Düğün 2013 izmir gelinleri

Günaydın güzel İzmirin güzel gelincikleriiiii:KK16:
Yahu bagetchiciiimmm, herşeyimi hallettin vallahi:KK1: Maşallah herşeyde bir fikirin bir a bir de b planın var:KK1: Aklımda belirli şarkılar yok canım:KK50:Dediğin gibi o halde flash belleğe atarız, sen de bana fikir verirsen süper olur...Hay Allah razı olsun yahu sendennnn:KK16: Bir de ne sorcam canım, dj lik yaptığın resmi gördüm de, amatörce diye düşünmüştüm, iş olarak yaptığını bilmiyordum. Bişe sorcam madem sana, ben cd den mi çalarak girsem acaba içeri ve ilk dansta?? Orkestra sonuçta orjinale yakın çalamaz diye düşünüyorum:44:

estf. cilekbenim..beyin fırtınasıyla çözmeye çalışıyoruz herşeyi işte..hepimiz yardımlaşıyoruz :KK16: bu forum olmasa napardık bilmiyorum, resmen google muamelesi yapıyorum kadınlar kulübüne artık En Büyük KK canımcım şöle diyim ömrüm boyu canlı müzik olayına sıcak bakamadım ben yav..İzmirliler pek sever en dandik müzik bile olsun canlı olsun gidip oturup dinlerler bütün gece..fakat ben eğlenmek için özellikle canlı müzik olmayan mekanları tercih ediyorum..çünkü dediğin gibi canlı müziği herkes yapamaz, ve iyi müzik olmadığında resmen sinir oluyorum çalanlara ben.. keyfim kaçıyor..zaten kulağım çok hassastır müzik konusunda bi de bateristlikten gelen huyum..mekanda konuşsak da kulağımın bi kısmı hep ritmde müzikte oluyor,dans edeyim diyorum parçanın ritmi tutmuyo,solist coşup kulak tırmalıyo vs.. bissürü şey..saçma sapan çalınca da eğleneyim derken sinir olup dönüyorum..:KK9: velahasılı kelam: kaliteli bir müzik sistemi, iyi parça seçimiyle mekan mis olur..canlı müzik çok riskli ve kimse kusura bakmasın izmirde doğru düzgün müzik yapan grup nerdeyse yok..seçeriz sana en güzelinden parçaları..kulakların ve kafan rahat salına salına girersin mekana,edersin dansını şekerim..yeşilçamda ısrarlı değilsen ve sezen aksuyu seviyorsan giriş ve dans için ideal parçalar bulabiliriz diye düşünüyorum ama..sen nası istersen tabiy..:KK24:

Gunaydinnnnn taptaze gelin adaylari :KK66:
Bncede cd den yada usb den caldr cnm cunku bir akrabmzn grsi berbat olmustu orkestra yuznden kiz cok bzulmustu valla. Yesilcam mi dedin bagetchi bn hastasyim dusundgum muziklerde vardi ama suan aklima gelmio buarada halk oyunu oynamayi bileniniz var mi aranzda

Kizlar kusuruma bakmayin daliyom bole aranza ama malum telden griom son konusmayi sonradan gruom bi arkdas evlendi bu muzgi cok istemisti giris icn dnra bilinmio dye vaxgecti fikir olsun dye attim dinleyin cok kotu dgil farkli bnce saygim var tugay oner mi ne adi

Bncede cd den yada usb den caldr cnm cunku bir akrabmzn grsi berbat olmustu orkestra yuznden kiz cok bzulmustu valla. Yesilcam mi dedin bagetchi bn hastasyim dusundgum muziklerde vardi ama suan aklima gelmio buarada halk oyunu oynamayi bileniniz var mi aranzda

Sen de getir flash belleğini serdamcım.. yükleriz ne var ne yoksa..:KK53: yanlız çok parça var alakalı alakasız hepsini doldurup getircem, seçersiniz aralardan..şöyle bi baktım da turist ömer bile varmış ayol.. :KK9: halk oyunu hiç bilmiyrum serdamcım :KK50: ama youtube da illa ki vardır videoları, hangi yöreyi istiyosan yazıp bi bak istersen.. :KK34:

