Düğün 2013 izmir gelinleri

evet ya dün demiştin doğru oraya da bakiyim bi..zaten istediğim model yok hiçbi yerde..:KK43: acaba istediğim şeyi söylesem yapabilirler mi? yani tasarımı göstericem onlar da aynısını yapıcak...:44: hiç olmadı kemeraltını talan edicem yine..:KK53: zaten şu düğün bi bitsin kemeraltına ve mimar kemalettine uğramıycam bi süre :KK19: gına geldi artık..gına gecesi yapayım ben de:KK53: ha buarada mesaj kutumu temizledim şekerim..sen de hoşgeldin serdamcım..

Yap tabe kıız, matrak olur, yaptım mı yaptım dersin, yap evde, arkadaşlar arasında...Senin kınan için de ciciler alırız, ya da yaparız :KK66:

Bagetchiiiiiii Kıııııızzz, dur yanlış tahmin etmişim:KK1: Sordum şimdi online destekten, istediğiniz gibi tasarlarız, siz hayal edin, biz gerçekleştirelim dedi:KK53:

aaayy slogan da yazınca, sanki kendim satıyorum da reklamımı yapıyorum gibi oldum:26:

Bagetchiiiiiii Kıııııızzz, dur yanlış tahmin etmişim:KK1: Sordum şimdi online destekten, istediğiniz gibi tasarlarız, siz hayal edin, biz gerçekleştirelim dedi:KK53:

ahaaa süper haber buuu..akşama bulaşayım bu adamlara ben :)) küçük deniz yıldızını ben düşündüm..hatta deniz malzemeleri satan bi dükkandan numune aldım..ama annem üstüste koyulcak çatlar kırılır,kötü görünür dedi..ben de hak verdim..küçükler çok çıtkırıldım çünkü..o yüzden kabartma düşünüyorum..adamlarla konuşayım akşam du bakalım..saol cilekbenim valla..çok iyi bi haber bu :KK16:

ahaaa süper haber buuu..akşama bulaşayım bu adamlara ben :)) küçük deniz yıldızını ben düşündüm..hatta deniz malzemeleri satan bi dükkandan numune aldım..ama annem üstüste koyulcak çatlar kırılır,kötü görünür dedi..ben de hak verdim..küçükler çok çıtkırıldım çünkü..o yüzden kabartma düşünüyorum..adamlarla konuşayım akşam du bakalım..saol cilekbenim valla..çok iyi bi haber bu :KK16:

Ben de o face de albumumuzde paylaştığım gibi kendinden kabartmalı sade davetiyeri seviyorum. Ama küçük denz yıldızlarının kırılmaması için bir yol vardır. Mesela cilalamak olabilir, araştırmadım ama birden aklıma geldi:KK28: Bence kendin yapıp bastıra bastıra kolilemedikten sonra ve denizyıldızlarını bulacağımız bir yöntemle sertleştirdikten sonra olur...Eger kabartmalıda kararlıysam, konuş bir dediğim yerle, benim konuştuğum kişinin adı İbrahimdi...

Ben de o face de albumumuzde paylaştığım gibi kendinden kabartmalı sade davetiyeri seviyorum. Ama küçük denz yıldızlarının kırılmaması için bir yol vardır. Mesela cilalamak olabilir, araştırmadım ama birden aklıma geldi:KK28: Bence kendin yapıp bastıra bastıra kolilemedikten sonra ve denizyıldızlarını bulacağımız bir yöntemle sertleştirdikten sonra olur...Eger kabartmalıda kararlıysam, konuş bir dediğim yerle, benim konuştuğum kişinin adı İbrahimdi...

hımm..bi düşüneyim ben bu seçenekleri..saol kuzucum..bütün bu fikirler kafaya takla atan tilkiler olarak geri dönüyor..du bakalım hangisi baki kalacak..:44:

