Düğün 2013 izmir gelinleri

Kııııısss...Giittiniz mi geneee
Hadi benim de bitti mesai yarın görüşürüz

oluyor canım hiç merak etme. aynısını biz de yaşadık çünkü. ablam ardahan'da doğu hizmetindeydi, düğünden tam 15 gün önce gelebildi izmir'e. gelinlik mobilya ev vs her şey o 13 günde halledildi çok da güzel oldu her şeyi. bazen düşünüyorum da ben mi abartıyorum acaba diye. 15 günde her şeyi tamdı, ben 5 ay önceden planlar yapıyorum

Aaay Handişkocuuummm Şu söylediklerin nasıl yüreğime su serpti bilsen...Demek ki tek ben değilim bu durumda olup, eli kolu bağlı bekleyen O halde ben de yetiştiririm yahuu

Herkese günaydınlar kızlaar

Aaay Handişkocuuummm Şu söylediklerin nasıl yüreğime su serpti bilsen...Demek ki tek ben değilim bu durumda olup, eli kolu bağlı bekleyen O halde ben de yetiştiririm yahuu

Herkese günaydınlar kızlaar

günaydın şekerim...evet galiba fazla pimpirik yapıyoruz yahu..su yolunu buluyor neticede..biraz oluruna bırakmak lazım galiba...ama işte yapı meselesi..biraz tezcanlılık varsa rahat olamıyosun.. ben de provaya gitçem bugün şu 10 gün meselesini bi sorayım bakayım ayşe ablama...

Hadi bakalım, resimlerini bekliyoruz merakla, inşallah dantelli görürüz bu sefer Sor bakalım canım 10 gün meselesini, bir de bilen bir ağızdan dinleyelim

Bagetchicim, kaç dk.dır serdamın bu mesajını arıyorum. Şimdi bana telefon etti. Sana sormamı rica etti...
Buradaki ilk resimdeki gelin damat şekerini kaça yapar fatma abla diye soruyor. Serdamın söylediğine göre keçeymiş bu... Ben de eğer keçeyse ve tek tek çalışılacaksa herkesin bunu yapamayacağını söyledim, çünkü biliyorsunuz keçe çalışması farklı bir iş ve özel çalışmaya girdiğinden fiyat çok pahalı oluyor. Hazır gelin-damatlar oluyor nikah şekerini yapıştırmak için, onlardan yaptır diye önerdim ama serdam beğenmemiş onları pek herkeste var diye...sana sormanı rica etti bagetchicim...Telefonunda girdiğinden resim atamıyor çünkü...

Son düzenleme:

tamam canım..saolasın uğraşmışın bayağı..çıktısını alayım da sorayım olurunu..değişik tasarımları var ama bilmiyorum keçeyle filan çalışıyor mu..neyse öğrenince yazarım ben serdama..tekrar sağolasın canımcım..

yaaa..deniz yıldızı kabarması,resmi vs. si olan davetiye bulamıyorum...bi davetiyeciye girdim bütün markaların katalogları vardı..üşenmedim 45 dk. boyunca hepsine baktım yoook.. nerden bulcam şimdi of yaa..

Kizlar tsk ederim ilginiz icin gercekten bagetchicim kusra bkma tel den griom atamadim cilkbnden rica ettim bklim ne dcek abla ona. Bir rota belirlerz artik

yaaa..deniz yıldızı kabarması,resmi vs. si olan davetiye bulamıyorum...bi davetiyeciye girdim bütün markaların katalogları vardı..üşenmedim 45 dk. boyunca hepsine baktım yoook.. nerden bulcam şimdi of yaa..

Flash flash flaaaasshhh
Bagetchicim şimdi Berkay davetiyeden İbrahim Bey aradı beni...Davetiye için sana örneği gönderecekmiş ama ''e-posta adresinde bir hata var gönderemedim'' dedi. '' .....Hanım' ın arkadaşıyım deyince, siz olduğunuzu düşündüm'' dedi...E-posta adresi şu dedi...ehee dedim bu bizim bagetchi ''bana gönderin, ben ona iletirim'' dedim. Bana göndermiş. Özelden e-postanı gönder şekerim, ileticem sana...Ama sanırım senin isteyeceğin bişe değil. Ahşap kutulu bir model göndermiş, hoş ama maliyeti yüksek bence

