Düğün 2013 izmir gelinleri

Tabi şu bantların metal toka kısımları acıtıyor genelde dedim ama bu normal şartlar altında yürürken, rutin bir günde geçerli...Hoplayıp zıplarken, bir taraftan bileği çekip, sıkıp acıtır mı bilemedim şimdi:44:

Son düzenleme:

hımm :44: ayakların bu modele alışkınsa sorun olmaz sanırım..çünkü ben öle bazısı gibi alıp her modeli giyemiyorum,model seçiyor ayaklarım..şeklini sevip aldığım ama vuracak diye korkup hiç giymediğim botlarım bile var bence rengi de çok güzel, o konuda bi sıkıntı yok..fakat korkarım topukları toprağa batabilir..çünkü bundan biraz daha kalın topuklu botlarım var, sadece yere basan en uç kısmı ince biraz..sabahları işe giderken parktan geçiyorum çimlere basarak ve saplanıyor toprağa..daha kalın topuk bence iyi fikir olabilir..zaten yürürken, gelinliğin eteklerini tuttuğumuzda görünücek...çok kısa anlarda görünücek yani ayakkabı..düşünüyorum da çok rahatsız olursam düğün mekanında bile giyerim dolgu tabanlarımı hiç umrumda değil..rahatımdan ödün veremem valla zaten bir iki kadeh de içmiş olurum o saate..biraz gevşeyince hele hiiiç takmam..

Yok canım ben de her ayakkabıyı alıp giyemem... Ama nr 39 dan ayakkabım var 2 tane. Biri yazlık, biri kışlık...Derileri yumuşacık ve tabanları aşırı rahat. Çalıştıkları derileri ve kalıplarını seviyorum. Topuk demek ince, batabilir, hmmmm:44: Bant kısmına da takıldım, bantsız mı olmalı ki, bilemedim... Zaten sınırlı sayıda üretip, her geçen gün başka başka modeller çıkarıyorlar, ben takip etmeye devam edeyim...Bir de içine burunsuz yaz çorabı iyi bir alternatif olabilir vurmaması için, şimdi aklıma geldi...sıcaktan patlatır mı bilmiyorum ama Ben nikah yemeğmde çıkarıp attım valla ayakkabılarımı, kırmızı alçaçcık babet giydim, iyice cüce gibi kaldım ama mahvoldu ayaklarım. Muhemelen düğünde de değişim yaparım çünkü genelde vurur her ayakkabı ayağımı. Aldımda evde uzun süre deneme yapıcam zaten...

ehehe al işte sen de bendensin..her yerim rahatsız olsun, ama ayaklarım sıkıntılı olunca acaip huzurum kaçıyor,asabi bezgin acaip bi insan oluyorum..o yüzden keyfimin yerinde olması için yedeklerim her an yanımda olacak..hatta sanırım nikah masasının altına koyucam bi poşet içinde yanımda olduklarını bileyim..firmanın kalıbına alışıksan sorun olmaz diye düşünüyorum..benim de belirli ayakkabıcılarım var izmirde onlardan başkasına gitmiyorum genlede..burunsuz yaz çorabı ayaklarını kaydırmaz mı canım yaa? ben kendi gelin ayakkabılarımı ince çorapla giydim, yürüyemedim almadım..ertesi gün yalınayağa giydim, aldım çıktım..bence kaydırır ve terletir ayağı, topuklar yüksek çünkü..neyse yahu..koleksiyonu sürekli yenileniyosa bakarsın, en uygununu beğenirsin..ama bence bantsız ayakkabılar, modeli daha çok gösterir..bir de bi yerde okumuştum bu tip bantlar bacağı daha kısa ve ayak bileğini de kalın gösterirmiş..gerçi gelinlikten görünmücek fazla hadi onu geçtim de en azından rahatsızlık riskini yok etmiş olursun..yine de en iyisini gözün seçer tabiy, nasıl içine sinerse..belki de giyince çok farklı durur..malum teoriyle olmuyor bu işler, bakmak lazım

Aynen canım, ben de okudum...Bantlı ayakkbılar bacağı enine kesitiğinden, bacak boyunu kısa gösteriyor...Çorap kaydırıyor ya, bu arkası kapğalı ayakkabılarda vurmasını önlüyor, ama dediğin gibi iki türlü de denemek ve nasıl rahatsan ona karar vermek gerek galiba...

eveet..hafta sonu beni bekler, geç kalmiyim..herkese iyi tatiller kızlaaar..cilekbenim sana da tekrar geçmiş olsun, şurubun hasta göbüşünü kocaman öp benim için ..bi de yarın filan durumundan haber edebilirsen süper olur..olmazsa burdan da sorarız birilerine..haydin kaçanzi..

