Düğün 2013 izmir gelinleri

cılekben cok kotuyum kustum senle konusmucam bnde senı ıyıce kısa yapmısım bı de benı gorsen sen 1.55 ım kzıım ben ya ;( aglıom valla

yahu düğünün başrolünde kim olcak? gelin..çok takılma şimdi vücuda boya posa..keyfini çıkar ayol..üzerine uygun bir gelinlikle,yüksek topuklarla daha uzun görünebilirsin..giyim aynı zamanda ilüzyon sanatıdır..bir kıyafet insanı gayet net biçimde daha uzun, daha kısa, daha şiman, daha zayıf gösterebilir..önemli olan doğru seçimi yapman serdamcım..

Son düzenleme:

haklısın bagetchı cım ama ne bıleyım ya offf kusursuz olmak vardı sımdı ha ha senın gbı sarısın renklı gozlu olsak boyumuzda uzun olsa sesımız cıkmazdı herhalde

haklısın bagetchı cım ama ne bıleyım ya offf kusursuz olmak vardı sımdı ha ha senın gbı sarısın renklı gozlu olsak boyumuzda uzun olsa sesımız cıkmazdı herhalde

Aynaya baktığında kendine gülümseyemiyorsan kaşın gözün boyun posun ne olsa faydasız serdamcım..herkesin bir yanı mutlaka diğerlerinden daha güzeldir..kaşı olur, gözü olur, gamzesi olur, bakışları olur, ses tonu olur, kalbi olur, gülüşü olur..Tanrım herkesi farklı farklı güzelliklerle yaratmış..kendini keşfetmelisin bence..sen damat beyin kusursuzusun, ötesi boş..:) hem çok da güzel bir gelin olacaksın hiç şüphem yok benim..

Son düzenleme:
Canlarım çok katılamıyorum aranıza ama napayım çalışıyorum vakit buldukça girip okuyup yazıyorum. Takipteyim geçmişi okuyup geliyorum sürekli.

cılekben cok kotuyum kustum senle konusmucam bnde senı ıyıce kısa yapmısım bı de benı gorsen sen 1.55 ım kzıım ben ya ;( aglıom valla

Kııııssss deliii...Bagetchi öyle güzel izah etmiş ki üzerine söylenecek birşey kalmamış
Hepimiz çok güzel olucaz, bırakalım şu cm muhabbetini yahu Giyinmeyi yakıştırmayı bildikten, vücudunu tanıdıktan sonra kısaymış, uzunmuş, zayıfmış, şişmanmış önemi yok..Giyimde makyajda, herşey hile zati, Türkiye standartlarında, 1.75 üzeri olsak manken olurduk Standardı bizimki napalım Giycez bagetchinin dediği gibi topuklularımızı, bir de uçuşan prensesimizi, prenses edasıyla salınıcaz ortada, bu kadar basiiiit

Ben 1.78 boyunda falanım kızlar. Topukluyla nerdeyse 1.90 oluyor boyum. Uzun boylu olmak güzel ama her zaman değil. Allahtan nişanlım 1.92 falanda topuklu giydiğimde geçmiyorum onu ama aramızda bir kaç cm kalıyor.

kızlar neler yaptınız bakalım epey yazışma olmuş. boy pos falan hepsini okuyamadım ama hepimiz en güzeliz diye düşünüyorum ben=) yeter ki bakan gözler güzel olsun ötesi bakan gözün sorunu=)

Günaydın kııızlaaarr, Bagetchi' ciiim günaydın kuzum

kızlar neler yaptınız bakalım epey yazışma olmuş. boy pos falan hepsini okuyamadım ama hepimiz en güzeliz diye düşünüyorum ben=) yeter ki bakan gözler güzel olsun ötesi bakan gözün sorunu=)

Merhaba canım,
Bir arpa boy yol alamadık, sen yazışmanın çokluğuna bakma, geyik yapıoruz, hala kuafördeyiz, birşey kaçırmadın

Evet onu diyorduk biz de..boy pos mevzusu gayet gereksiz..içimiz güzel olsun, o güzellik bi şekilde içten dışa taşıyor zaten..
hem şartlar ne olursa olsun düğünün starı gelindir..gelin, olabildiği kadar iyi veya istemediği kadar kötü görünsün beğenen de beğenmeyen de olacaktır..senin de dediğin gibi güzellik bakanın gözünde mevcuttur..gerekli özeni gösterdiysen, saçınla makyajınla 'gelin' gibiysen sorun yok..dış görünüm yüzeysel bir konu, takılmamak lazım..

