Düğün 2013 izmir gelinleri

Canım ben geçen sene Ağustos'ta fiyat aldım Talles'ten 5.000 tl dedi. Bu sene 9.000 tl fiyat verdi. Açıkçası geçen sene ki mail çıktısını alıp gitmeyi düşünüyoruz cumartesi günü. Arada 4.000 tl'lık bir uçurum var. Hem hafta içine gelecek düğünüm pts günü olacak hemde yemeksiz 9.000 çok geldi. Cumartesi günü yüz yüze görüşeceğiz. Ayrıntıları yazarım.

Bu arada bahçelerini biliyorum. Biz havuzbaşı düşünüyoruz. 300 kişilik anlaşacağız.

Canım iyi fiyat vermiş...Biz ekim ayında dolaştık heryeri bize verdiği fiyat 13.000 civarındaydı hatırladığım kadarıyla, bir çok şey ekstraydı süslemelerde falan ve ön bahçeyi kokteyl için vermiyordu. Bir de yanlış hatırlamıyorsam ön bahçe 300 kişi için küçüktü...

tripliii canım nişanlı arkadaşların olduğundan bahset istersen, çevrem geniştir,arkadaşlarımı da buraya yönlendiririm filan de..etkili olabilir.. :KK53: buarada kuaför, makyözü halletin mi?:KK43:

Çok mantıklı canım sağolasın fikrin için.

Kuaför için İbrahim&İbrahim'i düşünüyorum ben saçtada makyajdada başarılı olduklarını düşünüyorum. Şirinyer'de Abdullah&Emrah var Abdullah saçta çok başarılı. Daha önce Jale'deydi ayrıldı kendi dükkanını açtı çokta müşterisi var giren Abdullah diyor çıkan Abdullah diyor ama makyajı nasıl bilmiyorum benim içinde makyaj çok önemli. İbrahim'in makyözü iyi, yaptığı makyajları gördüm. İkisi de aynı yerde olsun istiyorum Göztepe'den atlayıp gideceğim çünkü zaten ikiside bana ters yerler yeterince yorucu olacak o yüzden saçta da, makyajda da iyi olan bir yere gitmek istiyorum.

onu ben de halletmedim henüz.. eğer fotoğraflı düşünüyorsan müstakbel eşinle, yüksek çözünürlüklü fotoğrafını götürürsen basım yapıyolarmış istediğin gibi,çok şaşalı bişey istemiyosan fiyatlar da fena değil..kemeraltında konuşmuştum birkaç yerle..davetiyenin temasının, renginin ne olacağına da bağlı aslında..aklında bişeyler varsa internet de faydalı olabilir örnek götürüp istediğini yaptırabilmen açısından,sadece resim bak yani internetten.. siparişi sabit bi yerden ver bence, herhangi bi sıkıntı olursa kapı çalacağın bi yer olsun...valla ben gelinlikçiye de şekerciye de hatta kuaföre de hep elimde çıktılarla gidiyorum..bundan istiyorum diye..daha iyi anlıyolar o zaman..önemli olan ne istediğine karar vermen..diğer herşey az çok resim olarak internette var zaten..:KK34:

Çok haklısın canım, ben de elimde örnek resimlerle gidiyorum heryere :) Fotoğraflı değil, sade birşeyler istiyorum, kolay bulunabilecek birşey yani, fotoğrafa bile gerek kalmayacak. Kemeraltında çok var davetiyeci, şipşak ordan halledebiliriz:KK34:

Çok mantıklı canım sağolasın fikrin için.

Kuaför için İbrahim&İbrahim'i düşünüyorum ben saçtada makyajdada başarılı olduklarını düşünüyorum. Şirinyer'de Abdullah&Emrah var Abdullah saçta çok başarılı. Daha önce Jale'deydi ayrıldı kendi dükkanını açtı çokta müşterisi var giren Abdullah diyor çıkan Abdullah diyor ama makyajı nasıl bilmiyorum benim içinde makyaj çok önemli. İbrahim'in makyözü iyi, yaptığı makyajları gördüm. İkisi de aynı yerde olsun istiyorum Göztepe'den atlayıp gideceğim çünkü zaten ikiside bana ters yerler yeterince yorucu olacak o yüzden saçta da, makyajda da iyi olan bir yere gitmek istiyorum.

rica ederim..Ben de gidicem ibrahime fakat prova yapmadıklarını duymuştum..provasız da güvenemem malesef..herşeyi önceden bilcem illa.. :)) bi de fiyat meselesi var tabiy :/

rica ederim..Ben de gidicem ibrahime fakat prova yapmadıklarını duymuştum..provasız da güvenemem malesef..herşeyi önceden bilcem illa.. :)) bi de fiyat meselesi var tabiy :/

Canım konulardan birinde, bir arkadaş prova yaptıklarını yazmış, öyle okudum...