Cok tesekkur ederim, insallah oyle olur. Ben de gercekten cok begendim ama birturlu karar veremiyorum, Lidaki ve Crown plaza arasinda cok kararsizim. Biri acik deniz kenari, digeri kapali ve cok guzel ama orayi gormus birinin fikrine ihtiyacim var. Ayakkabi konusunda cok haklisin, hic aklima gelmemisti. Aklima takilan seyler illaki olucaktir :) daha yeni yeni birseyler oturmaya basladigi icin biraz hizli karar vermem gerekiyor :) yorumlarin icin cok tesekkur ederim. aklinda olsun iki mekan hakkinda birseyler ogrenirsen benimle paylas lutfen. tesekkur ediyorum

Tesekkur ederim canim, hepimize hayirli olsun insallah. Hayir tatlim ben yurtdisinda yasiyorum ve yurtdisina gelin gidicem, ailem izmirde ama izmiri hic bilmiyorum, ankarada gecti ogrencilik yillarim. O yuzden internet uzerinden birseyler planlamaya calisiyoruz, biraz sancili oluyor. Ben de resimlerine bayildim ancak davetli sayimiz cok az 100 kisiden az olacagimiz icin Lidaki mi yoksa Crown plaza mi karar veremedik. Bir bilen, goren duyan olmustur belki diye siz Izmirin guzel kizlarina sormak istedim.

canım..benim kuzenimin düğünü crown plazada olmuştu..elbette çok nezih ve güzel bir yer..ama nedense otel düğünleri bana hep itici gelmiştir, hep eğreti olurum otellerde..ben bi de deniz,sahil filan çok severim o bakımdan subjektif yorum yapıyor olabilirim..senin ne istediğine de bağlı tabii..davetli sayınızın az olması bence daha iyi daha samimi ve rahat bir ortam olur, hem daha az yorulursun..organizasyonu da kişiye göre yaparlar, boşmuş gibi olmaz, daha sık ve az masa veya bistro olursa rahat rahat halledersiniz..ha sahilin de şöyle bir riski var, İzmirin rüzgarı meşhurdur, rüzgarlı olursa biraz sıkıntılı olabilir..ama düğün tarihinde öyle bir risk olacağını sanmıyorum..dediğim gibi nasıl rahat edeceğini düşünüp ona göre karar verebilirsin canım

Günaydın..iyi haftalar herkese..
cilekben ses ver..:44: şurup nasıl oldu?

allah allaaah..:44: cilekbenden haber yok yahu..umarım bi terslik yoktur...

Günaydın kızlar, Bagetchim günaydın kuzum...
Sabah işle ilgili bir takım sorunlar oldu, ancak girebildim, kusuruma bakmayın Şurup da ben de turp gibiyiz... Canım haftasonu için haber beklediğin mesajını şimdi okudum, cuma erkenden kapattım interneti, görmemişim, kusura bakma:26: Şurup normale döndü çok şükür ama bayağı korkuttu beni...Şimdi evde uyuyor
Sen naptın canım? nasıl geçti hafta sonu??

günaydın şekercim..korkuttun vallahi..kötü bişey olmasın da sen kapat yine interneti neyse iyi bari kızcağızın iyileşmiş..geçmiş olsun tekrardan, önemli bişey olmadığına çok sevindim..napiim be cilekbenim şekerlere etiket yapıştırdım hafta sonu yarısı bitti..bi kısmına da zımbalamıştım ama hoşuma gitmedi..bu akşma söküp onları da yapıştırıcam artık..bi de iğnedanlığı ve takı kurdelasını da ben tasarlıycam sanırım..o iş bitince müziğe el atıcam (girişi bulamadım hala) ..sen naptın şekerleri halletin mi?

Son düzenleme:

Canım ben de pazar akşamı yapmaya başladım şekerlerimi...100 adet tüle, lavanta koyma ve kurdeleleme işi tamam Bir taraftan tv izleyip, bir taraftan çay içerek 3 saatte bitirdim Bugün mıknatıs ve kebeklerini yapıştırcam vakit bulursam ve 100 tane şekerim bitmiş olacak...Takı kurdelesini gittigidiyordan almıştım da, bak iğnedanlık bilmiodum yahuuu:44: Nasıl bişe olacak o?? içinde silikon olan küçük bir yastıkçık şeklinde mi meselaa:44: Eskiden takı kutularının birine boşaltılıverirdi toplu iğneler Etiket olayına başladın demek, süper...Silikonla mı yapıştırdın etiketi, öyle daha mı iyi oldu zımbadan diyorsun ??

Bagetchim bu hafta acayip stresliyim, gün sayıyorum...Cuma günü belli olacak benim tayinimin olup olmayacağı...Ya olacak ve ben mayıs ayında artık tamemen memleketime geri dönmüş olucam ya da çıkmayacak ve en az bir yıl daha burada kalıcam Dua edin benim için, cuma inşallah iyi haberler veririm....

