Düğün 2013 izmir gelinleri

Cnim telas yapma aldgn yre durumu belrtirsin ona gre de yardmci olurlar bnce hergun geleblme ihtmaln olcgi icn sasircksin ble cnim bnm

Tamamdır bi cevap gelsin de ona göre düşünürüz bişeyler..umarım aciliyeti anlayıp bişeyler yapmaya çalışırlar..yapmazlarsa da başka seçeneklere,yerlere bakıcaz yapıcak bişey yok..ayakkabı konusunda da şöyle yapabilrisin; seçeceğin modelin topuğunun kaç punto olduğunu öğrenebilirsen, aynı puntoda bi ayakkabıyla gidebilirsin provalara..önemli olan topuk boyu..ne kadar yüksek istiyorsun bilmiyorum ama bende yüksek puntolu ayakkabılar,botlar var..siparişin, gelinliğe yetişmezse ve topuk boyu denk gelirse provalarına verebilirim seve seve (37 numara giyiyorum)..hiiiiç olmadı, hiiiiç kimseyi bulamadık, köşede ayşe ablamız var biliyosun..konuşuruz, müsaitse ve o sürede yapabiliyosa nazımız geçer..(ki çarşamba provam var, 10 günde gelinlik hazırlanması teknik olarak mümkün mü diye sorarım)..hani olcaandan değil ya.. en azından bi B planı olsun,için azcık raat etsin diye..sisters hassasiyet gösterir diye tahmin ediyorum ama..:44:

Son düzenleme:
Cnim telas yapma aldgn yre durumu belrtirsin ona gre de yardmci olurlar bnce hergun geleblme ihtmaln olcgi icn sasircksin ble cnim bnm

Sagolun kızlar yaaaa, valla içimi rahattınız Gelecek cevaba göre aksiyon alırız...Topuk boyunu sorarım alacağım yere, ona göre yanımda varsa oyle ayakkabıyla giderim, yoksa yardımına başvururum bagetchicim, ben 36 giyiyorum ama olsun, yürümeyeceğim nasılsa dimi, üzerinde durucam bir tekTeşekkür ederim kuuuzzuuumm evet ayşe ablamız da var, o da yardımcı olur, sisters olmazsa, gerçi sisters sisters diorum ama fiyatlar da yüksek orda, bakalım ne diyecekler, alabilecek miyim, o da var

estf. hiç öenmli değil..aslında bütün bunlar düğünden sonra gülümseyerek hatırlayacağımız birer anı olarak kalacak.. önemli olan herşeyin mümkün olduğu kadar içimize sinmesi..şu an, düğün için piksel piksel düşündüğümüz çoğu ayrıntıyı, davetliler görmeyecek bile..bir çoğu da görse dahi hatırlamayacak.. ama işte serde ayrıntıcılık olunca böyle telaşlara düşüyoruz malesef..dediğin gibi ayakkabının önemli olan yüksekliği olduğu için üstünde durucan sadece..numara çok önemli değil yani..sen topuk boyunu bildir ayarlarız her türlü gelinliğe gelince, sisters kaliteli bir yer..fiyatları yüksek olabilir evet..fakat beni düşündüren işinin aciliyetine binaen fiyatı da arttırabilirler kanımca..bence sen önce fiyat al, zamanı sonra konuş ki üstüne kondurmasınlar şekerim

mail attım ya, o mailde 10 gün içinde prova biter mi die sordummm:26: İyi halt ettim, şimdi fiyat uçacaaaakkk Du bakalım, hala cevap vermediii....

mail attım ya, o mailde 10 gün içinde prova biter mi die sordummm:26: İyi halt ettim, şimdi fiyat uçacaaaakkk Du bakalım, hala cevap vermediii....

dur kızım panik yapma ayol...mail ile 10 günde yapıp yapamayacaklarını öğrenirsin...geldiğinde de yerine gidip fiyat alacaksın yahu..ne bilcekler maili senin attığını allaasen..git mekana, bak beğen fiyat al..sonrasını orda anlatırsın..yüzyüze görüşmeden fiyat alma zaten..10 gün mevzusunu en son söylersin..

Heee...doğruuu:44:Çok safım yahuuu:26: Tamam çaktırmıcam, sesimi çıkarmadan sessiz sessiz deniycem, sonra zurnanın zırt dediği yeri söliceem

leeen...Hoşçakal demeden mi gittiniiizzz
Hadi ben gidiorum, yarın görüşürüz, öpüldünüsss

Günaydınlar güzel izmirin saf ve masum bir o kadar da uyku mahmuru gelincikleri

Kızlaar yaavvv...Sistersın internet sitesinde randevu talep formu var. Dun oradan doldurup gönderdim, hala bir yanıt gelmedi, enteresan Acaba o gitmedi mi ki, hata mata mı verdi, bakmadım da:44: Gerçi daha iyi oldu, gelişime biraz daha yakın bir tarihte telefon açar randevu alırım; ama yani eğer form ulaştıysa bir gün geçmesine rağmen dönüş yapmamaları garip geldi doğrusu, bu nasıl kurumsallık

Son düzenleme:
Gene aynı anda yazmışız

Malesef çoğu firmanın en büyük eksiği..hala online sisteme alışamadılar ne yazık ki..neyse bişey kaybetmiş sayılmazsın..dediğin gibi gelişine yakın telefonla alırsın randevunu..h.içi dandik bi gün gitmeye çalış bence misal p.tesi ,salı filan gibi..daha rahat bakarsın..h.sonları çok curcuna oluyor ortalık..zati temmuz-ağustos gelinleri de kaynamaya başlıcak o vakitler, sıkıntı olmasın..

Evet canım haklısın...Ben de pazartesi gideyim diye düşündüm.

selam kızlar ben de 8 eylül tarihinde evleniyorum inciraltı Keyf-i Şahane'de. 7 eylülde de kına gecemi yapmak istiyorum. 7 eylül kına 8 eylül düğün olacak şekilde. çok yorucu olur mu acep arka arkaya? herkes 1 gün ara ver kına ile düğün arasına diyor kafam karıştı. ama ben ctesi kına pazar düğün şeklinde yapmak istiyorum. hem cuma günü herkes çalışıyor.. yanlış mı düşünüyorum sizce??

Merhaba canım, hoşgeldin...Gelin sırasında hepimizden sonrasın
Canım benim düğün c.tesi, kınayı perşembe yapıcam. Evde, yakın akrabalar ve arkadaşlar arasında olacak. Alkol alıcaz ve sabaha kadar eğleniriz kesinO halde ertesi gün düğüne gitmem pek mümkün değil Sen de kendi durumunu değerlendir, kendi durmuna en uygununa sen karar verirsin...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…