2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

ay ben kendimden cok sizi kazanacagınızı düşünüyorm valla

kuzum öyle değil de yani gecen yıl cok emek verdik hayal kurduk cok da inandık olmadı ya ben de artık nötr bir şekilde girmeyi düşünüyorum sınava. hayal kırıklığı yasamamak için:26:

ay dicem tabi sedefim mümkünse benim olduğum noktadan uzak yere sürsün

yaw bende çok inanmıştım çok çalışmıştım ama nasip çok bişey beklememek lazım hayal kırıklığı büyük oluyor
inşallah seneye olmaması için neden yok bilgileri çivileyelim beynimize artık yapacak pekte bişey yok

kuzum öyle değil de yani gecen yıl cok emek verdik hayal kurduk cok da inandık olmadı ya ben de artık nötr bir şekilde girmeyi düşünüyorum sınava. hayal kırıklığı yasamamak için:26:

yanlış düşünüyosun kuzum. böyle olursan bi yerden sonra -amaann bu testi çözdüm de bi işe yarıcak sanki, geçen yıl da çözüyodum ama olmadı gene olmıcak- gibi bi moda giriceksin. ders çalışma isteğin kalmıcak. zorla yapıcaksın. sıkılcaksın, bunalcaksın. ya da bırakcaksın. bu şekilde sınava girersen zaten baştan kaybetmiş olcaksın. ki en önemlisi ne diyoruz? ipin ucunu hiç bırakmamak
evet dediklerinde haklısın. çok emek verdik. çok inandık. çevremizde de hiç değmeyen insanların atandığını görünce daha bi şoklandık. ama bak beyazanne, leylas, kpsshayali atandı. bunun gibi çok çalışıp da kazanan da vardır. biz de seneye onlardan biri olabiliriz. o yüzden de inanarak çalışmalıyız kuzum

hadi kızlar çıkalım şu kasvetten bakın ne buldum :)

Adamın biri kafeye oturmuş 1 kola söylemiş.
Kara kara düşünmeye başlamış. Kapıda baba
yiğit bir adam gelmiş masasına oturmuş,
kolasını içmiş ve sormuş:
-Hayırdır birader ne düşünüyorsun.
-Ben ne bahtsızım, demiş. Sabah karımla tartıştım karım beni boşadı. İşe geç kaldım
patron işten kovdu. İşten çıktım yolda araba
çarptı. Kendimi öldüreyim dedim tabanca
tutukluk yaptı. Asmaya karar verdim ip koptu.
Doğal gazla öleyim dedim faturayı
ödememişim. Fare zehri alıp geldim kolaya koydum onu da sen içtin ooff offf .. :))

şöyle yapabiliriz kızlar
biz gene inancımızı tam tutalım. ama 2. bi seçeneğimiz de kenarda dursun
mesela kpss olmazsa kolejde çalışırım / evlilik yolunda adım atarım / tekrar denerim vs gibi
eğer atanamazsak bu yılki boşluğa düşmeyiz en azından.

süpermişşşşşşşş

evet canım. ypacak tek şey calısmak artık ben seviyorum asında ders calışmayı çalıştıgım zaman her şeyi unutuyorum çünkü. ona odaklanıyorum.
inşalllah kuzum inşallah atanmak ne iyi gelecek bizlere vallahi. bir de sanki ya hepimizin de durumu aynı gibi ya birimiz ailemizden y a diğeri arkadastan öteki baska seylerden darbe almış da hepimizi buraya toplamışlar gibi.anlayabiliyoruz da zaten birbirimizi. bu derterimizden dolayı özellikle, cok iyi olacak atanmak

Son düzenleme:

gerçekten yeni bir hayat gençlik iksiri gibi gelecek bize. En az 5 yıl gençleşicemize inanıyorum ben
yeni düzen yeni çevre kafamıza göre yaşam
düşününce bile mutlu oldum

aaaaa

kızcelerim canınız ders calısmak istemedği zaman Ya Muhsi çekin 148 kez ve la havleyi okuyarak başlayın.
o ders aşkı gelir inşallah

ben cıkayım canlrım artık iyi geceler cok öptüm

adam tam benlik bahtsızın önde gideni

aynen kızçelerim
ahh şanssız biz :97: bi de geldi mi üst üste gelir ya.. şu sıra her gün mutlaka en az bi olaya şansıma tüküreyim diyorum.
ama son bi gayret göstermeliyiz bu yıl

günaydın kızlar dün ev tuttuk haftaya taşınıyorum pazartesi desanem başlıyor sonrasındada bayram malum konyaya git gel bana ders çalışmak evi falan yerleştir derken kasımı bulur bu aralar pek gelemem sanki

Günaydın kızlar,yine hafta sonu geldi Farkında mısınız zaman ne çabuk geçiyor.1 saat alan çalıştım.Bugün burada hava çok güzel(güneydeyim).Kardeşimle dışarı çıkmayı düşünüyoruz

Sedefim şok oldum üst komşuna yaa Ne kadar terbiyesiz insanlar var oha diyorum.Eğer devam ederse bence de evden bir erkek gidip uyarsın.Siz o iğrenç sesleri çekmek zorunda değilsiniz.Adam garsoniyer açmış resmen fesübhanallah
Sedef ve Rengina çalışmışsınız işte ne güzel Neden utanıyorsunuz canım yaa..

slm kızlar baktım kargom onaylanmamış hala, aradım sordum kartta bir sorun varmış çekmemiş. Niye arayıp söylemezler ki , tekrar sipariş ettik artık inşallah pazartesiye gelir.pazara gideceğiz havada soğuk gelince matematik çalışacağım yapamıyorum diye hocanın verdiği testler birikti. video izleyip testleri çözeceğim inşallah

Sedefcim kozmik oda türkçe, coğrafya soru bankası , gkgy efsane soru bankası yargı,beyz kalem türkçe yaprak test, yediiklim gkgy yaprak test, yurtdaşlık bilgi haritası bunları sipariş ettik uyguna bulunca kaçırmayalım dedik abimle ikişer ikişer aldık

merhabalar herkese öncelikle öğrenci olduğumu belirteyim kpss maratonu seneye başlıyor benim ama şimdiden ufak ufak başmak istiyorum seneye çok zorlanacağımı düşünerek bunun için sizlerden kitap tavsiyeleri istiyorum konu anlatımlı ve soru bankası şeklinde başlangıç için lütfen yardım edin :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…