Düğün 2013 izmir gelinleri

banada blalim bisiler kizlar

Sen cevap vermion ki ben burda bişe soruom sana parçalanıommm
Diyorumki beğendiğin şekeri gönder, maliyetini hesaplayalım...senin düğün benden sonra olcak, bir hal çaresini düşünürüz, yaparız berabeeer

sorun bu ya ne isyedgimi bilmiom kixlar

Kuzum şimdi bak, bagetchinin düğünü denize nazır biryerde ve havuz başında olacağından ve bagetchi zaten sualtıyla ilgilendiğinden kendine tema olarak denizyıldızı belirledi ve davetiye ve nikah şekeri bu konseptte olacak.
Benim kır düğünü olacağından, çiçek ve kelebek arasında kelebeğe karar verdik sizinle beraber ve nikah şekeri ve davetiyemi bu konseptte seçiçem.
Senin tepe restorantta olacaktı ama nasıl bir yer bilmiom ben, bir konsept belirleyelim ve ona göre alternatif düşünelim...Kır mı mesela orası nasıl???

Merhaba :) ben de 15 Haziran da gelin olucam inşallah...

Hoşgeldin canım, benden tam bir hafta sonrasın Nerde??

cilekben tek başına götürüyo valla topiği...helal olsun.. serdamcım istersen kendine bir obje belirle ya da bir çiçek çeşidi..ne bileyim mesela gül mesela lale....ya da bir hayvan..çift güvercinli nikah şekerleri ve davetiyeler görmüştüm mesela çok hoşuma gitmişti..ya da tavus kuşu teması olabilir,tavus kuşu tüyü de çok hoşuma gider konsept olarak..ya da renk bile olabilir..lila, pembe,gök mavisi..şekerin, davetiyen uyumlu olursa, masalara da seçiminle ilgili detaylar koyarsan harika olur ..yani temanı seçeceğin objenin üzerine kurarsan çok şık olur canımcım..nikah şekerlerini incele, davetiyelere bak..mutlaka gözüne hoş gelen bi obje görürsün bana kalırsa..

Son düzenleme:

Evet evet...bence de güvercin uygun olabilir...tepe restorant ya, güvercinle uyumlu sankii,tepe-güvercin küçük küçük beyaz kuşlar var, nikah şekeri malzemesi bakarken gördüm, onlarla hoş bişe tasarlanabilir:44:

kizlar bn gelin damat temali dsnuom

eee...tamam işte belirlemişsin ne güzel, bagetchi görüonmu bi de boşu boşua bize beyin fırtınası yaptırıo
Zaten gelin damat balonu da istiyordun onla uyumlu, güvercin teması yapsaydık, gelin damat uçurmak yerine güvercin uçururdun
Hmmmm.. dur düşünelim bakalım, gelin damat figürlü nikah şekeri ve davetiye:44:

he valla..gelin nazı mı yapıyo nedir anlamadım cilekben senin beyin kıvrımların da fazla mesai yapıyo bugün maşallah..tema belliyse fikirden bol ne var..aklmıza geldikçe yazarız buraya

he valla..gelin nazı mı yapıyo nedir anlamadım cilekben senin beyin kıvrımların da fazla mesai yapıyo bugün maşallah..tema belliyse fikirden bol ne var..aklmıza geldikçe yazarız buraya

Valla yaaavv... Bugun acayip enerjiyle sağa sola saldırıom, baksana nikah şekeri satan yerlerden girip, maliyet hesaplamalarından çıktım Yavv zaten kendime sinir oluyorum. Herşeyin maliyetini hesaplıyorum once, sonra bakıyorum çok düşük çıkıyor, bu defa kendimi kötü hissediyorum, niye 3 katı para veriom die, oturup kendim yapıorum hal böyle olunca doğru dürüst bişe satın alamaz oldum yahuuuu

Nişanımda nişan kurabiyesi yaptırmıştım. Sonra aldım evirdim çevirdim, araştırdım internette...Dedim ben bunu çok daha ucuza maledebilirdim1-2 deneme yaptım. sonra kendi nikah kurabiyelerimi yaptım, ardından kaç tane tanıdığa kurabiye sattım Böyle böyle herşeye burnumu sokuyorum...Dur yakında fotoğrafcılık işine de bir bakıcam

hehehe..helal olsun valla.. ben mutfak işinden pek anlamam..merakım da yok..ama fotoğrafçılığa çok yakında el atıcam... hımm..böyle böyle bizim organizasyon şirketi yapılanıcak galiba..hadi hayırlısı..

Kız neden olmasın..biz bu düğün yolalrından geçmiş iki kokoş valla alasını yaparız bence Ayol organizasyon şirketlerindeki tipleri düşünsene!!! Aacaba ne kadar sermayeye ihtiyaç olur:44: Ya da ne kadar süre sonra kendimizi çevirebiliriiiizzz:44: Allahım gene başladııımmm

Merhaba :) ben de 15 Haziran da gelin olucam inşallah...

bayiliom sze ya iyili varsiniz ben bseyler buldum ama telden nasil atcm ki deniom bklim kzlr

ya bnde cddi cddi dusunmuyo glim vlla ya yapsak mi ne kdr lazm dr ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…