Düğün 2013 izmir gelinleri

günaydın cilekbenim..gelmiş geçmiş olsun..Tanrım seni bir daha İzmir'den ayırmasın inşallah şekerim.. he dün doğum günümdü şekercim..34 üm artık..sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim...ama şunu söyliyim 2012 den nefret etmiştim, çok kötü ve uğursuz bir yıl gibi geldi bana..tam bir ikilem yılı oldu..ama 2013 yılı gerçekten çevremdeki herkes için radikal değişiklikler ve güzellikler yılı oldu herkes planlarını hayata geçirdi, birkaç arkadaşımın bebişi olucak..ben dahil birkaç arkadaşım evleniyor..birkaçı iş sebebiyle istanbula ve ankaraya yerleşip kendi düzenlerini kurdular(istiyorlardı zaten)..en son senin haberin geldi işte..sonu 13 ile bitse de ben bu yılı çok sevdiim..

Son düzenleme:

Doğumgünün kutlu olsun canım benim. 2013 yılı başladığı gibi güzelliklerle devam etsin inşallah senin için Sevdiklerinle birlikte nice güzel yaşlara, 35' lere, 45'lere sağlıkla inşallah

Doğumgünün kutlu olsun canım benim. 2013 yılı başladığı gibi güzelliklerle devam etsin inşallah senin için Sevdiklerinle birlikte nice güzel yaşlara, 35' lere, 45'lere sağlıkla inşallah

çok teşekkür ederim şekercim.. yılın geri kalanı da hepimiz için kucak kucak güzellikler getirsin..hep birlikte güle oynaya nice güzel yaşlar görürüz inşallah

Aa ben nye górmdm kz ya gerci fceye teldn griorm ya oyuzdndr.tuh ck utandm smdi gecms dgumgunun ktlu olsun cnimcim ya kusura kalma emi

Aa ben nye górmdm kz ya gerci fceye teldn griorm ya oyuzdndr.tuh ck utandm smdi gecms dgumgunun ktlu olsun cnimcim ya kusura kalma emi

canın sağolsun şekercim..öyle doğum günlerine hayati önem veren insanlardan olmadığım için utanmana gerek yok arkadaşlarımın değerini böyle şeylerle ölçmüyorum.. gönüller bir olsun yeter..

ay konuyu çok dağıttık ayol..hemen dönüş yapayım..şekerlerim etiketleriyle hazır..iğnedanlık, kurdele filan onları geçende halletim zati, sadece yıldızlarla süslencek..davetiyelerim bugün geldi, zarflara konucak ve isim yazılcak..müzik ve kuaförü de ayarladım mıydı bişey kalmıycak geriye..buarada gelin ayakkabılarım yüksek olduğu için deichmann dan tam boy yapışkanlı silikon tabanlık aldım..böylece ayaklarım terlese de öne kaymıycak ve tabanlarım ağrımıycak..yani öyle olur diye tahmin ediyorum..henüz denemedim yapıştırmadım ama rahat görünüyorlar ee sizden ne haber bakalım..?

Son düzenleme:
Valla kzlar bendn tek haber su icmem knuya gelck olursak daha tam 5aym war we gelnlgm hazr suan sadce. Kna icn aksesuarlarmi da pazar gunu alcm nedime taci malzemelri, tef, kina gülü icn malzeme, kirmzi kece we altn sarisi havlu kenari suan ilk alma admini attklarm bunlar we PLATES BANDİ

ehehe çeyizine pilates bandıyla eklipik bisiklet alan sportif gelinin dehşet veren maceraları..
aldıklarını resimle bi şekilde, görelim :))

Son düzenleme:
oooooh, maşallah Herşeyin hazır sayılır artık
Canım ben nikah şekeriyle ilgili hiç ilerleme kaydedemedim, 100 tanesini lavantalayıp, kudelelemek dışında. Bu hafta sonu yapabilirsem devam edicem...
Giriş ve dans müziği hala bulamadım Bulamadım değil daha doğrusu üzerinde çalışamadım...
İzzet Garden' ın facebook zaman tünelinde dün yeni bir masa konsepti resmi yayınlamışlar. En son beyaz renge karar vermiştim ya hatırlarsanız. Yeni bir masa örtüsü almışlar, taç markaymış pullu ve taşlı beyaz tül, msj atıp sordum detayları Hoşuma gitti, ona karar vericem sanırım yakından da gördükten sonra. Lake sandalyelerde beyaz tüller bağlı olacak zaten

oo süper işte..şıkır şıkır olur masalar..ama fiyat farkı olur mu acaba..düğün işleri malum adım başı para alıyolar..paranoyaya bağladım iyice.. dur akşam ben de bakayım şu tüle..

oo süper işte..şıkır şıkır olur masalar..ama fiyat farkı olur mu acaba..düğün işleri malum adım başı para alıyolar..paranoyaya bağladım iyice.. dur akşam ben de bakayım şu tüle..

hehehehehe Aynen canım benim de aklıma geldi valla. Bahçenin müdürü, yakın bir arkadaşımın arkadaşı...O vesileyle tanışıoz, face de de ekleştik arada soru soruomBen bunu seçicem dedim, bişe demedi, söylerdi yoksa die düşünüorum. Nrmalde saten masa örtüsü üzerine runner şeklinde beyaz tül tercih edecektim ama bu masa örtülerini yeni yaptırmışlar, tamamı tül ve pullu şık bişe...