Senin daha varmış canım,ne güzel, sakin olabilirsin:KK1: Bizim az kaldı ve panik halindeyiz:KK52:
Evet canım ben de kına için bileklik ve oje aldım, gittigidiyor.com' dan...
En çok bilekliklerimi beğendim, keçeden kız var üzerinde, çok sevimli, çok da güzel yapmışlar. 5 tane nedimem olacak, onlar için aldım:KK34: Ojelerimi de fiyatı uygun diye ordan aldım ama üzerindeki isim yazılı etiketleri begenmedim hiç, çok kalitesiz, incecik etiket, açılıyor gibi şimdiden:KK50: Tavsiyem sayınız azsa kendiniz yapın...Ben başta kınayı cafede yaparım diye 50 kız düşünüp almıştım. Şimdi evin içinde yapacağımdan bu sayı fazla aslında. Boşuna 50 tane aldım, kızlı erkekli toplasam 30 kişi gelir eve:KK1: Şimdi keşke kendim yapsaydım, sayı da az diyorum ama iş işten geçti:KK50:

ben de kafede yapmayı düşünüyorum. bakalım fikirler değişmezse :) Eli böyle işlere yatkın bir arkadaşım var onunla yaparız belki bilekliği filan. hem ele emeği göz nuru olur :KK66:

Kızlaaaaar...
Ben gene rahat durmadım, kelebek nikah şekerinin maliyetini araştırdım:KK53:
Tabi ben internetteki malzeme satıcılarına baktım, aslında izmirde hisar önünde çok daha ucuz bulunabilir bence...Neyse fiyatı yazınca şaşıracaksınız, bu işte iyi para var, emin oldum :KK1:

$nikah şekeri.jpg

Kızlar bunun gibi bir nikah şekeri için:
100 adet kelebek(7 cm boyunda)=17 TL
100 adet mıknatıs=5 TL
48 m. simli boru kurdele=6 TL
144 adet raket tül=5 TL (ikişer adet raket kullanıldığından 10 TL diyelim)
TOPLAM 38 TL:KK53:
Bu kelelebeğin hazır halde satışı 100 adet için 75 TL...
300 adet yaptırırsam 225 TL,
300 adet kendim yaparsam 114 TL:KK34:

Dediğim gibi bu malzemelerin internet satış fiyatları ve hisar önünde daha ucuz olacağına eminim :KK34:

Zamanınız varsa, ve 3 kuruşun hesabını yapar durumdaysanız ve eliniz yatkınsa, kendiniz yapın...
Zamanınız yoksa, 100 tl fazla veririm uğraşmam diyorsanız satın alın:KK34: Fikir olsun diye yazdım:KK34:

Kızlaaaaar...
Tabi ben internetteki malzeme satıcılarına baktım, aslında izmirde hisar önünde çok daha ucuz bulunabilir bence...Neyse fiyatı yazınca şaşıracaksınız, bu işte iyi para var, emin oldum :KK1:

Eki Görüntüle 651620

100 adet mıknatıs=5 TL

Dediğim gibi bu malzemelerin internet satış fiyatları ve hisar önünde daha ucuz olacağına eminim :KK34:

Zamanınız varsa, ve 3 kuruşun hesabını yapar durumdaysanız ve eliniz yatkınsa, kendiniz yapın...
Zamanınız yoksa, 100 tl fazla veririm uğraşmam diyorsanız satın alın:KK34: Fikir olsun diye yazdım:KK34:

çok iyiymiş bu :) Bak int te bakınırsen neler gözüme çarptı senin için :KK66:

$f57ee4b3567b62280b7ac047057b010b.jpg $f6452282c281987e1e893a15d9acec6b.jpg

bir de bu davetiye nasıl sizce kızlar??

$6e6c49deadbdab38f369c4c9cf700fcf.jpg

Ve bakınız ikinci örneğime:KK1:

$kelebek11.jpg

İşte tam istediğim kelebek bu:KK53:
Maliyeti:
100 adet kelebek(7 cm)= 17 TL.
100 adet mıknatıs=5 TL.
75 metre 6 mm' lik kurdele=5 TL.
TOPLAM=27 TL

Bu kelebeğin 100 adedinin internetteki satış fiyatı=90 TL:KK53:

300 adedi kendim yaparsam=81 TL
300 adedini satın alırsam=270 TL.

