Düğün 2013 izmir gelinleri

Sevindim tatlım halletmene.. Ben de Balçova civarından bakındığını okuyunca belki bizim taraflardan da bakınabilir; yardım ederim diye dşündüm.. Çeşmealtında öyle villa çoook:) Deniz kıyısındaki bazı açık alanlı restaurant veya daha samimi bir havaya sahip cafeler de cüzi fiyata kapatılabiliyor.. Ben de kınamı evde yapmak istiyorum aslında ama sanırım 50 kişiyi bulacak sayı ve bizim evimize onca insan sığmaz:) Araştırma yapıyorum..

Şarkı işini halledebildin mi? Kızlar şu liste olayında paylaşım yapıp yardımlaşabilirsek çok sevinirim:)

Canım benim sağol vallahi...İçim rahatladı kına yerini halledince, içime sindi bu şekilde...
Ben dün sonunda nikah şekerlerimin etiketlerini de yapıştırdım ve bitti...O yuzden müziğe bakamadım hiç. Oynak şarkılar olacak, senin verdiğin listeye de bakıcam ve karıştırcam bişeler bakalım. Listem hazır olunca sana da göndercem canım merak etme:KK34:

cevap yaz-eklenti ekle- kalsör seç - beğen yapıştır ekle tatlım:) Merak ettim doğrusu:) Hayırlısı olsun:)

$fotoğraf (13)m.jpg $fotoğraf (14)m.jpg $fotoğraf (15)m.jpg

Canım, vallahi geriye dönüp baktım önceki mesajına ''değişik birşey yaptım demişsin''...Sen mi yaptın bu davetiyeyi yaniiii:KK53::KK53:

Canım, vallahi geriye dönüp baktım önceki mesajına ''değişik birşey yaptım demişsin''...Sen mi yaptın bu davetiyeyi yaniiii:KK53::KK53:

internetten buna benzer bir davetiye görmüştüm. bende bu resmimizi alıp photoshopla siyah-beyaz yaptım. bizim iş yerinin matbacısına verdim, o da basımını yaptı. organze kurdele alıp hepsini tek tek kendim bağladım. sonra da zarf aldım. içine yerleştirdim :)))

Bagetchiiim, bugün sesin çıkmadı, merak ettim vallahii:44:
Bugün Locca' yı aradım, Gökçen Bey' le görüştüm. Randevumu aldım ve o gün tek gelin benim şuan için:KK9: Gökçen Bey' in bizzat ilgilenmesini istedim, ona göre not aldı. Eşim hafta sonu kapora bırakacak...Yalnız saati sordu karar veremedim. Bir de bizim fiyata manikür dahil miydi?? ona sormiim dedim dallandırıp budaklandırmamak için. Yoksa sadece saç+porselenmakyaj+prova mıydı??? Kaçta gelcem diyeyim?? ''Sonra söylerim'' dedim saatini. kuaförden sonra dış çekim var. yoksa fotoğrafçıya mı sormalıyım:26:

internetten buna benzer bir davetiye görmüştüm. bende bu resmimizi alıp photoshopla siyah-beyaz yaptım. bizim iş yerinin matbacısına verdim, o da basımını yaptı. organze kurdele alıp hepsini tek tek kendim bağladım. sonra da zarf aldım. içine yerleştirdim :)))

Canım gerçekten harika, bak şimdi senin yaptığını öğrenince daha da beğendim:KK1: Ellerine, emeğine sağlık...