Canım ben de şuan tayinim nedeniyle İzmir dışında yaşadığımdan, internet üzerinden plan yapma sorunu benim de başımda Son derece sıkıntılı dediğin gibi, elim kolum bağlı ne yapacağımı bilmez halde, bütün gün pc ekranına bakıyorum Umarım az stres ve en iyi sonuçla, alnımızın akılyla çıkarız şu işten...
Canım, Crown Plaza' da düğün için değil ama yemek için bulundum. Tabi ki şık, süphe götürmez de, ben de Lidakiyi tercih ederdim. Kapalı mekanlar daha kasvetli ve daha resmi geliyor bana. Açık havada, hele ki lidaki gibi deniz kenarında bir düğün bence kapalı ortamdaki bir düğünden çok daha samimi ve sıcak...

Son düzenleme:

amanııın..hakatten çok kritikmiş yahu..olumlu düşünmeye çalış, inşallah gelirsin canım..Tanrım yardım etsin sana, dua edicem...:26:
kalma seçeneğine göre de hazırlan cilekbenim büyük yıkım olmasın sonra..iki ihtimali de düşün kafanda..gelemezsen de üzülme canımcım zaman düşündüğümüzden çabuk akıp gidiyor..illa ki döneceksin buraya..moralini yüksek tutmaya çalış..tabii sizin çalışma sisteminizi bilmiyorum ama ama eş durumu, öğretmen, memur,bankacı bir çok arkadaşımı geri getirdi buraya onu da söyliyeyim..
hımm peki nisanda gelecek misin? yoksa artık mayısta tamamen toparlanıp mı gelirsin? gerçi cumaya çizersin rotanı artık..
şekerleri silikonla yapıştırmadım canım..silikon kuruyunca ağırlaşıyor..zaten uğur böcekleri tüle silikonla yapıştı, etiketi de silikon yapınca ağır çekiyor..bildiğin yapıştırıcıyla halletim, zaten kağıt olduğu için sıkıntı olmadı..çabuk da kuruyor..iğnedanlık tabirini ben de yeni öğrendim..evet minik süslü bir yastıkçık oluyor iğnedanlık dediğimiz şey...valla itiraf edeyim ben evden bi tane nikah şekeri buldum kimbilir kimin..etiketi filan da yok..böyle elim kadar bi bohça şeklinde..aha dedim bundan iğnedanlık olur..modifiye edicem becerebilirsem..olmazsa da alıveririm bi tane...takı kurdelası da öyle..deniz yıldızı yapıştırıcam uçlarına..onları zevk için yapıcam yoksa para değil yani.. özel yapayım istedim sadece..topluiğnelerin kafasını renkli mi alacaz acaba..bildiğin topluiğne yeterli mi:44: ahahaha kendimi aştım artık bişey demiyorum, ayrıntının dibine vurdum..yuh diyorum..

Evet canım, tayin taleplerinde eş durumu birinci öncelik bizde de...Ama tabi kadro olanakları vs vs...bir sürü can sıkıcı ayrıntı. Umarım olur, her duruma hazırlıklı olmak gerek dediğin gibi, ama gelemeyeceğim olasılığını aklıma bile getirmedim, hani çıkmazsa sanırım soğuk duş etkisi yapacak ben de
Uğur böceği dedin ya, kullandığım için biliyorum, onlar kendinden yapışkanlı oluyor. altında minicik nokta kadar bir çıkıntısı var, etiket gibi yapıştırıosun ordan...Bir kaç boyu var ama hepsi kendinden yapışkanlı Ama dediğin gibi etiket silikonla yapışırsa ağır olabilir haklısın...Ben de zımba düşünmüştüm ama estetik durmuyor diosan, yapışkan deneyeyim ben de:44: İğnedanlık ben de bakınayım nasıl bişeymiş...Kafası renkli toplu iğneleri severim, ama çok tatlısın yaaa Bunu da düşündün ya, yerim seni Olsun güzel güzel, ince eleyip, sık dokumak güzel Bence renkli toplu iğne alalım, güzel olur

He canım 6 nisanda gece orada olucam, her durumda Biletimi aylar öncesinden aldım, geliyoruuummm

işte benim şekerci abla tül ince olduğundan mıdır yoksa garantici olduğundan mıdır nedir..silikonla da yapıştırmış uğur böceklerini sağolsun
iğnedanlık gittigidiyorda uygun fiyata var şekercim bakabilirsin..etikette de zımba sakın kullanma valla çok kötü görünüyor..ben epeyce bi kısmını amaan nolcak diye zımbaladım.. sonra baktım baktım gözüme yatmadı..:26: sökücem şimdi tek tek iğneleri de renkli renkli alıcaz da millet altın para taktıkça akapunktur yaptıran voodoo bebeği gibi olmayalım bi de

He canım 6 nisanda gece orada olucam, her durumda Biletimi aylar öncesinden aldım, geliyoruuummm

eyooo..buna sevindim işte..o halde önce gelinlik mevzundan başlarız..(bu arada sen bakabildin mi A-line modellere?)..yardım istersen ve gelebilirsem ben de eşlik ederim..o zamana bütün kıl tüy işlerim bitmiş olur zaten benim..sonra loccayla temasa geçeriz hemen..gider bakarız tükkana, sen de görmüş olursun..içine de sinerse kaporamızı verip, prova günümüzü alırız..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…