2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
Kizlaar ellerimin ici yaniyor hemde alev alev (( ne yapsam ne etsem bi yardim edin inanin sanki yanmis gibi aciyor cok kötü birden bire oldu bende anlamadimm nasil ve neden oldugunu bi tavsiyesi olan varmi

ya ben antalyadayım burda elimin altında yorgancı da yok ((

Merhaba arkadaşım antalyanın içindemisin? Bende manavgattayım cumartesi günü antalyadaydım alışveriş için.çok yer gezdim avmlerde bişey bulamadım vede pahalıydı.ebebekten kraft park yatak ve travel sistm baston araba aldım.geri kalan herşeyide ilke bebeden tamamladım.orda a dan z ye herşey varmış bari akşam 9a kadar yoruldum valla.bi eksiğim kalmadı çok şükür.sen nerden yapıyosun alışverişini?

Yok canım yanmıyo benim arkadaşım direk eklettirdi

Simdi eger 37. haftaya kadar calisabilir raporu aldiysa 32 de hangi haftada dogum yaparsa yapsin o 5 haftayi aktarir, kisacasi 32.haftada kac hafta aktarmak icin rapor aldiysaniz o kadarini dogum sonrasina aktarirsiniz. Ornegin 32. Haftada 37e kadar calisabilir raporu aldiniz, dolayisiyla dogumdan once 3, dogumdan sonra 8+5 haftaniz oluyor. Ancak 37de izne ayrilip 38 de dogurunca dogum oncesi 3 haftanin 2 haftasi yanmis oluyor fakat dogum sonrasi 8+5 degismiyor. Cok karisik biliorum, umarim anlatabildim

yün yorgan bende yaptırıcam malum ankara sogugu ayrıca uyku setimizde var bakalım havaya göre ayar yapıcaz

KIZLAR
yün yorgan çok güzel benim kv kendisi yapmıştı,erzurum yününden kendi memlektinden.ancak bakımı zor ben sizi uyarayım dedim..yani biz o yünü çıkaracağız da sopayla döveceğiz de sora yıkayıp kurutup koyacağız da uzun iş.ancak en güzeli de yün kış için dediğiniz gibi...
ayrıca benim büyük kızda allerji çıktı dr yünü yasakladı..tozlu süpürge, yünlü battaniye falan yasak,
ayy çok kötü bu allerfiye yatkınlık..baharda gece kaç defa acillerdeydik...

dogru diyosun canım bakımı çok zor yünün ama bebişlerin üşümemesi lazım benim ev çok sıcak oluyo ama genede yedekte dursun ne olur ne olmaz

iyi aksamlar guzel anneler....bugun kontrole gittim.34. haftadayiz.doktor hersey yolunda sadece kafa capi iki hafta onden gidiyor dedi.bebek icin sorun olmaz ama boyle devam ederse normal dogum olamayabilir dedi.benim ikinci bebegim.ilki erken dogmustu.kuvezde kalmadi.doktora sordum erken dogabilirmi bu da diye.ilk bebegin kuvezde kalmamis.demekki vucudun erken gelisimini tamamliyo dedi.bu arada suyimuz cok iyiymis.kilomuz da 2350 gr.tek sorunumuz basimin daha da buyuyup normal yapamama ihtimali. .haftaya nst ye baglayacak ve cati muayne yapicak sanirim.

merhaba güzel hamileler kızımı gördüm bugün ben
2200 olmuş dr çok iyi dedi gelişimi

yorganla örtmek rahat olmuyor kuzenimden biliyorum en iyisi kalın bir battaniye ve uyku tulumu giydirmek ben öyle yapıcam

Merhaba kızlar, bende bugun öğleden sonra çıkıp anneme gittim. Ancak gelip buraya bakayım dedim.
Aynen öyle degil mı? Kıymetlerini anladık.
Bir sürü sey var icimizde büyüyen ve çoğalan. Kolay değilmiş bu hamilelik.

kızlar butikbebede kargo bedava bugun göğüs pedi ne aldınız lansınoh 60 lı12 lira uygunmudur
bebedorun goguspedı ıse 675
eczanede ne kadar fıyatları uygunmudur burda

Canım bende dun lansinhonun gogus kremini aldım. Gogus pedlerinden onceden almıştım. Bence iyi fiyatı canım.

canım uyku setiyle üşür bebiş soğuk oluyor onlar annem çeyizimde hazırlamıştı bana iki tane bebk yorganı ve yastığı (bizde çeyizde konuluyor da) onlar pamuktan ben zaten alerji sebebiyle yün kullanamıyorum benim kendi kullandığımda pamuk bence yorgancı bulursan pamuk yaptır derim ben çünkü pamuk yün gibi değil yünü her senen yıkaman gerekir ama pamuk yıkanmaz sadece dış kılıfları yıkanır
Kizlaar ellerimin ici yaniyor hemde alev alev (( ne yapsam ne etsem bi yardim edin inanin sanki yanmis gibi aciyor cok kötü birden bire oldu bende anlamadimm nasil ve neden oldugunu bi tavsiyesi olan varmi

canım hamileilğin başında vardı bende ellerimin içi de dışı da yanıyordu ve acayip şişmişti ne yaptıysam da geçememişti sonra kendi kendine geçti şükür 1 hafta kadar sürmüştü sana da geçmiş olsun

kabızlığın sancıyla bi alakası varmıki :18:

var sanırım canım ben de kabız olduğum zaman kasıklarımda sancı oluyor daha mı çok baskı oluyor nedir o zaman ondan oluyor sanırım kuru kayısı filan ye de geçsin bir an önce

arkadaşım bence sen bir psikoloğa danış mutlaka bak daha yeni yenmişsin bu illeti senin için en sağlıklı karar verme yöntemi bu olur bence çünkü normalle doğum yapıp tekrar vajinusmus olmayanlarda var olanlar da var bu tamamen psikolojik olduğu için bu kdın doğumcunun da bizim de bileceğimiz bir şey değil bence..umarım senin için en iyisi ve hayırlısı olur

var sanırım canım ben de kabız olduğum zaman kasıklarımda sancı oluyor daha mı çok baskı oluyor nedir o zaman ondan oluyor sanırım kuru kayısı filan ye de geçsin bir an önce

yarasa yaramıoki kuru kayısı falanda akşamdan beri resmen sancı çekiyorum ya bebişte pek bi kıpır kıpır maşallah sancıyla birleşince degişik bişe oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…