Benim verdiğm fikri düşündün mü? Sade bir davetiyeye deniz yıldızı yapıştırma fikri?? Kırılır diyorsan deniz kabuğu yapıştırıalım, çok ucuz deniz kabukları gerçek deniz kabuğu, çeşit çeşit....Ne dersin?? Ya da bir yerde plastik gibi deniz yıldızı gördüm, minik renkli renkli...ama tabi yapay duruyor gerçek gibi değil pek

ya internet çok fena bugüün..bakamıyorum doğru düzgün, bi sayfa bi saatte açılıyo...cilekbenim ben berkaya mesaj atmıştım, ...hanımın tavsiyesiyle geldim deniz yıldızı var mı elinizde diye..lakin e-postayı yanlış yazmış olabilirim..orasını anlamadım..cilekbenim senin dediğini düşündüm, düşünmekle de kalmıycam galiba..cuma günü izinliyim,gezcem bütün gün.. davetiyeyle birlikte minik deniz yıldızlarına da bakıcam..zaten numune almıştım bir yerden...çok sağol canım benim..buarada o kutulu davetiye örneğini crncnsl de gösterdi..görseli muhteşem ama, dediğin gibi bence de maliyeti çok yüksek çıkar ..zaten birsürü kataloğa baktım,bulamadım,madem hazırı yok, malzeme bakıp manuel çalışcaz artık..iş başa düştü..tekrar çoook teşekkürler

Canım iş yerinde bir çok internet sitesine giremiyorum artık, engellendi...Ben de crncnsl' in gönderdiği linki açamadımHmmm..kutuluymuş demek, evet kesinlikle çok şık da işte bizi aşıyor Ben orda olsam sana kesin yardım ederdim, silikon tabancam da var. Alır malzeme yapıştırırdık, 2 günde biterdi...Şu 10 gün için geldiğimde kendi nikah şekerimi ve davetiyemi yetiştirmeye çalışcaz annemle, bakalım yetişirse...Gerçi belki mayısta tayinim çıkabilir ama o zaman da senin için geç olacak Mzlemeler galiba internette daha ucuz, serdam bakmıştı kemeraltında, ben onun bulduğu fiyatlardan daha aşağı buldum...
Bak iki tane site adı vericem, ben senin için de baktım çok güzel deniz kabukları, yıldızları var ve çok ucuz.
talya organizasyon ve birmax...Ben talyadan alışveriş yapıyorum çok...Sahibi Şule hanım, acayip ilgili ve titiz bir hanım. Ancak 2 gün boyunca uğraşıp ulaşamayınca Şule hanıma, birmax dan sipariş ettim kelebek şeker malzemelerimi. Yazık kadın cep telefonumdan aradı az önce, mailinize cevap veremedim, eşimin rahatsızlığı dolayısıyla hastanedeyim diye...Birmax ın sahibi de ercan bey diye biri...facebooktan eklersen indirim kuponu da var...Benim malzemem 80 tl tuttu. 300 adet kelebek nikah şekeri için ve çok içime sindi.Onlar da gayet ilgililer. Birmaxdaki fiyatlar kdv hariç yalnız dikkat et En ucuz ben buraları biliyorum. ikisinin de fiyatları aynı ama talyada daha çok çeşit var. kurdele tül vs cennet gibi....

cilekbeniiiim harikasın seen.. derhal bakıyorum
serdamcım senin gelin damat için de fatma ablaya gidip konuştum,mailine gönderdim resmi, döncek bakalım bana..olur mu, olursa kaç lira olur diye

cilekbeniiiim harikasın seen.. derhal bakıyorum
serdamcım senin gelin damat için de fatma ablaya gidip konuştum,mailine gönderdim resmi, döncek bakalım bana..olur mu, olursa kaç lira olur diye

Bagetchi merhaba, 100 mesaj kurali nedeniyle size özel mesaj gönderemiyorum, bana e-posta adresinizi mesajla verebilr misiniz? Size danismak istedigim bir konu var. Tesekkurler

Bagetchi merhaba, 100 mesaj kurali nedeniyle size özel mesaj gönderemiyorum, bana e-posta adresinizi mesajla verebilr misiniz? Size danismak istedigim bir konu var. Tesekkurler

merhaba sage..şayet çok özel değilse burdan paylaşmanı rica edicem..en azından başlık olarak..işyerindeyim ve e-postaya her an ulaşılamıyor..sorsan da cevap veremeyebilirim onun için dedim..

Günaydın kızlaar..dün provaya gittim..gelinliğim muhteşem olmuuuuş.. bu kadın bir harika yahuuuu..hemen giydim,gözlerim doldu resmen..bi sarıldım ayşe ablacığıma..ve dantelin gelinlik için ne demek olduğunu dün görmüş bulundum..naapıp edip güzel bi dantel seçin..gerçekten çok önemli..birkaç fotoyüklüycem albüme birazdan..haftaya biticek inşallah..son rötuşlar kaldı, yakanın dikişi,yanlardan biraz daha içeri alıncak, kuyruğun kenarları yapılcak,sırt dekoltesine çapraz geçilcek..bi de kabarması için tarlatanı takılcak..duvak ve çiçek seçilcek vs..detaylar yani..
cilekbencim senin için de konuştum..10 gün çok kısa zaman ama yapılamaz demek de değil dedi..açık açık konuştum, dedim görüştüğü firmalar var olmazsa da sana gelirsek çıkarabilcen mi dedim..hepsinden öne alır yaparım, seni üzmem dedi..hani istediğin yerler ok vermezse 10 günde gelinliğini ellerinde bileceğin bi yer mevcut...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…