Düğün 2013 izmir gelinleri

Gunaydın kızlaaarrr
Bagetchi cim günaydın kuzum, yine ikimiz burdayız
günaydın şekerim.. :) ee mesaiyle çalışanlar belli ouyo hemen..iş başladı naaparsın..bi eğlencemiz burası var takılıyoruz işte.. ha buarada bagetchi albümüme gelinliği ekledim.. bakabilirsin..gerçi 38 bedendi giydiğim büyük geldi bana..36 sı yokmuş hazırda..öylesine giydimdi..

Çooookkk beğendim, çoooook yakışmııışşş peki kuzum sen tarif ettiğin gibi bir gelinlik buldun orda onu denedin ve onun aynısı mı yapılıyor şimdi? Yoksa bunun üzerinde değişiklik yapılacak mı? Benim giydiklerim de 38 bedendi , büyüktü...Ama benim tam istediğim gelinlikler değildi, kesimlerini görebilmek içn denedim, nasıl duracak vücudumda diye...

Aaaay ne diyorum ben yaaa... Uyanamamışım, pardon, aklıma geldi tamam, şu ilk giydiğin gelinlik

saol şekercim..valla sana da yakışmış ama prensesi daha çok beğendim ben, belinin yüksek olması şartıyla o giydiğim gelinlik ilk denemeydi,kafamda modeli netleştirdikten sonra kesimini, durşunu görmek için giydim..yoksa benim de tam istediğim model o değil, zaten büyük de geldi..dediğim gibi ''şunu alıp çıkayım'' modundan ziyade her yeri istediğim gibi olsun istedim onun için resimlerle gittim terzi ablaya, zaten benim modelden çalışmış daha önce, hatta çalıştığı model benim elimdeki resimlerden biriydi :)) aynı resimden onda da vardı duvarda..
vücut tipime baktı, dedi senin şuran şöle, buran böle burasını böyle yaparız şunu şöyle yaparız,astarda karar veririz dedi..hakatten de astarı aldı istediğim gibi bi şablon çıktı,ayrıntılar da ilerideki provalarda çıkıcak inşallah

Hadi bakalım...Ben de netleştirip, bulabilirsem koyucam resmini albüme

Evet ben de daha çok prensesi begendim, o yuzden en cok onu fotoğraflamışız :) Bel konusunda dediğim gibi satan kadına da söylemiştim, kesinlikle çok aşağıda!! Üst kısmı da aşırı yukarda çeneme değecek nerdeyse Gerçi bu gelinlikten isteseydim, istediğim değişiklikleri yapıp, bedenime oturtacaktı ama aradığım bu değil tam...

evet yav..aşağısı çok aşağıda, yukarısı çok yukarda.. vefakat şu arka dekoltedeki çapraz bağcıklı korse formuna bayılıyorum ben yav..özellikle prense gelinliklere çok yakışıyor..bence onu da kriter alabilirsin, çok güzel görünüyor..

tamam zaten belli gibi ne istediğin..istemediklerini eleyince model çıkıyo zaten

Doğru söylüyorsun canım, tam istediğim gibi bişe bulamadım ya gösterebileceğim, acaba gelinlik bakmaya giderken ne istediğimi götüremezsem, ne istemediklerimin listesini mi götüreyim

Doğru söylüyorsun canım, tam istediğim gibi bişe bulamadım ya gösterebileceğim, acaba gelinlik bakmaya giderken ne istediğimi götüremezsem, ne istemediklerimin listesini mi götüreyim

ehehe onlar anlıyo canım rahat ol... bi de kuaförlerin anlayabileceğinden emin olsam..ama bu kadar kastım ya, en sonunda balatalar gevşemeye başladı galiba, gidicem loccaya yaptırcam çıkıcam gibi geliyo...ne kadar rahat olursan o kadar yolunda gider herşey demişti nişanlım..haklı galiba :))

Son düzenleme:

Evet ben de begendim onu, sordum...Kadın dedi ki gelinliklerin çoğunluğunda öyle çalışıyorlarmış, düğüne yaklaştıkça gelinin kilosundaki değişmelere karşı daha kullanışlı oluyormuş, sıkılıp gevşetiebiliyor ya...bır de benim giydiğim gelinlik 38 beden olduğundan o açıklık daha dar...Yan normalşde bana yapılacak olanın daha aralık olacaktı...