Ahhh bbegim cok saol ya getrmem mi kiskanc ben hemn getrrim :KK43: trist omer mi ha ha :)allah iyiligini versin ne guldum ya :) yazdim da pek hizlu oynuolar biz nisanlimla 2parca dokturcez de egeli gbidinden :KK66: baklim son 2ay kala ya bi kurs gbi bisey yada dgun salonunun bize ikrami vardi zeybek ogretceklerdi bklim nasip bklim daha var konuyu dagitmyyim bnde fena kivirtrim vallhiii :) cilekbenden iyi olmasin

estf. cilekbenim..beyin fırtınasıyla çözmeye çalışıyoruz herşeyi işte..hepimiz yardımlaşıyoruz :KK16: bu forum olmasa napardık bilmiyorum, resmen google muamelesi yapıyorum kadınlar kulübüne artık En Büyük KK canımcım şöle diyim ömrüm boyu canlı müzik olayına sıcak bakamadım ben yav..İzmirliler pek sever en dandik müzik bile olsun canlı olsun gidip oturup dinlerler bütün gece..fakat ben eğlenmek için özellikle canlı müzik olmayan mekanları tercih ediyorum..çünkü dediğin gibi canlı müziği herkes yapamaz, ve iyi müzik olmadığında resmen sinir oluyorum çalanlara ben.. keyfim kaçıyor..zaten kulağım çok hassastır müzik konusunda bi de bateristlikten gelen huyum..mekanda konuşsak da kulağımın bi kısmı hep ritmde müzikte oluyor,dans edeyim diyorum parçanın ritmi tutmuyo,solist coşup kulak tırmalıyo vs.. bissürü şey..saçma sapan çalınca da eğleneyim derken sinir olup dönüyorum..:KK9: velahasılı kelam: kaliteli bir müzik sistemi, iyi parça seçimiyle mekan mis olur..canlı müzik çok riskli ve kimse kusura bakmasın izmirde doğru düzgün müzik yapan grup nerdeyse yok..seçeriz sana en güzelinden parçaları..kulakların ve kafan rahat salına salına girersin mekana,edersin dansını şekerim..yeşilçamda ısrarlı değilsen ve sezen aksuyu seviyorsan giriş ve dans için ideal parçalar bulabiliriz diye düşünüyorum ama..sen nası istersen tabiy..:KK24:

Haklısın canım, birçoğu katlediyor gerçekten şarkıları:KK1:
Ok o halde cd den çalan müzikle giriyorum ve cd den ilk dansı yapıyorum, sonrası zati vur patlasın çal oynasın:KK1:
Sezen aksu severim canım, olabilir...

Beeennn:KK8: Uzun yıllar halk dansları çalıştım. Artvin yöresi profesyonel dans alanında dünya şampiyonuyum ayol:21:
Zeybek demişssin serdamcım, benimki zeybek kursuna gidiyor şuan Alsancakta haftada bir gün. Çünkü oynamayı hiç bilmiyor tamemen zıttız. Zeybek gösterisi yapıcaz, ben bir iki göstedim ama pek yeteneği olduğu söylenemez:KK1: hal böyle olunca kursa yolladım onu, zira bir araya gelemediğimizden benim çalıştıracak vaktim yok:KK1: Bir de yapamayınca sinirleniyorum çabuk:26: O gidip ayakları elleri vs temeli öğrendikten sonra, muhtemelen kareografi için birlikte gider bir 4-5 saatlik ders alırız...

Beeennn:KK8: Uzun yıllar halk dansları çalıştım. Artvin yöresi profesyonel dans alanında dünya şampiyonuyum ayol:21:
Zeybek demişssin serdamcım, benimki zeybek kursuna gidiyor şuan Alsancakta haftada bir gün. Çünkü oynamayı hiç bilmiyor tamemen zıttız. Zeybek gösterisi yapıcaz, ben bir iki göstedim ama pek yeteneği olduğu söylenemez:KK1: hal böyle olunca kursa yolladım onu, zira bir araya gelemediğimizden benim çalıştıracak vaktim yok:KK1: Bir de yapamayınca sinirleniyorum çabuk:26: O gidip ayakları elleri vs temeli öğrendikten sonra, muhtemelen kareografi için birlikte gider bir 4-5 saatlik ders alırız...

ahahaha..düğün vasıtasıyla herkes prof. dansçı olacak ayol, gerçi cilekben prof.muş zaten..:KK76::KK76::KK76::KK76:
ben de kolbastı çalışayım bari..oynar oynar havuza atlarım artık..:KK9:

Kizlar giris muzigi cok mu komik :). butun dunya buna innsa bir inansa hayt bayram olsa baslasa nasil olur ? Komik mi szce :KK76:

Kizlar giris muzigi cok mu komik :). butun dunya buna innsa bir inansa hayt bayram olsa baslasa nasil olur ? Komik mi szce :KK76:

canım çok güzel bi müzik o bayılırım..gayet hümanist bi parça, arşivimde de var üstelik :KK34: tabii ki olabilir ama işte ritmi biraz oynak ya..akrabalar yadırgamasın..:44:

:KK64::KK64:hihihihihihihihi:KK1::KK1::KK1::KK1:
Allah iyiliğini versin, çok güldüüüm:KK1::KK1::KK1::KK1:
Ben de çok severim o şarkıyı, bagetchiciğimin dediği gibi son derece hümanist bir şarkı.... Hatta hatırlıyorum ortaokulunda çevreci derneklere üyeydim, yürüyüşümüz gösterimiz bişeyimiz olmuştu, bu şarkıyı çalmıştık:KK1::KK1::KK1:Ama giriş müziği olarak hiç düşünmemiştim yahuuu:KK1: Güzel ve taze geliiinn, ben girişe pek uygun bulmadım çünkü sözlerdeki mesaj düğün için uyumlu değil:KK34:

Kızlar peki şu nasıl, gülmeyin ama:KK1: forumlardan birinde gördüm...
Oldu en sonunda oldu bim baaam booooooom, rüyalarım gerçek oldu bim baam boooommm:KK64: hehehehehehe:KK53:
Yani güzel de şu sözlerini beğenmedim ''kim demiş kimse ona bakmaz diye, kimse onu koluna takmaz diyee, evde kalmaktan kurtulamaz diyeeee....'' :KK17:hehheehhheheeh:KK1::KK1:

Kızlar peki şu nasıl, gülmeyin ama:KK1: forumlardan birinde gördüm...
Oldu en sonunda oldu bim baaam booooooom, rüyalarım gerçek oldu bim baam boooommm:KK64: hehehehehehe:KK53:
Yani güzel de şu sözlerini beğenmedim ''kim demiş kimse ona bakmaz diye, kimse onu koluna takmaz diyee, evde kalmaktan kurtulamaz diyeeee....'' :KK17:hehheehhheheeh:KK1::KK1:

Gerçi sözler bana uyuyo mu neee, evde kalmaktan kutulamaz diyeeee:KK17: Eeee düşünsenize yaş 31, son anda kurtulmuşum resmen:KK1::KK1::KK1:

Ben kareografi sarkisi dye dsunuodum cnm onu bole karsik eski sarkilardan toplanmis bisey dsunuodumm nisanlim her ne kdr ben oynamam sen oyna demesine ragmen ben dsunupm bole bsey :) :KK45: buarada giris derken hani gelin damat cikio ya o zamn ya dans faln degil nikah masasi ve ortalik hazrlanirken nikah icin.... bi de acayip bi fikrim oldu evet diox ya o anda bittikten snra dsnsene arkadan orkestra seviyrum sevyrmsunb irdaha soyle falan bnde seni sevgilimmmmm dyoo ama makara olur dimi ya :13:

Gerçi sözler bana uyuyo mu neee, evde kalmaktan kutulamaz diyeeee:KK17: Eeee düşünsenize yaş 31, son anda kurtulmuşum resmen:KK1::KK1::KK1:

:KK9::KK9::KK9: valla kendi adıma konuşayım da benim kafam resmen 30 dan sonra oturdu yerine..en sağlıklı kararlarımı 30 dan sonra vermeye başladım..20 lerde evlenince madalya mı takıyolar şekerim.. başı 2 ile başlayan yaşlarımda kafamda kavak yelleri esiyodu benim.. :KK55: marifet olan doğru kişiyle doğru zamanda evlenmek..:KK19:

Her nekdr 2 ile baslayip 4ile bten yaslarda olsam da bgetchi hakli valla smdiki aklm olsa daha farkli olurdum :) 5senelik brlktelikten snra bi 6sene snra goruslm dyemiorm malsf :KK58:

Her nekdr 2 ile baslayip 4ile bten yaslarda olsam da bgetchi hakli valla smdiki aklm olsa daha farkli olurdum :) 5senelik brlktelikten snra bi 6sene snra goruslm dyemiorm malsf :KK58:

:KK9: ah serdamım üzülme yahuuu..ben kendi adıma konuştum..herkesin olgunluk zamanı farklı ayol...yanlızca evlilik değil her konuda farklı düşünmeye başladım 30' dan sonra.. 5 yıla takılma, ben de 10 yıllık beraberlik sonunda evleniyorum zaten..no problem :KK9:

Ne on yil mi? Kz artk millet 1yilda tansio nsanlanyo evlenio we en önemlsi de sddtli gecmszlikten bosanyo. Senin bu modadan amman hbern olmasn kuzum mmasallah 41kre ualla :KK73:

Ne on yil mi? Kz artk millet 1yilda tansio nsanlanyo evlenio we en önemlsi de sddtli gecmszlikten bosanyo. Senin bu modadan amman hbern olmasn kuzum mmasallah 41kre ualla :KK73:

he işte 1 yılda evleniyolar diye olan oluyo zaten, yangından mal kaçırıyolar sanki..yeni nesil tuhaf şekerim..anlayabileceğim cinsten değil...ben 10 yılda anca karar verdim..benimki de biraz abartı gerçi de işte üşengeçlikten :KK9:artık 10 yıl olunca e hadi artık bari diyip kalkındık bu mevzuya işte.. 1 yılda evlenenlerde deli cesareti var, bişey demiyorum..bence 3-5 yıl evlilik için gayet uygun kaptan,tam yol ileri..:KK55:

kızlaar...erken çıkıyorum bugün..her birinizi dirseklerinizden öpüyorum..byeee..:KK54:

X