Aradaki farka bakar mısınız yahuuuu:KK20: 3 katından fazlaaaaa:KK53:

çok iyiymiş bu :) Bak int te bakınırsen neler gözüme çarptı senin için :KK66:

Eki Görüntüle 651623 Eki Görüntüle 651624

bir de bu davetiye nasıl sizce kızlar??

Eki Görüntüle 651626

Canım harikaymış bunlar yahuuuu:KK8:
Rengarenk kelebeklerle içim açıldı:KK16: Davetiye de çok güzel ama kesin pahalıdır o davetiye:KK50: aacaba o elçiçeğindeki kelebekleri nerden bulmuşlar yapmak için , merak ettiim, dur bi onu da araştırayım:KK1:
Senin nasıl diye sorduğun davetiye, HA-Rİ-KAAA:nazar: ben dantelli ya da dantel görünümü verilmiş objelere bayılıyorum:KK34:

evet ya dün demiştin doğru oraya da bakiyim bi..zaten istediğim model yok hiçbi yerde..:KK43: acaba istediğim şeyi söylesem yapabilirler mi? yani tasarımı göstericem onlar da aynısını yapıcak...:44: hiç olmadı kemeraltını talan edicem yine..:KK53: zaten şu düğün bi bitsin kemeraltına ve mimar kemalettine uğramıycam bi süre :KK19: gına geldi artık..gına gecesi yapayım ben de:KK53: ha buarada mesaj kutumu temizledim şekerim..sen de hoşgeldin serdamcım..

Eneeeeee.... doğruuuuuu:KK1: Senin de kutlu olsun şekeriimmm, hepimizin kutlu, mutlu olsuuuunnn:KK16:

Kızlaaaaar...

Eki Görüntüle 651620

100 adet mıknatıs=5 TL

kizlar tumunu okuom ama cevap veremiom cok musait olamiom cilekbben arkdasin onerdgi ilk bastaki obje cok guzel ve kelebgin senn gsterdigin doredi cok jos bgendim:44:

kizlar tumunu okuom ama cevap veremiom cok musait olamiom cilekbben arkdasin onerdgi ilk bastaki obje cok guzel ve kelebgin senn gsterdigin doredi cok jos bgendim:44:

Kıız maliyet hesaplarımı okudun mu??? Şimdi bu tablodan sonra satın almaya elim varmıyor tabee:KK53: doreli kelebekten kendim yapcam:KK34:

Canım harikaymış bunlar yahuuuu:KK8:
Rengarenk kelebeklerle içim açıldı:KK16: Davetiye de çok güzel ama kesin pahalıdır o davetiye:KK50: aacaba o elçiçeğindeki kelebekleri nerden bulmuşlar yapmak için , merak ettiim, dur bi onu da araştırayım:KK1:
Senin nasıl diye sorduğun davetiye, HA-Rİ-KAAA:nazar: ben dantelli ya da dantel görünümü verilmiş objelere bayılıyorum:KK34:

Kelebekler çok tatlı di mi :) Düğünün de her masaya bir tane o kelebekten koyabilirsin mesela çok güzel olur. Rengarenk çok güzeller :)

Dantelli davetiyeyi ben de çok beğendim, biraz geleneksel ama olsun çok şirin. Bakıcam ona nerlerde var kaca var :KK66:

Kelebekler çok tatlı di mi :) Düğünün de her masaya bir tane o kelebekten koyabilirsin mesela çok güzel olur. Rengarenk çok güzeller :)

Dantelli davetiyeyi ben de çok beğendim, biraz geleneksel ama olsun çok şirin. Bakıcam ona nerlerde var kaca var :KK66:

banada blalim bisiler kizlar

Masalara şu 100 adedi 17 tl olanlardan alıp paylaştırmayı düşünmüştüm ama bu kelebekler daha tatlıymış...kaç tl ye bulunur bilemiyorum tabe:44: Benimkine sordum 30 tane masa olacakmış bizim düğünde...

Son düzenleme:
X