2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

sedefim çok ucuzmuş ya hu. sakız parası:KK9: ben de biraz inceleyeceğim kitapseçi falan. ucuzlamış bir kaç kitabı alayım da bitmesin. en azından şimdilik 50 liralık alışveriş yapayım gerisini yenileri çıkınca alacağım:KK51:

maaşallah:nazar: Allah işinizde mutluluklar nasip etsin. darısını da bize versin:KK1:

tamam canım sen netleştir olayları öyle başla. zaten tam kafana oturmadan da anlayamazsın çalıştığını. bizim bildiğimizden farklı olaylar da oldu mu tatlım sevgilinle ilgili? canını sıkmıyor inşallah?

inşallah 5. ve son girişin olur piraye:)

İnşallah hepimiz için son olur. Ben daha başlamadım kafamda oturtayım ondan sonra. Bu sene çok kitap almayacağım bittikçe alcam kızlar.

Sedefcim hoşbuldum. Evet benim oğluşum.

Bende program var zannettim neyse sana atarsa bizede gönderirsin.

Kızlar ben evime 5 dk yürüme mesafesinde dersaneyle anlaştım haftanın 4 günü. Sosyal ve coğrafya ya gircem.sabah 9 akşam 7

evde olmuyor. Kayınvalide de pek hevesli 6 gün gidebilirsin diyor. O ben evdeyken bile almak istiyordu bazen. Yani herkesin gönlü oldu.ücreti az ama olsun başlangıç sayılır.

Ballı lokmalarım kitaplarım geldi az evvel.:KK16::KK16::KK16:

Koliden teker teker çıkarıp kokladım hepsini,manyak mıyım neyim.:KK9::KK9: Sorulara bir göz attım,acaba dedim haftaya başlasam mı...Annem de''Dur be Ağustos bari çıksın.'' dedi.:KK9:

Koliden teker teker çıkarıp kokladım hepsini,manyak mıyım neyim.:KK9::KK9: Sorulara bir göz attım,acaba dedim haftaya başlasam mı...Annem de''Dur be Ağustos bari çıksın.'' dedi.:KK9:

hayırlı olsun kuşum güle güle kirlet:21:

Benim kitaplarım da burdaki kargo merkezindeymiş,gelir belki bugün cicilerim.:KK16::KK9:

Valla kuzum sen cevşen taşı bence,ben korkarım böyle insanlardan.:KK30::26:
ayy ne iyi dedin be monam bence de taşıyayım ne olur ne olmaz :26:
monam datanın tarihinde 2014 basımı bekliyeyim mi?

sedefim çok ucuzmuş ya hu. sakız parası:KK9: ben de biraz inceleyeceğim kitapseçi falan. ucuzlamış bir kaç kitabı alayım da bitmesin. en azından şimdilik 50 liralık alışveriş yapayım gerisini yenileri çıkınca alacağım:KK51:

maaşallah:nazar: Allah işinizde mutluluklar nasip etsin. darısını da bize versin:KK1:

tamam canım sen netleştir olayları öyle başla. zaten tam kafana oturmadan da anlayamazsın çalıştığını. bizim bildiğimizden farklı olaylar da oldu mu tatlım sevgilinle ilgili? canını sıkmıyor inşallah?

inşallah 5. ve son girişin olur piraye:)

aynen rengoşum :13: benim de hesaplamalarıma göre 45 tl fln tutuyo, ve bir sürü kitap bu fiyata süper.. sonra eğitim soru bankalarım bittikçe yenisini alırım, bi de ales tarzı türkçe mat alırız. onlar da ancak ekimde çıkar.

inşallah üye değildir sedefim:KK1:
onur maşallah çok iyi kalpli:nazar:
aynen canım çekemeyen insan ne zaman yaparsan yap gelmez
iyiki eltim yok valla bi tane görümcem var o kadar :KK76:
onlada tanıştık iyi anlaşıyoruz bakalım :KK8:
benim elimde çok kitap var kuzum onları bi bitireyim ondan sonra alırım paso konu çalıştığım için kaldı test kitapları :KK31:
kuzum ben de onu fark ettim. hep konu çalışmışım, ama konu eksiğimiz vardı tuğbim, bu sefer de soru çözmeye zaman kalmıyodu. ben bi de konuyu çalışmadan testini çözemeyenlerdenim :KK1: ben geçen yıl eğitimden bi 7iklimin modüler soru bankasını almıştım, onu da bitirmiştim zaten, o yüzden bi de şu pegemin 1,5 tl lik olanlarından alayım diyorum. bi de ihtiyaç var bende ama onun soruları dön dolaş aynı hiç sevmedim, boşuna onlarla vakit kaybetmicem

