Düğün 2013 izmir gelinleri

Bagetchi merhaba, 100 mesaj kurali nedeniyle size özel mesaj gönderemiyorum, bana e-posta adresinizi mesajla verebilr misiniz? Size danismak istedigim bir konu var. Tesekkurler

ok pilates bölümünde konuyu tekrar hortlatmış bulunmaktayım:)

Bagetchicm hyrli olsun ck svndim bgnmene ohhh eline saglik terzi ablnn da cok sevndim senn ve cilekbenin adina en azndan mevcutta bi yer bulundu :)

Günaydın kızlaar..dün provaya gittim..gelinliğim muhteşem olmuuuuş..:KK52: bu kadın bir harika yahuuuu..hemen giydim,gözlerim doldu resmen..bi sarıldım ayşe ablacığıma..ve dantelin gelinlik için ne demek olduğunu dün görmüş bulundum..naapıp edip güzel bi dantel seçin..gerçekten çok önemli..birkaç fotoyüklüycem albüme birazdan..haftaya biticek inşallah..son rötuşlar kaldı, yakanın dikişi,yanlardan biraz daha içeri alıncak, kuyruğun kenarları yapılcak,sırt dekoltesine çapraz geçilcek..bi de kabarması için tarlatanı takılcak..duvak ve çiçek seçilcek vs..detaylar yani..
cilekbencim senin için de konuştum..10 gün çok kısa zaman ama yapılamaz demek de değil dedi..açık açık konuştum, dedim görüştüğü firmalar var olmazsa da sana gelirsek çıkarabilcen mi dedim..hepsinden öne alır yaparım, seni üzmem dedi..hani istediğin yerler ok vermezse 10 günde gelinliğini ellerinde bileceğin bi yer mevcut...:KK34:

Olleeeyyy:KK8: Çoook sevindim canım gelinliğin hakkında duyduklarımaaa:KK9: Ne güzel içine sindi, çok mutlu oldum senin için...Darsı başıma inşallah canım:KK43:
10 günde yapacak heee:KK53:Süpeeermişşş:KK52: Yani kuzucum 10 günde teslim almak değil derdim öyle deseydin...Ben orada olduğum 10 günlük süre zarfında provam bitsin istiyorum...Gerçi provam bitince gelinliğimde mi bitmiş oluyor bilemedim:KK1: Yani 10 günde ilk provalar bitsin, sonra 2 ay sonra düğünüm olacak ya, düğünümden 1-2 hafta önce gelirim zaten, o zaman sa son rötuşlar olur:44: Resim yükledin mi bakiiim??

Smdi kizlar sze bir elbise g $20130313_225634.jpg $20130313_225605.jpg stericm nasil szce onu da merak ediyorum abmn kina gecesi icn dsunuyorum da

Günaydın kızlaar..dün provaya gittim..gelinliğim muhteşem olmuuuuş..:KK52: bu kadın bir harika yahuuuu..hemen giydim,gözlerim doldu resmen..bi sarıldım ayşe ablacığıma..ve dantelin gelinlik için ne demek olduğunu dün görmüş bulundum..naapıp edip güzel bi dantel seçin..gerçekten çok önemli..birkaç fotoyüklüycem albüme birazdan..haftaya biticek inşallah..son rötuşlar kaldı, yakanın dikişi,yanlardan biraz daha içeri alıncak, kuyruğun kenarları yapılcak,sırt dekoltesine çapraz geçilcek..bi de kabarması için tarlatanı takılcak..duvak ve çiçek seçilcek vs..detaylar yani..
cilekbencim senin için de konuştum..10 gün çok kısa zaman ama yapılamaz demek de değil dedi..açık açık konuştum, dedim görüştüğü firmalar var olmazsa da sana gelirsek çıkarabilcen mi dedim..hepsinden öne alır yaparım, seni üzmem dedi..hani istediğin yerler ok vermezse 10 günde gelinliğini ellerinde bileceğin bi yer mevcut...:KK34:

Canım albümüne de yorum yaptım, buradan kısaca maşallah diyorum başka bişe demiyorum:nazar:

Olleeeyyy:KK8: Çoook sevindim canım gelinliğin hakkında duyduklarımaaa:KK9: Ne güzel içine sindi, çok mutlu oldum senin için...Darsı başıma inşallah canım:KK43:
10 günde yapacak heee:KK53:Süpeeermişşş:KK52: Yani kuzucum 10 günde teslim almak değil derdim öyle deseydin...Ben orada olduğum 10 günlük süre zarfında provam bitsin istiyorum...Gerçi provam bitince gelinliğimde mi bitmiş oluyor bilemedim:KK1: Yani 10 günde ilk provalar bitsin, sonra 2 ay sonra düğünüm olacak ya, düğünümden 1-2 hafta önce gelirim zaten, o zaman sa son rötuşlar olur:44: Resim yükledin mi bakiiim??

inşallah canım benim..daha güzelleri senin olsun..tamam işte en kötü ihtimalle 10 günde de dikebilcekmiş.. olmazsa burdayken çıkarır kalıbını,dantelini de seçeriz,dekolteni, sırt modelini anlatırsın..2. provada aşağı yukarı belli oluyor zaten şekil şemal..he ola ki bitmedi, anahatarı bitirir, rötuşlarını da sen yokken atar işte..ben de arada uğrar bakarım gidişata, resim çekerim..o kısımlar kolay yani :KK34:

Smdi kizlar sze bir elbise gEki Görüntüle 657049 Eki Görüntüle 657050 stericm nasil szce onu da merak ediyorum abmn kina gecesi icn dsunuyorum da

serdamcım ben de rengi biraz soluk buldum canım..daha canlı bi renk tercih etsene, ne güzel de çıtı pıtı gayet hoş bi hatunsun ayol..ağır abla renklerine ne gerek var.. cilekbenin dediği gibi o kol detayları da, senin gibi çıtır birinde biraz garip durabilir gibi geldi bana da..:44:

bagetchcimm, şimdi gelin forumunda platesten bahsetcem ama arkadaş sormuş, ona verdiğin cevabı okuyunca merakımı cezbetti:KK1: Gerçi yazdığın teknik şeylerden bazılarını anlamadım ama hiç pilates yapmadığım için:26: sürekli oturarak çalışanlar, sırt ağrısı falan deyince gözlerim açıldı bööle:KK53: Sen 3 yıldır yapıyormuşşun iyice uzmanlaşmışsın...İki dk bana da bilgi geçiver şekerim:KK1: Sorularım var...
Masa başı iş biliyorsun...Galiba buna binaen bir de fıtık olmuşum hatta ileri derece!!egzersiz verdi dr ama takmıom, üşeniom yapmıom:KK53: Acaba ben de mi pilatese başlasam:44: Göbeğim de çıktı sanki azcık iyi gelir mi:KK1: Sen nereye gidion, nasıl gidilir, nereye gidilir, kaç TL ye gidilir??

inşallah canım benim..daha güzelleri senin olsun..tamam işte en kötü ihtimalle 10 günde de dikebilcekmiş.. olmazsa burdayken çıkarır kalıbını,dantelini de seçeriz,dekolteni, sırt modelini anlatırsın..2. provada aşağı yukarı belli oluyor zaten şekil şemal..he ola ki bitmedi, anahatarı bitirir, rötuşlarını da sen yokken atar işte..ben de arada uğrar bakarım gidişata, resim çekerim..o kısımlar kolay yani :KK34:

Ayy canım valla inan nasıl içimi rahatlattın, iyi ki tanıdım seni:KK43:

serdamcım ben de rengi biraz soluk buldum canım..daha canlı bi renk tercih etsene, ne güzel de çıtı pıtı gayet hoş bi hatunsun ayol..ağır abla renklerine ne gerek var.. cilekbenin dediği gibi o kol detayları da, senin gibi çıtır birinde biraz garip durabilir gibi geldi bana da..:44:

Canım renk konusunda da doğru söylüyor...Sen zaten beyaz tenlisin, yüzünde flash patlamış gibi gösterebilir bence de:44:

Anladim kizlr ck tsk ettim o zamn drekt eliyoruz sagolun kizlr .

rica ederiz şekerim..kilon yok, bişeyin yok mis gibi kızsın..kendini gösteren bi kıyafet seçelim sana, modelleri beğendikçe göstermeye devam et sen..dostlar burda, gerekirse acı söyleyecekler yine :KK53:

rica ederiz şekerim..kilon yok, bişeyin yok mis gibi kızsın..kendini gösteren bi kıyafet seçelim sana, modelleri beğendikçe göstermeye devam et sen..dostlar burda, gerekirse acı söyleyecekler yine :KK53:

hheheheeee:KK1: Aynen, iddialı bişe olsun:KK53:
Kıs benim sorum kaynadı arada...ayol pilatesle ilgili bişeyler sordum görmedin mi:44:

Kızlar yaaa...
Ben şimdi gene bişe sorcam, en başa dönmüş gibi olucam, kızmayın ama:26:
Hani ben iki gelinlik giydim ya, albumde de var...Biri prenses biri bütün A kesim... Gelinlik denemesi sırasında yanımda bulunan yengem ve eşim, prensesi daha çok yakıştırdı. Eşim, prensesin benim tarzıma daha uygun olduğu yorumunu yaptı. Ben pek karar veremedim o anda...Sonra siz de prenses daha iyi dediniz A kesim olan ne kabarık ne kabarık değil, ikisinin arası bişe diye...Şimdi A line burda kabarık değil ama sonuçta altında tarlatan mı ne zımbırtıysa o yok yanı orada...Bir de tamam prenses güzelde belimden kesik gibi duruom yahuu...Ne bileyim iki parça gibi duruyo, sinirime dokundu!! yani prenseslerde ek yeri iyi durmuo gibi...tek parça olan A-line daha iyi mi acaba:44:Bir de prenses olanların etek kısmı tül çalışılıyo, dantel yapılacaksa da sadece, aşağı doğru azalan yol yol danteller oluyor. Ama A kesim belden eksiz gelinliklerde her yer dantel kaplı olabiliyor. Siz ne diyorsunuz???:26:

Son düzenleme:
$LaSposa-Secreto1.jpg

Yani bakın. Şu La sposa' nın modeli için fiyat almıştık ya bagatchi. Bu da prenses msela belden ekli ama ek yeri gayet iyi duruyor, benim albümde giydiğim prensese bakın, belden sanki lav fışkırıyormuş gibi kaba ve biçimsizce tüler fırlıyor!!! ve dediğim gibi etek tül ve üzerindeki yol yol danteller:44:

bagetchcimm, şimdi gelin forumunda platesten bahsetcem ama arkadaş sormuş, ona verdiğin cevabı okuyunca merakımı cezbetti:KK1: Gerçi yazdığın teknik şeylerden bazılarını anlamadım ama hiç pilates yapmadığım için:26: sürekli oturarak çalışanlar, sırt ağrısı falan deyince gözlerim açıldı bööle:KK53: Sen 3 yıldır yapıyormuşşun iyice uzmanlaşmışsın...İki dk bana da bilgi geçiver şekerim:KK1: Sorularım var...
Masa başı iş biliyorsun...Galiba buna binaen bir de fıtık olmuşum hatta ileri derece!!egzersiz verdi dr ama takmıom, üşeniom yapmıom:KK53: Acaba ben de mi pilatese başlasam:44: Göbeğim de çıktı sanki azcık iyi gelir mi:KK1: Sen nereye gidion, nasıl gidilir, nereye gidilir, kaç TL ye gidilir??

şekerim ileri derecede fıtığın varsa iyi bi eğitmenle çalışmalısın..çünkü egzersizler esnasında belini zorlaman tehlike teşkil eder..minik bir yastık veya küçük pilates topu desteğiyle yapmalısın mat egzersizlerini..ama doğru yaparsan çok faydasını görürsün o kadar söyliyim..esneme esaslı bi spor olduğu için omurların arasını açar çok rahatlatır belini, fıtığını da hafifletir uzun vadede..göbeğe hiç değinmiyorum zati..boğum boğumdu benim göbeem..pilates albümüme aç bak şindi, duvar gibi..tabii pilates+koşu entegre çalışıyorum ben..malesef 3 yıldır çalıştığım hocam çok uzak bir noktada çalışmaya başladı saatlerim de uymuyor..salonu bırakmak zorunda kaldım..ama şimdilik evde haftada 3 gün disiplinize olup 1' er saat çalışıyorum..diğer günler de koşuyorum zaten..evlenince güzelyalıya taşınacağım için o taraflta çok iyi bir hoca tavsiyesi aldım..evime yerleştikten hemen sonra gidip konuşucam ve başlıycam...sana da o taraflar uyarsa gideriz birlikte..ikamet yerinde gitmek istiyorsan da salon tavsiyesi verebilirim, hocaları bilmiyorum ama..pilatesin raici değişmekle beraber ortalama fiyatı aylık :100 tl..öyle bişeye kalkışırsan haberim olsun, nereye karar verirsen bi seans denemesine gideriz, hocaya bakar söylerim yorumumu..buarada ilgili topik:
http://www.kadinlarkulubu.com/egzersizler/266169-pilates-yapanlar-paylasalim.html

X