Kızlar kına gecemde, şu gelin damat t-shirtlerinden giyeyim diyorum. altıma kırmızı mini bir şort ya da etek, çakkıdı çakkıdı oynuycam:KK1: Kına sırasında da annemin pek beğendiği, ısrar kıyamet aldırdığı bindallı, oldu bitti. Aranızda bu tshirtlerden yaptıran, yapan, bilen, gören duyan var mı acep??? kime yaptıriim:44::44:

sen hallettin mi gelinlik, davetiye işlerini? nerdeydi sizin düğün? @çilekben

Canım benim düğün İnciraltı, İzzet Garden' da...Gelinliği geçen hafta hallettim, dikildi bir hafta içinde. Düğünden bir hafta önce teslim alırken son provam olacak, kilo verip alma riskime karşılık. Davetiyeyi de dün hallettim, kozadan sade birşey. Davetiyemi ben de kendim yapayım diyordum ama maalesef koşuşturmacada ona sıra kalmadı:KK50: El emeğiyle ve yaratıcılıkla yapılan herşeye bayılıyorum:KK34:

Ellerine sağlık tatlım; çok güzel olmuş buuu:) Ben daha bakınmadım davetiyeye veya nikah şekerine; ne de olsa upuzunnn 5 ay var önümde ama bir de yoğun sezonum:S hallolucak inşallah..

Bişi sormak isterim; matbaa ne kadar fiyat biçiyor böyle bir şeye? renklisi daha da tutar heralde?

çok sağol cnmm. dediğim gibi ben iş yerinin matbacısına yaptırdım. 250 tanesini 125 tl'ye yaptı. 25 tane de hediye yapmış. zarf hariç ama. allah kolaylık versin. benim artık 1 aydan az kaldı. ama herşeyi hallettik sayılır.

Bagetchiiim, bugün sesin çıkmadı, merak ettim vallahii:44:
Bugün Locca' yı aradım, Gökçen Bey' le görüştüm. Randevumu aldım ve o gün tek gelin benim şuan için:KK9: Gökçen Bey' in bizzat ilgilenmesini istedim, ona göre not aldı. Eşim hafta sonu kapora bırakacak...Yalnız saati sordu karar veremedim. Bir de bizim fiyata manikür dahil miydi?? ona sormiim dedim dallandırıp budaklandırmamak için. Yoksa sadece saç+porselenmakyaj+prova mıydı??? Kaçta gelcem diyeyim?? ''Sonra söylerim'' dedim saatini. kuaförden sonra dış çekim var. yoksa fotoğrafçıya mı sormalıyım:26:

ya sorma şekercim..bizim müdür değişti de biraz yoğun bu aralar..masamda oturamıyorum evrak bakarken..o yüzden takılamadım buraya fazla.. bizim fiyata manikür, kaş,bıyık dahil caınm..yani: saç+porselen makyaj+manikür+kaş+bıyık+prova..şeklinde..valla ben prova gününü bile almadım, sadece kaporayı bıraktım,bi de düğün gününü söyledim...benim de kuaförden sonra dış çekimim olcak..4,5-5 gibi yapılıcak çekimler..ben 12,30 gibi gidicem kauföre malum 3 saat filan sürüyomuş, e bornovadan inciraltına da epey yol var zaten..o şekil düşündüm kafamda..senin dış çekimin kaçta olcaksa ona göre konuş gökçen beyle istersen.. :KK53:

Son düzenleme:
ya sorma şekercim..bizim müdür değişti de biraz yoğun bu aralar..masamda oturamıyorum evrak bakarken..o yüzden takılamadım buraya fazla.. bizim fiyata manikür, kaş,bıyık dahil caınm..yani: saç+porselen makyaj+manikür+kaş+bıyık+prova..şeklinde..valla ben prova gününü bile almadım, sadece kaporayı bıraktım,bi de düğün gününü söyledim...benim de kuaförden sonra dış çekimim olcak..4,5-5 gibi yapılıcak çekimler..ben 12,30 gibi gidicem kauföre malum 3 saat filan sürüyomuş, e bornovadan inciraltına da epey yol var zaten..o şekil düşündüm kafamda..senin dış çekimin kaçta olcaksa ona göre konuş gökçen beyle istersen.. :KK53:

He iyi bari, manikür dahil:KK1:
Benim fotoğrafçı, kuaföre de gelecek, öyle konuştuk. İstediğiniz kadar mekana giderim dedi, ama ben hala mekana karar veremedim:KK50: Senin inciraltı tarafında olacak dimi çekim?? O halde fotoğrafçıyla konuşup önce, mekanları vs netleştirdikten sonra, kuaföre saat bildireyim.

