelere amcalara bi de devlet nasıl yöneltilir diye soracaksın varya ohoooo hükümeti yıkıp iki dakikada tekrar hükümet kuruyorlar :) dünyanın merkezi gibi oluyorlar :))

ben meslek lisesi mezunuyum üniyi 2 yılda kazandım millet neden illa bilgisayar öğretmenliği istiyorsun bak millet daha düşük puanlarla kazanıyor diyorlardı kaç kere ben başka alanda tercih yapamam dediysem de anlatamamıştım şimdi de zamanın da bilgisayar diye tutturdun otur şimdi evde biz sana kaç kere farklı tercih yap dedik dinlemedin diyorlar.. Artık alıştım yanlız sinek vızıltısı gibi geliyor :KK14:
aynen tatlım. aynısını benim sevgilim de yaşadı. o da meslek lisesi mezunu. ama anlatamadı gitti bu durumu. :KK1:
bana da hemşireliği kazansaydın şimdi hemşire olcaktın diyolar. :KK53: milletin gözünde de öyle bi düşmüş ki öğretmenlik acıncak haldeyiz valla :26: ama hakikaten öğretmenlik için uğraşmayıp basit yoldan hemşireliğe gitseydim şimdi hemşireydim de ben kan aldırırken bile gözlerimi kapayan bi insanım :KK53: bi de hiç unutmam.. öğretmenliği kazandığım zaman biri demişti ki, 2 yılda pmyo dan polis olmak varken ne diye 4 yıl okumaya kalkıştın demişti :KK53:

oyy inşallah annemmm :KK16: dualarım sen ve monayla :KK16:

Bir de en acısı da, hayatın o boş konuşan insanları inadına haklı çıkarmak için uğraşması :KK19:

kızlar ben yatıyorum iyi geceler hoş sohbetler.. :KK54:
kafanıza bişey takmayın dövüşürüz bakın sonra ona göre :KK20::KK20::KK52::KK52:

kuzum hep gel tamam mı, derdin varsa bile derdine derman buluruz biz :KK48: bulamasak da yanında oluruz. bak ben sıkıntılarım yüzünden pek uğramıyodum buraya. ama anlatınca şu anda kendimi daha rahat hissediyorum. keşke daha önce anlatsaymışım dedim hatta içimden. burdaki arkadaşlar hepsi birer melek sanki. sakın sıkıntın olduğunda ya da çalışamadığında falan gelmeye çekinme. hep birlikte olalım :KK48:

kuzum hep gel tamam mı, derdin varsa bile derdine derman buluruz biz :KK48: bulamasak da yanında oluruz. bak ben sıkıntılarım yüzünden pek uğramıyodum buraya. ama anlatınca şu anda kendimi daha rahat hissediyorum. keşke daha önce anlatsaymışım dedim hatta içimden. burdaki arkadaşlar hepsi birer melek sanki. sakın sıkıntın olduğunda ya da çalışamadığında falan gelmeye çekinme. hep birlikte olalım :KK48:

sağolun canım diyorum zaten iyiki bulmuşum burayı kaydolmuşum diye Allah sıkıntılı anımda sizleri buldurdu bana.. Yoksa sabahtan akşama kadar evde 4 duvarla geçiniyordum arada bi teyzemlere gidersem insan yüzünü öyle görüyordum sağolsun erkek arkadaşım beni yanlız bırakmamaya çalışıyordu telefonla ama onun da düzenli bi aile yaşantısı olunca çoğu zaman 4 duvarımla beni baş başa bırakıyordu.. Fakat şimdi sizler varsınız yazmasam bile aradaki muhabbetleri okuyunca bile yani kendimden başka bi dünyayı görünce de canımın sıkıntısı hafifliyor..