Canım iyi fiyat vermiş...Biz ekim ayında dolaştık heryeri bize verdiği fiyat 13.000 civarındaydı hatırladığım kadarıyla, bir çok şey ekstraydı süslemelerde falan ve ön bahçeyi kokteyl için vermiyordu. Bir de yanlış hatırlamıyorsam ön bahçe 300 kişi için küçüktü...

Canım biz yemeksiz düşünüyoruz. Talles'in tutturabildiğine göre bir fiyat politikası var. Geçen sene bir arkadaşım aradı 300 kişi, havuz başında, yemeksiz 6.000 verdi telefonda. Bana maille 7.500 diye dönmüşlerdi. Nişanlıma 5.000.

Bu sene ben mail attım havuzbaşı için yemeksiz en az 400 pax alabileceğini söylemiş. Nişanlım mail atmış 300 pax yemeksiz havuzbaşı 9.000 fiyat vermiş.

Açıkçası tutturabildiğine göre fiyat yazıyorlar en iyisi mi elimizdeki mail çıktısıyla gidip yüzyüze görüşmek. Sonuçta haftasonu istesem bana bu fiyatı versinde benim düğünüm pazartesi günü olacak. İnciraltındaki yemeksiz düğünlerin geneli zaten 5.000-5.500.

Bu arada havuzbaşında 800 kişilik düğün yaptıklarını bile biliyorum. Geçen sene bana verdiği tek ekstra istediğim lake sandalyelerdi. Tanesi 3 tl'dan 300 kişi 900 tl yapıyordu. Bu bana söyledikleri 7.500'ün içindeydi bu arada. Bu sene zaten artık sırf lake sandalye çalışıyorlar bildiğim kadarı ile mailinde öyle anladım. Sandalyelerimiz lakedir yazmış çünkü.

Canım Aralık'ta nişanlımın kuzeninin saçı, makyajı kısacası herşeyi orda oldu. Salı provasına gitti cuma günü düğünü oldu. Belki yazın yapmıyordur yoğunluktan diyeceğim ama sanmıyorum hemen her yer prova yapıyor artık. Bu arada fiyatı 350 tl idi saç, makyaj, manikür, pedikür ile.

Canım biz yemeksiz düşünüyoruz. Talles'in tutturabildiğine göre bir fiyat politikası var. Geçen sene bir arkadaşım aradı 300 kişi, havuz başında, yemeksiz 6.000 verdi telefonda. Bana maille 7.500 diye dönmüşlerdi. Nişanlıma 5.000.

Bu sene ben mail attım havuzbaşı için yemeksiz en az 400 pax alabileceğini söylemiş. Nişanlım mail atmış 300 pax yemeksiz havuzbaşı 9.000 fiyat vermiş.

Açıkçası tutturabildiğine göre fiyat yazıyorlar en iyisi mi elimizdeki mail çıktısıyla gidip yüzyüze görüşmek. Sonuçta haftasonu istesem bana bu fiyatı versinde benim düğünüm pazartesi günü olacak. İnciraltındaki yemeksiz düğünlerin geneli zaten 5.000-5.500.

Bu arada havuzbaşında 800 kişilik düğün yaptıklarını bile biliyorum. Geçen sene bana verdiği tek ekstra istediğim lake sandalyelerdi. Tanesi 3 tl'dan 300 kişi 900 tl yapıyordu. Bu bana söyledikleri 7.500'ün içindeydi bu arada. Bu sene zaten artık sırf lake sandalye çalışıyorlar bildiğim kadarı ile mailinde öyle anladım. Sandalyelerimiz lakedir yazmış çünkü.

Anladım canım, çok şaşırdım gerçekten...Demek ki kafalarına göre takılıyorlar fiyat konusunda, çok enteresan...
Bir de canım birşey soracağım. Yemeksiz derken pasta+kola mı? Yoksa kokteyl menüden mi bahsediyorsun? Çünkü ekim ayında bizim inciraltında yaptığımız araştırmaya göre pasta+kola kır düğünlerin ortalama fiyatı 5000 Tl civarıydı. Ancak kokteyl menülü alkolsüz kır düğünü kişi başı 30 tl civarındaydı heryerde...

Anladım canım, çok şaşırdım gerçekten...Demek ki kafalarına göre takılıyorlar fiyat konusunda, çok enteresan...
Bir de canım birşey soracağım. Yemeksiz derken pasta+kola mı? Yoksa kokteyl menüden mi bahsediyorsun? Çünkü ekim ayında bizim inciraltında yaptığımız araştırmaya göre pasta+kola kır düğünlerin ortalama fiyatı 5000 Tl civarıydı. Ancak kokteyl menülü alkolsüz kır düğünü kişi başı 30 tl civarındaydı heryerde...

Pasta kola canım benim dediğim. Haftasonu yemeksiz düğün almıyor zaten çoğu yer bizde o yüzden haftaiçini tercih edeceğiz.

Talles Park'ta 09 Eylül'de müsaitmiş. Bende en çok orayı istediğimden cts günü orayla görüşeceğiz fiyatta da böyle garip davrandıkları için hiç 9.000 tl'yı falan karıştırmadan geçen sene herşey dahil 5.000 yazdıkları mail çıktısıyla gideceğim.

