2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Meraba kızlaaar:KK3::KK3:
Artık ihtiyacın sitesinden konu dinleyemediğimi farkettim :KK43: Sanırım geçen seneki üyelikler iptal oldu. Eşşek kadar para vermek de istemiyorum tabi ki. Bunun için nette araştırma yaparken birisinin tavsiyesi üzerine ................ u duydum arşiv videoları ücretsiz üstelik ve coğrafya hocasını şahsen ben çok sevdim. Belki açmak isteyen olur diye bir haber vermeye geldim. Ben konu dinlemeye gidiyorum o zaman herkese iyi çalışmlarrr:KK3::KK3::KK3:

Bana özel mesaj oalrak atar mısın canım ? :26:

Meraba kızlaaar:KK3::KK3:
Artık ihtiyacın sitesinden konu dinleyemediğimi farkettim :KK43: Sanırım geçen seneki üyelikler iptal oldu. Eşşek kadar para vermek de istemiyorum tabi ki. Bunun için nette araştırma yaparken birisinin tavsiyesi üzerine ................ u duydum arşiv videoları ücretsiz üstelik ve coğrafya hocasını şahsen ben çok sevdim. Belki açmak isteyen olur diye bir haber vermeye geldim. Ben konu dinlemeye gidiyorum o zaman herkese iyi çalışmlarrr:KK3::KK3::KK3:

aa ama siteyi çok merak ettim. özelden atar mısın? :KK17:

Sanırım nihan hocanın olduğu siteyi diyor:KK34: eğer o değilse ben de istiyorum özelden site adını:)

Bir ders sitesinden bahsedilmiş bana da atar mısınız özelden?

Geçmişi okuyamadım kızlar. Çok yoruldum hastanede ordan oraya git gel yaptım durdum

Bir de yangın tatbikatı varmış bahçeye ateş yakmışlar her yer duman oldu ve o duman başımı ağrıttı geçmedi hala

Hiç bir şey yapmamış olmayım dedim dün gece vatandaşlıktan 220 bugün 180 soru çözdüm.

İnşallah yarında hastaneden gelince mat çalışacağım

Bir ders sitesinden bahsedilmiş bana da atar mısınız özelden?

Geçmişi okuyamadım kızlar. Çok yoruldum hastanede ordan oraya git gel yaptım durdum

Bir de yangın tatbikatı varmış bahçeye ateş yakmışlar her yer duman oldu ve o duman başımı ağrıttı geçmedi hala

Hiç bir şey yapmamış olmayım dedim dün gece vatandaşlıktan 220 bugün 180 soru çözdüm.

İnşallah yarında hastaneden gelince mat çalışacağım

Olsun kuzum sağlık gibisi yok.:KK6: çalışırsın sonra.:21:

Olsun kuzum sağlık gibisi yok.:KK6: çalışırsın sonra.:21:

Öyle tabi annem iyi olsunda başka bişeyin önemi yok şuan

bir de hastanede genç bi kadın doktorla kavga etti
ama şok oldum ya gayet şık elegan bir bayandı nasıl küfürler ediyor şaştım kaldım:KK53:

kızcelerim nasılsınız?:KK5:
basım yine kötü agrıyor
şu siteyi bana da gönderin hayrınıza
:KK31:

bana özelden mesaj gelmedi, gelince atıcam hepiciğinize :KK19:
badecim olsun en önemli şey sağlık. annen iyi olsun da toparlarsın sen de. hem zaten bırakmamışsın ki ipin ucunu maşallah çözdüğün sorulara :nazar:

Öyle tabi annem iyi olsunda başka bişeyin önemi yok şuan

bir de hastanede genç bi kadın doktorla kavga etti
ama şok oldum ya gayet şık elegan bir bayandı nasıl küfürler ediyor şaştım kaldım:KK53:

Sonradan görmedir belkim.:KK53::KK1: Tövbe ya...

kızcelerim nasılsınız?:KK5:
basım yine kötü agrıyor
şu siteyi bana da gönderin hayrınıza
:KK31:

Midem yanıyor gibi hafif,yemeği fazla kaçırmışım.:KK56: Dikkat et kendine.:KK20::KK20:

bana özelden mesaj gelmedi, gelince atıcam hepiciğinize :KK19:
badecim olsun en önemli şey sağlık. annen iyi olsun da toparlarsın sen de. hem zaten bırakmamışsın ki ipin ucunu maşallah çözdüğün sorulara :nazar:

Sedefiimm.:KK16::KK16:

Sonradan görmedir belkim.:KK53::KK1: Tövbe ya...

Midem yanıyor gibi hafif,yemeği fazla kaçırmışım.:KK56: Dikkat et kendine.:KK20::KK20:

Sedefiimm.:KK16::KK16:

öptüm yanaktan yapmışın bana :KK1: ben de seni öperim en kocamanındannn :KK16: ama ben de görünmüyo. kızlar sizde 16. smilay görülüyo mu :KK1:

Merhaba kızlar,gece raporum geliyor inş.:KK55:Öptüm siziiii:KK54:

Monacım maşallah canım:nazar::nazar::nazar:Herkese maşallah:KK34:

biliyorum benim öğrenme sorularımdan bıktınız ama 2 tane daha geldi :KK17:

1) ayşe okula uygun olmayan kılık kıyafetle geldiği için müdür yardımcısından azar işitince okula uygun kıyafetle gelmeye başlamıştır.
okulun müdür yardımcısının kullandığı ''azar'' aşağıdakilerden hangisinin işlevini görmektedir?

a)1.tip ceza
b)2.tip ceza
c) olumlu pekiştireç
d) olumsuz pekiştireç
e) ikincil pekiştireç

2) haftada 1 defa pazara alış veriş yapmaya giden makbule, tezgahtarlarla her defasında pazarlık yapmakta, bazı zamanlarda indirim yaptırabilirken, bazen de yaptıramamaktadır.
bu durum hangi pekiştirme tarifesiyle açıklanır?

a) sabit oranlı
b) sürekli pekiştirme
c) sabit aralıklı
d) değişken oranlı
e) değişken aralıklı

X