Benim fotoğrafçı, kuaföre de gelecek, öyle konuştuk. İstediğiniz kadar mekana giderim dedi, ama ben hala mekana karar veremedim:KK50: Senin inciraltı tarafında olacak dimi çekim?? O halde fotoğrafçıyla konuşup önce, mekanları vs netleştirdikten sonra, kuaföre saat bildireyim.

evet şekercim inciraltında hem askeri tesisin içinde çok güzel mekanlar var hem de sahilde yapıcaz çekimleri..daha önce orada düğün yapan bir çiftin panaromik albümünü gösterdiler örnek olarak..muhteşemdi..inciraltı hem yeşil hem mavinin olduğu bir yer..daha fazlası için kendini yorma bence..gelinlik,saç,makyaj varken ordan oraya koşuşturmaya gerek yok..zaten fotoğrafçı işini biliyorsa aynı yerde ama değişik mekanlarda da çok hoş çekimler yapabilir..sen bilirsin yine de.. fotoğrafçıyla konuşup ondan sonra saat bildirmen daha sağlıklı olur bence de.. :KK34:

Son düzenleme:

Kızlar; kuaför saatiniz geç değil mi? Benim fotoğrafçım en geç 13de çıkmamız gerektiğini söyledi? O mu acele ettiriyo beni yoksa? :)

Bi de çekim yerleriniz neresi olacak? kaç saat sürecek çekimleriniz?

Ay çok soru soruyorum di mi:)

evet şekercim inciraltında hem askeri tesisin içinde çok güzel mekanlar var hem de sahilde yapıcaz çekimleri..daha önce orada düğün yapan bir çiftin panaromik albümünü gösterdiler örnek olarak..muhteşemdi..inciraltı hem yeşil hem mavinin olduğu bir yer..daha fazlası için kendini yorma bence..gelinlik,saç,makyaj varken ordan oraya koşuşturmaya gerek yok..zaten fotoğrafçı işini biliyorsa aynı yerde ama değişik mekanlarda da çok hoş çekimler yapabilir..sen bilirsin yine de.. fotoğrafçıyla konuşup ondan sonra saat bildirmen daha sağlıklı olur bence de.. :KK34:

Kızlar; kuaför saatiniz geç değil mi? Benim fotoğrafçım en geç 13de çıkmamız gerektiğini söyledi? O mu acele ettiriyo beni yoksa? :)

Bi de çekim yerleriniz neresi olacak? kaç saat sürecek çekimleriniz?

Ay çok soru soruyorum di mi:)

Bagetchim haklısın aslında, o koca duvaklı kafamla ve makyajımla bence de fazla uzağa gidip kasmaya gerek yok. İncirlatı olabilir... Kuaföre gelecek, ee ordan sonra ağabimin evinden çıkıcam ya, oraya da gelir mecbur:KK1: Sonrasını bilmiyorum netleştircem....dur önce konuşayım fotoğrafçıyla ne diyecek...

glnrzdmr, ben kuaför saatini ve dış çekim mekanını netleştiremedim canım daha....Ama 13 bence kuaför çıkışı için normal gibi, ben henüz fotoğrafçıyla konuşmadım ya da kafamda hesap kitap yapmadım ama 13 gibi geçirmiştim aklımdan ben de...

Konudan konuya atlıyorum kızlar ama artık bir ay kadar bir zaman kalınca iki ayağımız bir pabuca girdi resmen:KK1:
Siz oturm planı hazırladınız mı?? yoksa herkes kafasına göre mi takılcak?? Özellikle bagetchim, ikimizinde oturma düzeninde koktelylli olacak, sen ne düşündün??

X