kızlar bana acıl kuafor lazım.ızmır gelinıyım.ama dısarıdan gelcegım.hatay balcova tarafı bıldıgınız gelın bası yapan ıyı bır kuafor var mı lutfen ozelden yazın bana

Günaydın kızlaaaaar..
dün provam vardı ve Ayşe Ablam yine harikalar yaratmıııış.. nasıl mutlu oldum anlatamam.. çok az kaldı bitmesine..dün yine ön dekolteye bişeyler denedik..taş denedik dantel denedik taşa karar verdik..çok güzel olcak..kadın resmen haute couture gelinlik yapıyor yahu..bi de üzerimde duruşuna bakıyor,bi tarafı içine sinmezse üşenmiyor yaptığını da bozuyor ömrüm boyu standart şeylerden nefret etmişimdir zaten..o model senden başka hiç kimsede yok düşünsene..kararlıyım, düğünden sonra da abiyeye çevirtçem..çok güzel oldu kıyamam ben ona :)) he resimleri de ekliycem albüme birazdan..

Allah' ım Allah' ımmmm....Sabah sabah bir açtım kk' yı, bir deniz kızıı ama denizkızı, maşallaaahhh
Günaydınlar herkeseee....
Canım direkt albumlere bakıp, buraya bakmadan resimlere yorum yaptım ancak sorduğum bir sorunun cevabı varmışDekolteyi sormuştum, deneme yapıyormuşsunuz meğer Ya bagetchi hakikaten bayıldım, yani hani bazen almışsın, olan olmuş, kötü bir şey söyleyip, içine kurt düşmesin, kırılma üzülme diye daha ılımlı yorumlar yapılır ya. o değilll!!! Gerçekten mükemmel, allahım nazar değdircem, tüü tüü tüüüüüüü inanır mısın benim bile içim rahatladı burda, bu kadar güzel bir sonuç çıkınca, sanki benim gelinliğim bitmiş gibi yüreğim ferahladı. Eteklerine, dantel detaylarına, dekoltesine bayıldım. Anneme senden bahsediyorum hep, toprağım diemerak edio seni, gelinliğinden de bahsettim. Annem İzmir' de olduğu için gösteremedim gelinliğini ama eminim bayılacaktır. Bu arada annemin de elbisesini ayşe ablada diktirelim diye aklımıza geldi, yardımcı olur herhalde bize bu konuda da. Face de takipteyim zati, baktım abiye de çalışmış, çok güzel. Galiba ben de burada yaptırcam. Heryeri dolaşcam önce, anlattım ya daha önce başıma geleni, içim rahat etsin die, ama son durağım ayse abla olacak, gerçekten harika iş çıkardı, titiz bir kadın. Nasıl yakışmış, nasıl yakışmıııışşş Güzele ne giyse yakışır gerçiii

Tamam şimdi resimlere dönüp yeniden baktım, anladım. Bi tarafına dantel denemesi, bir tarafına taş denemesi yapmışsınız...O sarkan tül dantelin ucuymuş

Yahu kızlar, bişe sorcam...
Gelinlik modeli bakıorum, bir türlü bulamadım. Bagetchi hani ben bir model beğenmiştim de ayşe ablaya sormuştum. Markalı bir gelinliğin modeliymiş meğer. O marka neydi, hatırlıon mu?? orda güzel dantel gelinlikler vardı sanki, sitesine bakayım dicektim model içinnn, bir türlü aklıma gelmio adı:26:

canım benim..o senin güzelliğin cilekbenim..benim de içime sindi çok beğendim ama senin yüreğin de güzel, o yüzden daha bi güzel görüyosun..Allahım senin de içine sindirsin inşallah..Anneciğinin de ellerinden öperim..İzmire dönünce orjinal olarak da öperim valla abiyeleri de çok güzel cilekbencim,çok da iyi bir insan elinden geleni yapar hiç şüphen olmasın.. dediğim gibi kadın severek yapıyor işini, yapayım bitsin demiyor..2 prova önce biticekti aslında..ama ayrıntıcı olduğumu anladı, herşeyi gör, istediğin gibi olsun yeter ki dedi, deneye deneye 2 prova daha uzadı..daha da uzuycak..sana da bulucaz en güzelini hiç merak etme..yanlız ilk gün iyice bakalım gelinlikçilere...10 günün olduğu için şayet içine sinmezse, istediğini bulamazsan diktirmek için 9 gün kalıyo.. 2. gün başlamak lazım olabilir..gerçekten kişiye özel olması büyük ayrıcalık..dün bi gelin adayı daha vardı benden sonra..gelmiş prova bekliyodu..belli ki ilk provası biraz tedirgindi..provam bitince gittim yanına dedim ki '' bu kadın bir harika,çok iyi bir seçim yaptın, aynı kaygıları ben de taşıyodum ama asla şüphen olmasın gelinliğin bittiğinde burdan aynı benim gibi uça uça çıkacaksın'' dedim..bi sevindi bi mutlu oldu seninkini de bi şekilde halledicez cilekbenim..şüphen olmasın..acil durum ayşe ablası var elimizde nasıolsa..anneciğine de sana da en güzelini yapar

Ayyy inşallah canım benim, darısı başıma
Yazık o kızcağıza da moral verdiğin iyi olmuş, gerçekten insan çok tedirgin oluyor, hepimiz aynı durumdayız, İnşallah Allah herkesin gönlüne göre versin herşeyi....
Evet aynı gün karar vermesem iyi olur, eve gelip kritik yapalım uzun uzun Ani karar verince içime sinmio, dediğin gibi ikinci gün kararımı verir başlatırız:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…