2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

ya aslında ben bu topiğe yasaklanmalıyım:KK60:
hayır sonra siz de calısamıyorsunuz actıgım konulardan:KK9::KK9:

senin o konuların olmasa naparız biz :KK48:

sedefim konuşuldu işte velilerle falan eğer tekrarlanırsa muhattabımız sen olmazsın demişler müdüre

iyi geceler kızlar :KK54: yarın odamıza kış temizliği yapılacak, soba kurulacak, erken kalkmam gerek :KK31:

kuzum valla bak :18:
edebiyatçı çok bizim sınıfta özellikle
ama ben edebiyatçıların önlerinden kitapları çekerim senin için :KK1::KK1::KK9:

tuğbişim önde gitmenin çok yararını görürsün. düşünsene evde dershanede görüceğin konuyu 1 kere çalış. sonra dershanede dinle. eve gelince tekrar et. 3 kere çalışmış oluyosun. rahatlıkla da soru çözersin. önde gidersen çok rahatlarsın kuzum hadi bakiim yarın göreyim o güzel raporunu :KK31:

aynen kuzum önde olmak çok avantajlı olur :KK8:
bir heves geldi ki bana sedefim sorma :KK1:

yarın bir günlük aranın ardından ben de başlayacam. hatta planımı yaptım az önce; vatandaşlık ilk konu tekrarı, coğrafya ve tarihten karışık soru çözümü, türkçe ve mat için de ales denemesi :KK52:

öğretmenin yaptığı hiç doğru bir şey değil :KK20: konuşmakla iyi etmişsiniz, umarım devam etmez aynı davranışında.

Allah kolaylık versin canım :21:

tuğbişim önde gitmenin çok yararını görürsün. düşünsene evde dershanede görüceğin konuyu 1 kere çalış. sonra dershanede dinle. eve gelince tekrar et. 3 kere çalışmış oluyosun. rahatlıkla da soru çözersin. önde gidersen çok rahatlarsın kuzum hadi bakiim yarın göreyim o güzel raporunu :KK31:

inanmıyorummmm. öğretmen şikayet hattına direkt şikayetinizi verin. asla ve asla vurmak olmaz. hele ki ilkokuldaki çocuklara. sınıfçılar bu yıl 85,5 la kapattı. o adam öğretmen olmuş ama insan olamamış. çocuk ödevini yapmadıysa yapıcağı ilk şey onu sınıftan 10 dk uzaklaştırmak. ama bunu yaparken de ona bunun ödevini yapmadığı için olduğunu söylicek. ödevini yapanları övücek. ödevini yapanlara güler yüz vericek. ona vermicek. ancak bu tarz cezalar olabilir. gerizekalı adam. bizim sistemimiz yüzünden böyle oluyo ki, adam diyo kpssden 90 alan iyi öğretmendir diyo. sen de elin kolun bağlı kalıyosun işte. aahh ahh söylencek çok şey var da.. :KK14:

aferin kuzuma :KK9: vizeler önemli canım. ihmal etme. ben geçen yıl güzel konuşma gibi seçmeli dandik sadece tekerleme söylediğimiz bi dersten dd ile geçtim ve sınıfın yarısı bütle geçti. aman diyim gıcık hocalar var. dikkat et. zaten 1 haftanı geride bıraktın. diğeri de bitcek ondan sonra bomba gibi dönersin aramıza :KK55:

Saol kuzum evet önemli onları da çalışıyorum zaten şimdiye kadar olduklarım da gayet iyiydi son 1 bakalım o da güzel geçer de inşallah daha da güdülenirim:KK34:

inşallah rengiş :KK54:

sedefcim sen bunları dedin ya bana çok fena gaza geldim :KK52: sen de öylesin canım, hatta süpsüpersin :KK1:

sağ ol şekerim, hepimize maşallah :nazar: ben de az olsun; ama öz olsun dedim, sindire sindire çalıştım, tekrar başa dönmek zor gelir bana :26:
holofiracım canım benim aynen süpersin sen de :KK54: kuzum ben de ağır ağır çalışıyorum. şu zamanlarımız konu çalışmak için en ideal zamanlarımız. bi daha bu günleri bulamıcaz çünkü. sınava az kaldıkça strese bağlayıp soru çözmeye deneme çözmeye yönelcez. konu çalışmamıza vakit kalmıcak. şimdilik az soru çok konu iyidir canım :nazar:
yarın da raporunu bekliyorum :21:
İyi geceler canım:KK54:
Ben de bugünkü raporumu vereyim alandan konu çalışması ve 170 soru bir de coğrafyadan coğrafi konum çalıştım ama soru çözmeye vaktim kalmadı yarına artık:KK34::nazar:
vallahi vize haftasında biri olarak süpersinnn maşallahhhh :nazar::nazar:

ya aslında ben bu topiğe yasaklanmalıyım:KK60:
hayır sonra siz de calısamıyorsunuz actıgım konulardan:KK9::KK9:
yaa deli misin kız sen, biz sensiz naparız :KK19: her akşam karnımız ağrıyana kadar nasıl güleriz :KK60:
yarın bir günlük aranın ardından ben de başlayacam. hatta planımı yaptım az önce; vatandaşlık ilk konu tekrarı, coğrafya ve tarihten karışık soru çözümü, türkçe ve mat için de ales denemesi :KK52:

öğretmenin yaptığı hiç doğru bir şey değil :KK20: konuşmakla iyi etmişsiniz, umarım devam etmez aynı davranışında.

oo nathalicim süpersinnnnnn :KK52::KK52: planlar yapılmış bile. ha şöyle inek olun bakiimmm :KK9:

kuzum valla bak :18:
edebiyatçı çok bizim sınıfta özellikle
ama ben edebiyatçıların önlerinden kitapları çekerim senin için :KK1::KK1::KK9:

aynen kuzum önde olmak çok avantajlı olur :KK8:
bir heves geldi ki bana sedefim sorma :KK1:

Allah kolaylık versin canım :21:
tenefüste kitaplarını çöpe at:KK53::KK53:

Saol kuzum evet önemli onları da çalışıyorum zaten şimdiye kadar olduklarım da gayet iyiydi son 1 bakalım o da güzel geçer de inşallah daha da güdülenirim:KK34:
yaparsın canım ben bu topikteki herkese ınanıyorumEn Büyük KK

yaa deli misin kız sen, biz sensiz naparız :KK19: her akşam karnımız ağrıyana kadar nasıl güleriz :KK60:

oo nathalicim süpersinnnnnn :KK52::KK52: planlar yapılmış bile. ha şöyle inek olun bakiimmm :KK9:

kuzum:KK48: esas ben sizsiz ne yaparım

senin o konuların olmasa naparız biz :KK48:

sedefim konuşuldu işte velilerle falan eğer tekrarlanırsa muhattabımız sen olmazsın demişler müdüre

aynen iyi demişler. şimdiki çocuklar akıllı. eğer yanlarında cep telefonuna kızmıyolarsa, biri kameraya alsın hoca vururken. bak o zaman o hocanın başına neler geliyo. vurmak neymiş görsün :KK47:
ben de çok sinirleniyodum gittiğim bi okulda. roman çocukları vardı. felakettiler. 3. ve 4.sınıflardan çocuklar tuvalette neler neler içip sınıfa geliyolardı. kafaları bi dünya. yaptığını bilmiyo, sana hakaret ediyo, vur da göreyim diyo, tahrik ediyo. kendisi bana vurmaya çalışıyo. hatta annesi sınıfa gelip eti senin kemiği de senin deyip elime cetvel verip vur hoca hanım demişti :KK53: nasıl vurayım, çocuk işte artistliğine yapıyo. sanıyo ki sınıfta hocaya karşı gelmekle popüler oldu :KK1: öyle de masumlar işte. ama cetveli kırmıştım o gün. :KK1: ama çocuğun üstünde değil tabii ki masaya susun diye vururken :KK1: demek istediğim gerçekten sinirlerin zıpladığı anlar oluyo. ama çocuğa vurmasına hiç bi gerekçe olamaz. :KK20:

pazartesi cok gecEn Büyük KK hemen yarın raporum kapınızdaEn Büyük KK

kuzum benım yaa:KK48:

ay siz bu kadar ugrastınız ben calısmazsam artık size haksızlık etmiş olurumEn Büyük KK

valla benim çalışkan damarım tuttu hatta çoştu :KK52::KK52:
ikizim olaraktan senin damarlarında çoşması lazım ki kuzucum :KK23:

valla benim çalışkan damarım tuttu hatta çoştu :KK52::KK52:
ikizim olaraktan senin damarlarında çoşması lazım ki kuzucum :KK23:

Çok seviyom lan ikinizi,ediylen büdü gibi.:KK19::KK19::KK1::KK1:

Ben nasıl kalkacaksam sabah,kargalarla beraber.:KK50::KK50:

Gideyim yatayım da herifimi görürüm belkim rüyamda.:KK23::KK1::KK1:

aynen iyi demişler. şimdiki çocuklar akıllı. eğer yanlarında cep telefonuna kızmıyolarsa, biri kameraya alsın hoca vururken. bak o zaman o hocanın başına neler geliyo. vurmak neymiş görsün :KK47:
ben de çok sinirleniyodum gittiğim bi okulda. roman çocukları vardı. felakettiler. 3. ve 4.sınıflardan çocuklar tuvalette neler neler içip sınıfa geliyolardı. kafaları bi dünya. yaptığını bilmiyo, sana hakaret ediyo, vur da göreyim diyo, tahrik ediyo. kendisi bana vurmaya çalışıyo. hatta annesi sınıfa gelip eti senin kemiği de senin deyip elime cetvel verip vur hoca hanım demişti :KK53: nasıl vurayım, çocuk işte artistliğine yapıyo. sanıyo ki sınıfta hocaya karşı gelmekle popüler oldu :KK1: öyle de masumlar işte. ama cetveli kırmıştım o gün. :KK1: ama çocuğun üstünde değil tabii ki masaya susun diye vururken :KK1: demek istediğim gerçekten sinirlerin zıpladığı anlar oluyo. ama çocuğa vurmasına hiç bi gerekçe olamaz. :KK20:

valla sedefim gecenlerde de andımızı okudular diye çocuklara hem hakaret edip hem vurmuslar ya
vuran hoca da daha gecen yıl atandı
ne ara sen öğretmenliği yalayıp yuttun da vurmaya basladın? ki isterse 50 yıllık öğretmen ol ne haddine?
o değil bu insanların kendi evlatlarına da yazık.

X