2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bugün kan tahlili sonuçlarım için aile hekimime gittim ve bebeğin 7.haftasında sadece kese olduğunu söyledim bugün tam 7+3 doktor dediki sat kaç 3 ekim muhtemelen ayın 20 si 22 si gibi gebe kalmışsındır şuan anca 4 haftalıktır hatta geç yumurtladıysan 3 haftalık bile olabilir dedi belkide hiç belirtimim olmaması bu yüzden daha yeni başlıcak

tüm anniş adaylarına hayırlı akşamlar....

bulantısız akşamlar inşlh.bol bol dinlenin kızlar.........

özel meaj attım canım
:

canım çok teşekkürler bende yazmıştım birşeyler ama henüz özel mesaj hakkım yokmuş :) duamdasın.

Kizlaar bugun bulantim doruk noktasinda gozumu acamiyor bile...

yokluğun belli oluyordu ben hissettim rahatsız olduğunu rabbim kolaylık versin bulantın en minimum seviyeye iner inşaAllah.

canım bir tuhaflık yokmu 7 haftalık bebek bir anda nasıl 3 haftalığa iner? hiç belirti olmaması anormal bir durum değil ki benimde aman aman bir belirtim yok göğüslerim çok acıyor bide halsizliğim var ama abartı derecesinde değil.

Merhaba kızlar.. ağustosta boş gebelikten dolayı yaptığım düşükten sonra şimdi tekrar hamileyim. Ve ilk doktor randevum bugündü. Sat'a göre 7+0 ama ultrasona göre 6+4üm. Hamdolsun bugün keseyi, bebeğimi ve kalp atışlarını gördüm. Bir haftadan beri çektiğim bulantılar, kusmalar, baş ağrıları.. uçup gitti, hiçbir önemi kalmadı.. Rabbim bebeklerimizi hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin..

Bu arada paylaşmak istediğim bir şey daha var. Şuan hamile olan üç arkadaşım var, üçünün de bebeklerinin cinsiyeti 'kız', Bana kalırsa 2012 KIZ BEBEK SENESİ olacak.. Sizce???

arkadaşlar ya ben bugün 6.haftamdayım tam ve belimin sağ tarafımı desem böbrekmi bilemyorum çok ağrım var. pazartesi randevm. sistit vardı birde böbrek taşı falan oluşmuş olabilirmi ya böyle bi durumda kalan varmı çok korkuyorum çok sancım var

Benimde bugün dr randevum vardı. 5+2 keseyi gördük 10 gün sonra kalp atışlarını dinlemek için gideceğiz inşallahh..

merhaba her sıkıntı arkasında bir ferahlık muhakkaki vardır. ki öylede olmuş ağustos ayındaki sıkıntın kısa süre sonra selamete dönüşmüş maşaALLAH barekALLAH rabbim hayırlı eylesin senin de bebişini sağlıcakla kucağına nasip eylesin.

Bu arada paylaşmak istediğim bir şey daha var. Şuan hamile olan üç arkadaşım var, üçünün de bebeklerinin cinsiyeti 'kız', Bana kalırsa 2012 KIZ BEBEK SENESİ olacak.. Sizce???

bilmiyorum bir fikrim yok ancak benim bebiş erkekmiş gibi doğuyor içime öyle hissiyat geliyor. hayırlı evlat olsunda kız erkek farketmez desemde gönlüm kız diyor :) rabbim eli ayağı akli dengesi uzuvları yerinde sapasağlam evlat nasip eylesin inşaALLAH.

canım Dr. a gittin mi? yengem ben gebeliğimde çok kum döktüm demişti. kum dökebilirsin dedi ne alaka falan olmuştum. devamlı yatmaya çalış dinlen korkma inşaALLAH. benimde idrar yollarımda enfeksiyon çıktı tahlillerimde. dr.tek kullanımlık ilaç verdi geçti.
kızlarrrrrr nerdesinizzzzzzzzzzzzz

canım bu vakitlerde pek kimse olmuyor kocişler bilgisayarları kapıyor sanırım :)

slm kızlar rabbime binlerce şükür bende keseyi bebişi gördüm ve kalp atışlarını duydum çook güzeldi ALLAH herkese nasip etsin ...

selm akadaşla..
ben de keseyi gördümm dün..:)
ama spiralim çok yakındı keseye..doktor vajinal ultrason ile çekti aldı spirali,kurtulmuş oldumm:)
6 haftalık göünüyor benm minişim de..ama ben sat ı bilmiyorum. son 2 ay not etmemişim tarhleri ama hesaplamalarımla 12 ekim çıkıyor..neyse bakalımm...saat 8 de tahliller için gidicem hastaneye..sevgiler

merhaba ben burdayım:)) nasılsın benim midem çok kötüydü bugün braz daha iim mutluyum allah bozmasın

benim de bulantı problemim yoğun malesef..ama 3. aydan sonra geçer merak etme..hamileliğin en güzel,en rahat zamanları genelde 4-5-6. ayları oluyor

günaydın kızlar dün akşam gidip kesemizi gördük 5 aralıkdada inşallah kalp atışlarını duymak için çağırdı

günaydın arkadaşlar

hayırlı olsun bebeğin allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Canım o kadar olmaz heralde yaa vardır onda bi yanlışlık hem illa belirtin olacak diye bişey yokki benim bi arkadaşım bebeğini 3,5 aylıkken farketti o sırada regli de oluyordu hiçbir belirtisi de olmadı rutin kadın doğum kontrolüne gittiğinde aaa bide baktılarki bebek var hemde cinsiyetini bile öğrendi

günaydın kızlar dün akşam gidip kesemizi gördük 5 aralıkdada inşallah kalp atışlarını duymak için çağırdı

Maşallah canım darısı bizim başımıza inşallah

bu senenin bebekleriyle ilgili yorum yapmışsınız bana erkek olacakmış gibi geliyo ama hayırlısı diyelim.hemen hemen herkes keseyi görmüş galiba çoğunuz kalp atışlarını bile.bende b. tam görüp rahatlasaydım insan ne kadar tedirgin oluyo o nokta kadar şeyi görünce rahatlıyosunuz hele bide kalp atışlarını duyarsak allahın izniyle.

bende yeni bir doktor buldum birde onu denicem inş.memnun kalırım.çok şükür bulantım ve kusmam iki gün önce çok aşırıydı şimdi pek yok.inşallah hepimiz bulantısız hamileleikler geçiririz

canım hiç merak etme rengi kahveyse sıkma canını bunlar çok normal yerleşme kanaması deniyor bebeğin sana tutunmak için içerde çalışmalar yapıyor ondan kaynaklanıyor.sana tavsiyem canını sıkma bolbol yat dinlen. bebişinin kalp atışlarını duyduğunda bu korkuların geçiçek inşallah dualarımız seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…