size onurun eşekliklerini anlatayım. gülelim azcık. :KK51: moralim bozuktu bu gece ya ağlıyorum falan. sevdicek aradı, hadi hayal kuralım dedi. işte kafamı dağıtmaya çalışıyo falan. ne dese beğenirsiniz ''mutfak halımız mor olsun, ama yok yok vazgeçtim mor çok kir gösterir'' :KK37:
şunun anal dönemine inip tedavi etmek istiyorum :KK1:
geçen gün marketteyiz, deterjan alıcaz. tutturdu matik olcak diye. bütün deterjanların paketini baştan aşağı inceliyo. matik yazısı arıyo. bingo iyi diyo, bingo almam lazım diyo. ama bingoda matik yazmıyo :KK53: ayy delircektim markette, 2 saattir deterjan bölümündeydik çünkü. koydum bingoyu arabaya gidiyorum kasaya doğru :KK55: arkamdan bağrıyo ''yıkamıcam onunla işte matikle yıkıcam'' diye. insanlar bize bakıyo, rezil olduk. sana bi matik sopası atıcam niye matik istiyosun dedim. :KK57: sebebini bilmiyorum ama bişeyi vardı onun matik olması lazım diyo. ama sebebini bilmiyo. hay Allah neyse annemi aradık. dedim anne onur matik diye tutturdu yahu nedir bu matik. annem de dedi ''matik yazanlar makinede yıkama için, yazmayanlar elde yıkama için'' :KK36: onurun o an halini görmeliydiniz. baaak baaak ben sana demiştim hıhh diyerek bi kasaya gidişi vardı ki tam dayaklık :KK67:

sağolun canım diyorum zaten iyiki bulmuşum burayı kaydolmuşum diye Allah sıkıntılı anımda sizleri buldurdu bana.. Yoksa sabahtan akşama kadar evde 4 duvarla geçiniyordum arada bi teyzemlere gidersem insan yüzünü öyle görüyordum sağolsun erkek arkadaşım beni yanlız bırakmamaya çalışıyordu telefonla ama onun da düzenli bi aile yaşantısı olunca çoğu zaman 4 duvarımla beni baş başa bırakıyordu.. Fakat şimdi sizler varsınız yazmasam bile aradaki muhabbetleri okuyunca bile yani kendimden başka bi dünyayı görünce de canımın sıkıntısı hafifliyor..

öyle tabii ya canım. hepimiz aynı durumdayız. ben de diyorum hep burası olmasa kafayı yerim. evet sevdicekler hep destek ama onların kendi düzenli aile hayatları olunca bi yerden sonra insan kendisi onun o düzenini bozmaya kıyamıyo ve sürekli aynı sıkıntıları anlatıp onun da canını sıkmak istemiyo. burası sanal ortam ama ben gerçek hayatta bulamadıklarımı buluyorum. en azından evlerimizde internetimiz var da buraya her zaman gelme gibi bi şansımız var. böylelikle de birbirimizi hiç yalnız bırakmıyoruz. sen hep gel morisicim :KK48:

size onurun eşekliklerini anlatayım. gülelim azcık. :KK51: moralim bozuktu bu gece ya ağlıyorum falan. sevdicek aradı, hadi hayal kuralım dedi. işte kafamı dağıtmaya çalışıyo falan. ne dese beğenirsiniz ''mutfak halımız mor olsun, ama yok yok vazgeçtim mor çok kir gösterir'' :KK37:
geçen gün marketteyiz, deterjan alıcaz. tutturdu matik olcak diye. bütün deterjanların paketini baştan aşağı inceliyo. matik yazısı arıyo. bingo iyi diyo, bingo almam lazım diyo. ama bingoda matik yazmıyo :KK53: ayy delircektim markette, 2 saattir deterjan bölümündeydik çünkü. koydum bingoyu arabaya gidiyorum kasaya doğru :KK55: arkamdan bağrıyo ''yıkamıcam onunla işte matikle yıkıcam'' diye. insanlar bize bakıyo, rezil olduk. sana bi matik sopası atıcam niye matik istiyosun dedim. :KK57: sebebini bilmiyorum ama bişeyi vardı onun matik olması lazım diyo. ama sebebini bilmiyo. hay Allah neyse annemi aradık. dedim anne onur matik diye tutturdu yahu nedir bu matik. annem de dedi ''matik yazanlar makinede yıkama için, yazmayanlar elde yıkama için'' :KK36: onurun o an halini görmeliydiniz. baaak baaak ben sana demiştim hıhh diyerek bi kasaya gidişi vardı ki tam dayaklık :KK67:

matik sopası? ahahahha yıktın beni burda sedefim ya :KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

senin sevdicek temizlik delisi:KK52: evlenınce durulur gibime geliyor ama:nazar:
ay o zaman ben de anlatayım sedefim:KK9:

ya şimdi yurttayız yemek yiyoruz. bızım yurda da başka yerden sporcu öğrencıler gelmiş erkek hepsi. sevdicekın sınıftan kız arkdasları da yandaki masada oturuyor. bu erkekler bu kızlara tatlı ısmarlıyor falan. kızlar da pek bir olumsuz değiller ama benım gördüğüm kadarıyla.
bızm herifte cocuklara ters ters bakıyor güya kızıyor niye böyle yapıyorlar dıye:KK20: sana ne ya dedım ben de milletin namusu sana mı düştü dedim:KK57::KK57: kalktıgım gibi koşar adımlarla cıktım oradan
sonra hızlanmaya basladım bldiğin koşuyorum bana yetişemesin diye :KK53:
arkadan baktım o da koşmaya başladı :KK60: ay ben tam yurda gireceğim ama baktım ki sevdicek bana yetişti yetişecek :KK55: birden sola döndüm :KK60::KK60: o da anlamayınca döndüğümü, düşmesin mi yere :KK52::KK52: Allahım hem gülüyorum hem nıye düştün diye soruyorum :KK60: bir de takım elbisesi vardı üstünde satjdan gelmiş :KK9::KK9: düştü ama kalkmıyor da oturuyor millet anlamasın diye :KK60:hadi kalk ya nıye düştün diyorum kolundan çekiştiriyorum ben de:KK9::KK9:
ayy ne sinir gündü ya ben de nıye koşuyorsam offf:KK52::KK52:

Son düzenleme:
matik sopası? ahahahha yıktın beni burda sedefim ya :KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
gülün tabii ayol hep ağlıcaz mı badem dimi ama :21:
evet matik sopası :KK60:

senin sevdicek temizlik delisi:KK52: evlenınce durulur gibime geliyor ama:nazar:
ay o zaman ben de anlatayım sedefim:KK9:

ya şimdi yurttayız yemek yiyoruz. bızım yurda da başka yerden sporcu öğrencıler gelmiş erkek hepsi. sevdicekın sınıftan kız arkdasları da yandaki masada oturuyor. bu erkekler bu kızlara tatlı ısmarlıyor falan. kızlar da pek bir olumsuz değiller ama benım gördüğüm kadarıyla.
bızm herifte cocuklara ters ters bakıyor güya kızıyor niye böyle yapıyorlar dıye:KK20: sana ne ya dedım ben de milletin namusu sana mı düştü dedim:KK57::KK57: kalktıgım gibi koşar adımlarla cıktım oradan
sonra hızlanmaya basladım bldiğin koşuyorum bana yetişemesin diye :KK53:
arkadan baktım o da koşmaya başladı :KK60: ay ben tam yurda gireceğim ama baktım ki sevdicek bana yetişti yetişecek :KK55: birden sola döndüm :KK60::KK60: o da anamayınca düşmesin mi yere :KK52::KK52: Allahım hem gülüyorum hem nıye düştün diye soruyorum :KK60: bir de takım elbisesi vardı üstünde satjdan gelmiş :KK9::KK9: düştü ama kalkmıyor da oturuyor millet anlamasın diye :KK60:
ayy ne sinir gündü ya ben de nıye koşuyorsam offf:KK52::KK52:

:KK60::KK60: koptum şu an rengoşum :KK60::KK60: işte aklı sıra sen orda trip atmaya çalışmışsın ama biraz fazla kaçmış, hatta sonu enişte için baya kötü olmuş :KK52: ama enişte de kurnaz haa yere düşünce oturup kalkmamak hiç aklıma gelmezdi, baya mantıklıymış :KK9::KK9:

gülün tabii ayol hep ağlıcaz mı badem dimi ama :21:
evet matik sopası :KK60:

:KK60::KK60: koptum şu an rengoşum :KK60::KK60: işte aklı sıra sen orda trip atmaya çalışmışsın ama biraz fazla kaçmış, hatta sonu enişte için baya kötü olmuş :KK52: ama enişte de kurnaz haa yere düşünce oturup kalkmamak hiç aklıma gelmezdi, baya mantıklıymış :KK9::KK9:

ay valla fazla kaçırmışım farkında olmadan :KK60:
ama iyi ders oldu ona:KK9: bir daha karışır mı millete:KK52:

X