Son düzenleme:
Günaydın kııızlaaarr, Bagetchi' ciiim günaydın kuzum

Merhaba canım,
Bir arpa boy yol alamadık, sen yazışmanın çokluğuna bakma, geyik yapıoruz, hala kuafördeyiz, birşey kaçırmadın

evet yaw..gevşedik en son..amaaan nolcaksa olsun moduna girdim ben,daha da çıkmam heralde..provada gitçem vercem resimleri bana bundan yap diycem, model belli ,şekil şemal belli..bakarım, beğenmezsem de olana kadar yorarım adamları, kuaför düşünsün banane...nokta!

Son düzenleme:

Peki kuzum şimdi son kararımız şöyle mi?? sen hafta sonu son kez locca ve hanifi' ye bakıyorsun. Sonra birini gözüne kestiriyorsun. Ona göre adımızı yazdırıosun, randevumuzu alıosun...Ben oraya gelene kadar zaten nisan olacak, benim açımdan senin görüşmen yeterli, zira kuaför isimleri belli,:44: kafamız, tarzımız, fikirlerimiz benzer, ee bi de toprağımsın zati Locca' ya telefonda da görüştüm kafam yattı. Diğerini sana bırakıorum artık. Dediğimiz gibi prova da var. Yalnız kuzum şunu soracağım, bu sektörde kuaföründen, makyözünden, çiçekçisine kadar herkes kapora alıyor. Randevu alırken bizden kapora alacaklar mı? Vee kaporayı verdik diyelim 100 TL, provadan vazgeçtik beğenmedik vs...bu kapora prova olayının bedeli gibi onlarda kalıyor, yanıyor bence değil mi???:44:

Kızlar günaydın bence çok takılmayın saça makyaja neden diye soracak olursanız üzerine düştükçe ters gidiyor işler. Oluruna bırakın mesela benim belli. İbrahim&İbrahim ya da Abdullah. İbrahim'in çıkarttığı işleri gördüm nişanlımın iki kuzeni de İbrahim'e yaptırdı ve adamlar çok başarılıydı saçtada makyajdada. Kasmıyorum ya Abdullah'a ya da İbrahim'e gideceğim.

huhu ıste bu cok ıyıydı cılekben super hssettım valla prensesler gbı prensımıze ha ayyyyy cok guzel oldu hayal ettım de

evet şekerim, h.sonu elimde resimlerle loccayla yüzyüze görüşüp, mekana alıcı gözle bakıcam..hanifiye de geçerken bakıcam kimse var mı diye dediğin gibi muhtemelen kapora vermek durumunda kalıcaz..ve şayet vazgeçersek kapora da yanacak evet :44: ama ben diyorum ki hazır kapora vermişken, rahat bırakmam ben onları..beni ordan güler yüzle uğurlayana kadar uğraştırırım..çünkü model belli, tarz belli..zaten çevremizin geniş olduğunu da bi parça sezdiler sanırım..ona göre gösteririz aba altından sopayı..rekalmın iyisi kötüsü itinayla yapılır heheheh

Oki canım anlaştık...Kapora işini faceden konuşuruz olmazsa, ben gönderirim sana bi şekilde hallederiz Evet, ne istediğimiz belli, yaptırana kadar uğraşırız provada zati

Başka bizimle gelmek isteyen var mı kızlar bu kuaförlere, ona göre sayı versin bagetchi

canım benımde aklımda locca var aslında ama sımdı ben nısanlıma burası olsun karr verdım dersem kapora falan o kadr sorun deılde kım öle kım kala dıcek bılıyorum sımdılık benı eklemeyın ama bende oraya gelıcem kesın sız yıne de soyleyın cnm 25 agustosta canlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…