Son düzenleme:
Bir de bize bahsettiği ekstralara lake sandalye değil de, masa süslemeleriyle ilgliydi. Organizasyon şirketinden süslemeler için ne seçerseniz ona göre ekstra çıkacak dedi. Biz ekstaraları duyunca zaten direkt olarak soğuduk. Yani 13.000 TL verip, bir de saçma sapan şeylere ekstra ödemek anlamsız oldu...

Son düzenleme:
Pasta kola canım benim dediğim. Haftasonu yemeksiz düğün almıyor zaten çoğu yer bizde o yüzden haftaiçini tercih edeceğiz.

Talles Park'ta 09 Eylül'de müsaitmiş. Bende en çok orayı istediğimden cts günü orayla görüşeceğiz fiyatta da böyle garip davrandıkları için hiç 9.000'tl'yı falan karıştırmadan geçen sene herşey dahil 5.000 yazdıkları mail çıktısıyla gideceğim.

Evet canım 9.000 TL pasta+kola için çok. Ortalama 300 kişilik kokteyl menü fiyatı o dedikleri rakam. 5.000 TL makul ve hafta içi sonuçta...

Bir de bize bahsettiği ekstralara lake sandalye değil de, masa süslemeleriyle ilgliydi. Organizasyon şirketinden süslemeler için ne seçerseniz ona göre ekstra çıkacak dedi. Biz ekstaraları duyunca zaten direkt olarak soğuduk. Yani 13.000 TL verip, bir de saçma sapan şeylere ekstra ödemek anlamsız oldu...

Masa süslemeleri için hiç bir şey istemeyeceğim sadece renk seçerim. Sandalyeleri lake istiyorum, arkasına da istediğim renkte kurdele bağlasınlar yeter zaten mekan güzel ekstra bir şey istemeyeceğim yeter ki orda olsun görüşündeyim.

Nişanım İzmir Konağı'nda yemekli olmuştu 60 kişi kadar e haliyle seçip çağırmıştık kırılanlar olmuştu düğünde de nişanlımın ailesinin 300 kişiye yemek verecek bütçeleri yok o yüzden herkes gelebilsin yemeksiz olsun dedik. En fazla 7 bine kadar düşünürüz, sonuçta yemeksiz ve haftaiçi yani.

Masa süslemeleri için hiç bir şey istemeyeceğim sadece renk seçerim. Sandalyeleri lake istiyorum, arkasına da istediğim renkte kurdele bağlasınlar yeter zaten mekan güzel ekstra bir şey istemeyeceğim yeter ki orda olsun görüşündeyim.

Nişanım İzmir Konağı'nda yemekli olmuştu 60 kişi kadar e haliyle seçip çağırmıştık kırılanlar olmuştu düğünde de nişanlımın ailesinin 300 kişiye yemek verecek bütçeleri yok o yüzden herkes gelebilsin yemeksiz olsun dedik. En fazla 7 bine kadar düşünürüz, sonuçta yemeksiz ve haftaiçi yani.

Biz de nikahtan sonra yemek vermiştik 40 kişi civarında, elbette kırılanlar oluyor haklısın...Düğün için biz de hiç yemek olayına girmedik, zira herşeyimizi kendimiz yapıyoruz ve yemek bütçemizi çok sarsar.
Talles pasta+kola olarak düşündüğün düğünü dediğin fiyatın altında yapar zaten.
Hayırlısı olsun canım...

Biz de nikahtan sonra yemek vermiştik 40 kişi civarında, elbette kırılanlar oluyor haklısın...Düğün için biz de hiç yemek olayına girmedik, zira herşeyimizi kendimiz yapıyoruz ve yemek bütçemizi çok sarsar.
Talles pasta+kola olarak düşündüğün düğünü dediğin fiyatın altında yapar zaten.
Hayırlısı olsun canım...

Canım günaydın içimi rahatlattın yeminle.

Canım günaydın içimi rahatlattın yeminle.

Günaydın canım :)
Rahat ol tabi kııııs:KK34: ayırdığın bütçe yeter de artar bile istediğin şekilde bir düğün için, ayrıca hafta içi olacak, herkes sıraya mı giriyor sankii o gün için... Ne zaman görüşcen? Sonucu bildir...

Canım şu lake sandalye konusunu açtın da aklıma geldi. Benim de lake sandalye olacak, ben de özellikle lake istedim, zaten bir çok yer yenilemiş sandalyeleri, sadece lake çalışıyor. Bağlanacak tüllerin rengini düşündün mü? Ben şeker pembe düşünmüştüm, masaya da aynı renk tül koyuyorlar roller gibi beyaz masa örtüsünün üzerine... Organizasyon müdürü düğünden bir hafta önce karar veririz renklere dedi, ama o beyazın çok güzel göründüğünü söylüyor, tabi tecrübe...Sen ne yapacaksın, kararsız kaldım:44:

Son düzenleme:
X