Doğru söylüyor aslında, benimki de hep bana aynını diyor, rahat ol, daha var, stres yapma Keşke biraz daha rahat olabilsek, gerçi onların rahatlığı da aşırı yani

Doğru söylüyor aslında, benimki de hep bana aynını diyor, rahat ol, daha var, stres yapma Keşke biraz daha rahat olabilsek, gerçi onların rahatlığı da aşırı yani

Ama gözlemledim hakkatten de öyle..rahat olunca tıkır tıkır işliyor herşey..bi günde damatlığını aldı yahu..nasıl da güzel oldu..ilk beğendiğini aldı geçti..hiç kasmıyo hiiç..bana da gülüyo dert ettikçe..ben de gevşemeye başladım ufaktan..saç makyaj provası var mı, var,söylersin makyajı da çöyle olsun böyle olmasın diye, kendimizi tamamen onların eline bırakmıycaz ki, ne istediğimizi bildikten sonra problem olmaz diye düşünüyorum..zaten kuaförden sonra eve dönücem gelinliği giymeye, beğenmezsem rötuş atarım kendim..elim yatkındır biraz, bagetch, albümümdeki kostüm partilerindeki makyajlarımı da kendim yaptım hep..her türlü düzeltirim yani :)) saçı da birebir göstercem zaten..bitti gitti,hadi canım..seninki benden sonra nasılsa, olmadı sana da yetişirim bi şekil..oh valla bugünden tezi yok gevşedim ben geçmiş olsun..

Son düzenleme:

Al benden de o kadar....Ooooh beeee
adam prova yapacak, ne istediğimiz belli, kendimizi ifade de ediyoruz çok şükür...Yani provanın amacı da o değil mi zaten, o yapabileceklerini göstersin, bir de ne istediğimiz söyleyelim ve istediğimiz sonuca ulaşalım, hepsi bu...
Bu arada kostüm partisindeki makyajları beğendim, ama yaa sen benim düğünde balayına gitmiş olabilirsin belki Ben senin düğünde İzmir' de olcam inşallah, gelcem, bizzat göreceğim seni

ehehe gel gel kız, görürsün de fikrin olur en azından :)) 1 haziran mıydı, 8 haziran mıydı seninki..? ben düğünden sonra 1 hafta izin alcam canım, işlerim yoğun..esas balayını temmuz ağustos gibi tam yaz ortasında yapıcaz biz..büyük ihtimal buralarda olurum yani

Yupppii, iyi bari süper, İzmir' de olmana sevindim
Benim 8 Haziran... Müsait olursanız, çiçeği burnunda evliler olarak beklerim eşinle, kınaya da gel hatta evde olacak, eğleniriz

Yupppii, iyi bari süper, İzmir' de olmana sevindim
Benim 8 Haziran... Müsait olursanız, çiçeği burnunda evliler olarak beklerim eşinle, kınaya da gel hatta evde olacak, eğleniriz

olur valla gelirim,geyik olur ama kınadan pek hazzetmem,kokusundan da.. kahve telvesi filan sürünürüm ben usulen gelinlerin sülalesinden bir türlü imar izni çıkamayan yüksek yüksek tepelere ev kurarız..ehehehe..

kızlarr kuaför ayarlayan var mı aranızda yaa emin olmamakla birlikte gaziemirdeki soneri düşünüyorum ama durmak yok araştırmaya devam :) önerisi olanlar var mı buca ve gaziemir çevresinde

Buca'da arıyorsan Abdullah&Emrah'ı öneririm canım. Bende bir ara gidip fiyat alacağım sevgili kuaförümden.

Oki süper.. Davetiyeni göndercem, bekliyorum Kınadan ben de nefret ederim, telve fikri hoşuma gitti, heheheh Kıs kınaya da geel, ööle bildiğin kınalardan olmayacak

Oki süper.. Davetiyeni göndercem, bekliyorum Kınadan ben de nefret ederim, telve fikri hoşuma gitti, heheheh Kıs kınaya da geel, ööle bildiğin kınalardan olmayacak

bildiğim çok kına yok zaten..kendime bile yapmıyorum valla..kınaya bulaşmiyim diye bi bahane uydurup kaçtım hep arkadaşlarımınkilerden de...:)) e madem telve var gelirim seninkine..hazır bulaşmışken biri de fal baksın bari..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…