2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

tokat neyse de saç baş bana estetik görünmüyor:KK9:

:) ben çok gördüğm için artık normal geliyor saç baş :KK9:

Dışarı atıyorum kendimi ve çevrenin ne düşüneceğini umursamadan pervasızca davranıyorum.

Valla aman aman bir hayalim yok.:KK1::KK1:

2+1 ev,sevdiceğimle evlenmek ve huzurlu yaşamak....:KK16:

Merhamet,saygı,sadakat....:KK16: Tipmiş,yakışıklılıkmış bunlar hikaye...İçinde Allah korkusu olacak.

Senin var mı bi planın kuzuş ?

her genç kızın hayallerindeki gibi hepimizin hayalleri aynı , umarım bu hayalleri gerçekleştirmemiz çok uuzun sürmez

peki sevgilin hakkında sevmediğin huyu nedir?

bilmiyorummm :KK17: hiçbişey söylemedi.
sen sağ salim gel başka hiçbişey istemiyorum dedim. ben gelince çok güzel şeyler olcak dedi ama söylemedi :KK17:
yengesine bakteri tutmayan pijama takımı almış, bana da aynısından almış olmasın sakın :KK60: 2 elti bir örnek takılırız artık ööğğğ :KK53:

bakteri tutmayan pijama mı :26: ayol ben bi geceliği en fazla 2 gece giyerim o da yatağın içinde ne bakterisi olacak
neler yapıyorlar arkadaş ya :KK53:

Dışarı atıyorum kendimi ve çevrenin ne düşüneceğini umursamadan pervasızca davranıyorum.

Valla aman aman bir hayalim yok.:KK1::KK1:

2+1 ev,sevdiceğimle evlenmek ve huzurlu yaşamak....:KK16:

Merhamet,saygı,sadakat....:KK16: Tipmiş,yakışıklılıkmış bunlar hikaye...İçinde Allah korkusu olacak.

Senin var mı bi planın kuzuş ?

yarın için mi? hiç yok :KK1: bi eşofman takımı aldım onu vericiim. hem ona benden güzel hediye mi var ayol :KK9: 8 yılımı adamışım ona :KK51:

:) ben çok gördüğm için artık normal geliyor saç baş :KK9:

her genç kızın hayallerindeki gibi hepimizin hayalleri aynı , umarım bu hayalleri gerçekleştirmemiz çok uuzun sürmez

peki sevgilin hakkında sevmediğin huyu nedir?

Sigara içiyor...:KK14::KK14:

yarın için mi? hiç yok :KK1: bi eşofman takımı aldım onu vericiim. hem ona benden güzel hediye mi var ayol :KK9: 8 yılımı adamışım ona :KK51:

Maşallah ya hem de bu devirde.:nazar::nazar:

bilmiyorummm :KK17: hiçbişey söylemedi.
sen sağ salim gel başka hiçbişey istemiyorum dedim. ben gelince çok güzel şeyler olcak dedi ama söylemedi :KK17:
yengesine bakteri tutmayan pijama takımı almış, bana da aynısından almış olmasın sakın :KK60: 2 elti bir örnek takılırız artık ööğğğ :KK53:
söylese sürprizi kalmaz ama demi bence sürpriz olunca daha heycanlı oluyor ama bakteri tutmayan pijama alırsa koparım heralde gülmekten:90:
şaka bir yana çok mutlu olun sedefim inşallah çok gönülden diledim bunu
:KK16:

Günaydın canlarr:KK16::KK16:

Sevgilileriniz yanınızda yokken izleyin:21::KK23:

[video=youtube;H1qgDHoyJro]http://www.youtube.com/watch?v=H1qgDHoyJro[/video]

peki ya sevgilisi olmayanlar napsın :KK52: gerçi aday var ama işte :KK31:

Canlar bu vatandaşlığı 2. döneme atsam olurmuki:26:KK70:ersanede başlamadı daha anlatmaya:KK31:
Kitaptan okumak eziyet gibi geliyor:KK25: Tarihde zorlanacağım sanırdım ama vatandaşlık çalışasım gelmiyor:KK50:

2. döneme atmasan daha iyi ama en azından mayısa falan bırakma canım bence :nazar:

Merhaba kızlar
Bugün başıma neler geldi :KK43:
Sabah uyandım lavobaya gittim bir baktım üstüm başım yerler kan. Baktım ki ameliyat yerim kanama yapmış
Aklım çıktı varya o an anlatamam
Kan gittikçe halsizleştim rengim soldu
Anacağım üzüldü garibim
Doktorum cerrahi müdahale şart dedi
Tüm gündür üzgünüm
Aynı şeyleri başa sarmak çok ürkütüyor beni

Ona rağmen 1 ünite çalıştım anayasaları bitirdim 100 soru çözdüm
Rabbim sağlık versin gerisi çok boş :KK50:

çok geçmiş olsun canım, tez zamanda iyileşirsin inşallah :26:

iyi akşamlar canlarım sizlere haberim var cuma günü bana ücretli sosyal bilgiler çıktı kabul ettim bende pazartesi işlemleri bitirip salı başlıcam sizide dersleride ihmal etmicem Allahın izniyle yarın grmek üzere

hayırlı olsun inş atanmak da nasip olur :KK34:

kızlar geç kaldım galiba :KK17: bütün sayfaları okuyamadım, misafir de geç gidince şimdi girebildim

önce raporumu vereyim... vatandaşlık konu çalışması yaptım uzun sürdü, bir tane ales denemesi çözdüm toplam 150 soru, 40 tane tarih çözdüm, coğrafyadan da 30 küsür fiziki coğ. çözdüm. bu fiziki coğ. konusunda özellikle şu göller yöresinin göllerini nasıl ezberliyorsunuz ? ben bir türlü hatırlayamıyorum :KK31:

Merhaba kızlar
Bugün başıma neler geldi :KK43:
Sabah uyandım lavobaya gittim bir baktım üstüm başım yerler kan. Baktım ki ameliyat yerim kanama yapmış
Aklım çıktı varya o an anlatamam
Kan gittikçe halsizleştim rengim soldu
Anacağım üzüldü garibim
Doktorum cerrahi müdahale şart dedi
Tüm gündür üzgünüm
Aynı şeyleri başa sarmak çok ürkütüyor beni

Ona rağmen 1 ünite çalıştım anayasaları bitirdim 100 soru çözdüm
Rabbim sağlık versin gerisi çok boş :KK50:

kuzum çok geçmiş olsun :26:

ayy kızlar ben bugün ne yaptım biliyor musunuz ders çalıştım :KK1::KK1:
gelişimden üç ünite bitti soruları çözüldü.tarihe giriş yaptım :KK12:

sedefim nice yıllara kuzucum :nazar::21:

tütüüüü maaşallah kuzumaa:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK54::KK54:

2. döneme atmasan daha iyi ama en azından mayısa falan bırakma canım bence :nazar:

çok geçmiş olsun canım, tez zamanda iyileşirsin inşallah :26:

kızlar geç kaldım galiba :KK17: bütün sayfaları okuyamadım, misafir de geç gidince şimdi girebildim

önce raporumu vereyim... vatandaşlık konu çalışması yaptım uzun sürdü, bir tane ales denemesi çözdüm toplam 150 soru, 40 tane tarih çözdüm, coğrafyadan da 30 küsür fiziki coğ. çözdüm. bu fiziki coğ. konusunda özellikle şu göller yöresinin göllerini nasıl ezberliyorsunuz ? ben bir türlü hatırlayamıyorum :KK31:

Bol soru çözerek oturuyor hocam.:KK55::KK55::KK55:

Maşallah kızçem,hoş geldin...:nazar::nazar:

maaşallah canımm:nazar::nazar:
ben de ezberleyemiyorum onları iyice bir türlü:KK25:

bakteri tutmayan pijama mı :26: ayol ben bi geceliği en fazla 2 gece giyerim o da yatağın içinde ne bakterisi olacak
neler yapıyorlar arkadaş ya :KK53:
:KK9: yengesi yeni doğum yaptı kuzum. sanırım yine uzun süre rahatlıkla kullanabilsin diye ve bebişe sağlık açısından iyi olsun diye üretilen bişeydir :KK31: bi de benimki aşırı titizdir. ben hayatımda duymadım öyle pijama. o almış bile :KK1:
söylese sürprizi kalmaz ama demi bence sürpriz olunca daha heycanlı oluyor ama bakteri tutmayan pijama alırsa koparım heralde gülmekten:90:
şaka bir yana çok mutlu olun sedefim inşallah çok gönülden diledim bunu
:KK16:
ayy vallahi alırsa ben onu naparım görün siz :KK47: eltimle aynı şeyi istemem. bu gerek bakteri tutmayan pijama gerek tektaş :KK53:
sağol canım benim çok teşekkür ederim :KK69:
O değil de ben o pijamaya saldım diyelim.:KK53::KK53: Tutmayacak mı bakteri ? :KK9:
:KK60::KK60::KK60: monam yaaa nerden aklına geliyo böyle şeylerrrr :KK53::KK53:

Son düzenleme:

:KK9: yengesi yeni doğum yaptı kuzum. sanırım yine uzun süre rahatlıkla kullanabilsin diye ve bebişe sağlık açısından iyi olsun diye üretilen bişeydir :KK31:

ayy vallahi alırsa ben onu naparım görün siz :KK47: eltimle aynı şeyi istemem. bu gerek bakteri tutmayan pijama gerek tektaş :KK53:
sağol canım benim çok teşekkür ederim :KK69:

:KK60::KK60::KK60: monam yaaa nerden aklına geliyo böyle şeylerrrr :KK53::KK53:

Valla çok fonksiyonlu olmalı o don.:KK1::KK1::KK53:

X