Kızlar ben evime 5 dk yürüme mesafesinde dersaneyle anlaştım haftanın 4 günü. Sosyal ve coğrafya ya gircem.sabah 9 akşam 7

evde olmuyor. Kayınvalide de pek hevesli 6 gün gidebilirsin diyor. O ben evdeyken bile almak istiyordu bazen. Yani herkesin gönlü oldu.ücreti az ama olsun başlangıç sayılır.
oyy yirimmm onu, Allah bana da böyle şirin bişey nasip eder ilerde inş :KK69:
bence iyi olmuş kuzum hayırlı olsun. 3 gün sana kalıyo. çalışma saatleri fazla ama evine çok yakın olduğu için sorun olmaz. hem kafan dağılır orda işini yapıcaksın, manevi olarak da tatmin olursun, ben iyi geleceğini düşünüyorum pirayecim

ben de öyleyim kuzum, o kargo paketini deli gibi açıyorum, sonra içindeki kitaplara sarılıyorum. :KK52: bana da anniş daha başlama boşver diyo :KK1: zaten o koca sene boşver çalışma okul bitsin yeter diyodu, o yüzden onu tınlamıcam :KK36:

kızlar annem boys over flovers a sardı :KK52: deli gibi sabahtan akşama onu izliyo :KK52: pc yi paylaşamıyoruz. :KK47: ancak atabildim gelinimize mesaj. ama daha çok memurlar nette takılıyo sanırım o. ordan ulaşmayı deniyelim bi de :KK55:

Sedefim 2012 ve 2013 birbirinin aynısıydı,yalnızca kapaktaki fotoğraflar farklıydı.:KK31: 2014 ne olur bilemem malum yeni konular eklendi ya.:KK33:

Bekleyeceğim artık mecbur,dinlen diyorlar.:KK8:

Sedefim 2012 ve 2013 birbirinin aynısıydı,yalnızca kapaktaki fotoğraflar farklıydı.:KK31: 2014 ne olur bilemem malum yeni konular eklendi ya.:KK33:

Bekleyeceğim artık mecbur,dinlen diyorlar.:KK8:

evettt 2014 farklı olabilir şekercim. neyse onu bekliyeyim, 2014 olsun içim rahat olsun :109:

Ben de alırım inşallah,seviyorum Data'yı.:KK6: Çok şey katacak sana inşallah.:KK16: Ama çok ayrıntı var,sakın bunalıp pes etme,şeytan ayrıntıda gizli.:KK34::KK1:

Monam Data'nın tarihini diyorsunuz değil mi?
kullandınız mı hiç peki? güzelse ben de alayım bari:26: tarihle kavgama son hız devam edeyim:KK51:

Ben de alırım inşallah,seviyorum Data'yı.:KK6: Çok şey katacak sana inşallah.:KK16: Ama çok ayrıntı var,sakın bunalıp pes etme,şeytan ayrıntıda gizli.:KK34::KK1:

hayatım boyunca tarih dersinde başarısız oldum :KK47: ama bu yıl elimden kurtulamıcak. :KK4:
x yayıncılıktan çalıştım, hakan dede dinledim de ne oldu kuzucum? :63:
bu yıl datayla bu işi hallediyorum :KK66::KK19:

Monam Data'nın tarihini diyorsunuz değil mi?
kullandınız mı hiç peki? güzelse ben de alayım bari:26: tarihle kavgama son hız devam edeyim:KK51:

Ben ilk data ile öğrendim tarihi. sonra hakan dede ile sevdim. Başta sıkıcı gelebilir ama bırakma. Data tarihe göre düzenli bir şekilde anlatıyor karmaşık değil bu yüzden öğretici. rahatlıkla al diyebilirim...

Evet balım.:KK34: Ben 2012 basımını almıştım,2013 aynısıydı.:KK14::KK1: Niye kavga ediyorsun kız,sev Tarih'i.:KK31:

severim tabi. zevkli de gelir. Türkçe çözmekten daha iyi hatta benim için:KK1:
ama tam yapamadığım için şuan kavga aşamasındayım zamanla barışacağız inşallah:KK53:

iyi yapmışsın hocam, ayrıca çalışmak bazı şeyler katıyor.
öğretmenler odasında ilğinç konuşmalar oluyor bazen ordan bişiler kapıyosun :)
ben yapamadıgım soruları biriktiriyorum. orda hocalara soruyorum :)

hayatım boyunca tarih dersinde başarısız oldum :KK47: ama bu yıl elimden kurtulamıcak. :KK4:

severim tabi. zevkli de gelir. Türkçe çözmekten daha iyi hatta benim için:KK1:
ama tam yapamadığım için şuan kavga aşamasındayım zamanla barışacağız inşallah:KK53:

evet kuzum mona çok memnunmuş. ama 2014 ü bekleyelim, bu yıl tarih baya değişti

Tabi ben Tarihçilerimi de bir başka severdim.:KK17::KK1: Onun da etkisi büyük bu Tarih sevgisinde.:KK9:

kızz hakan dede benim gibi istiklal marşının kabulünü bile bilmeyen birine 25 net yaptırdı daha ne diyosun :KK9: tabi alt yapıyı data yaptı hakkını yiyemem.:KK6:

Ben ilk data ile öğrendim tarihi. sonra hakan dede ile sevdim. Başta sıkıcı gelebilir ama bırakma. Data tarihe göre düzenli bir şekilde anlatıyor karmaşık değil bu yüzden öğretici. rahatlıkla al diyebilirim...

tamam madem bu kadar övüyorsunuz alacağım.
ben Yargı'nın tarihine çalışmıştım o daha sıkıcı gelmişti.
Data ile altına iyice çizgi çekeyim o zaman.tarihle birbirmizi seveceğiz az kaldı:KK1:

X