2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Slm kızlar uzunca bir aradan sonra yine geldim benim mide bulantıları aldı başını gidiyor nasıl başetceğimi şaşırdım pazartesi günü hastaneye yattım 3 tüp serum yedim sonunda ama değişen bişey olmuyor yine aynı kusmalar ve bulantılar tüm şiddetiyle devam ediyor hatta eskiye göre daha da şiddetlendi :KK43: bu arada bebeğimin kalp atışlarını gördüm pıt pıt nasıl bir mucizedir Allahım süper bir heyecandı kendisi henüz bi fasülye büyüklüğünde bebeğimin artık bebek denirse ahahhahah ve yine vajinal muayenede görebildik kendisini karnımdan hiç birşekilde seçilmiyor doktor su iç sıkışta diyemiyor çünkü suyu içtiğim anda kusuyorum başka çaresi olmadığı için vajinal ultrasonla bakılacak bir süre :KK37:
Selam canımcım. Benim kızkardeşiminde mide bulantıları çok fazlaydı şuan 31 haftalık hala bulanıyor midesi. Benim şükür bulantım yok hiç. Bir tek kasık ağrısı işte çook şükür Rabbime

eskist hoşbulduk cnmmm umarım bu yolu hep beraber güxel bi şekilde aşarızzz çok tedirginim karnımada ara ara ağrı giriyo
canım benim o ağrılar normal bendede oldu dün felaketti çok korktum bebişe bişi olacak diye ama koruyan Rabbim korur inşaAllah. o ağrılar bebek büyüdüğü için kendine yer açıyor kendine yer açtıkça karına ağrı veriyor. inşaAllah rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip eyler bu ağrıları unuturuz sonrasında.

cok gecmis olsun canim..kalp atislarini ne zaman gördünüz bebisinin?

insallah bulantilarin tez zamanda hafifler..bebisin kalp atislari seni cesaretlendirip güclendirmistir eminimki..

pazartesi günü yani hastaneye yattığım gün gördüm canım
hafifleyecek gibi durmuyor ama bakalım doktoruma göre 12. haftadan sonra hafifler 20. haftamda tamamen bitermiş
benim hamilelik çok zor geçiyor anlayacağınız
evet bebeğimin iyi olması gerçekten bana moral oldu

canım benim o ağrılar normal bendede oldu dün felaketti çok korktum bebişe bişi olacak diye ama koruyan Rabbim korur inşaAllah. o ağrılar bebek büyüdüğü için kendine yer açıyor kendine yer açtıkça karına ağrı veriyor. inşaAllah rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip eyler bu ağrıları unuturuz sonrasında.

inşallah cnmm doktorda öle dedi bakalım

hafifleyecek gibi durmuyor ama bakalım doktoruma göre 12. haftadan sonra hafifler 20. haftamda tamamen bitermiş

senin melek baya aktif olacak desene sinay :)

Sinay seninde bebeğin hayırlı olsun umarım tez zamanda bulantılarında kurtulursun şimdi nasılsın peki
teşekkür ederim canım
hala aynı devam bi değişiklik yok sabahları daha şiddetli oluyor sürekli kusuyorum akşama doğru hafifliyor Allahtan
Selam canımcım. Benim kızkardeşiminde mide bulantıları çok fazlaydı şuan 31 haftalık hala bulanıyor midesi. Benim şükür bulantım yok hiç. Bir tek kasık ağrısı işte çook şükür Rabbime
ayyy 31. hafta mı aman Alllahım bu bulantılarla bi 9 ay geçirdiğimi düşünemiyorum kızkardeşinde bir an önce doğum yapar kurtulur inş. çok zor valla bulantılı hamilelik hele bide çalışan bayansan :KK50:

bebısıme aldıgım gecen ındırımden cıcıler kızım oldugu ıcın erkek bebek askım cok galıba mavı mavı alıyorum bazen ama yıne kız gelırse :KK1:
Komıklıge bak

çok güzelmiş cicileriniz sağlıkla kullanın
bizede daha şimdiden bi sürü heidye geldi :)

Ne kadarlıktı canım?Bende her ultrason muayeneme sıkışık giriyorum.Doktorum vajinal ultrasonu hiç önermiyor.Mecbur kalınmadığı sürece her durumun karından bakılabileceğini söyledi.Vajinal ultrason biraz daha doktorların kolayına giden bir durummuş.

ben sıkışık deildim vajinalde demedide öyle bişi :44:

Hoşbulduk canım.. Bende seni gördüğüme sevindim.. Bugün keseyi ve fasulyemi gördüm :))) Kalp atışlarını dinledik. Doktorum ooo bebeğin gayet iyi dedi :) Suyun falan herşeyin yerinde.. Ultrasonda bebeğimin kalbini gördüm. Nasılda atıyoduu hızlıı hızlıı çook heyecanlandım :)) Elhamdülillah herşey yolunda gidiyor canım. Kasık ağrılarım da dahada azaldı nisbeten..

oh maşallah ne güzel
6+4 de bunların hepsi olabiliyor mu :)

trafikte yeni olduğun için mi yoksa hiçbirşey yokkenmi kasılman oluyor canım? ben istanbulun karmakarışık trafiğinde kullandım bişi olmadı bende. trafikte yeniysen kasmalar bebeğe zarar verebilir ALLAH korusun kullanma.

kasılmam olmadı ben kendimi kastım
yaklaşık 1,5 yıldır kullanıyorum ama öğrendiğimden beri ilk kez kullandım böle bi tedirginlik oldu

Slm kızlar uzunca bir aradan sonra yine geldim benim mide bulantıları aldı başını gidiyor nasıl başetceğimi şaşırdım pazartesi günü hastaneye yattım 3 tüp serum yedim sonunda ama değişen bişey olmuyor yine aynı kusmalar ve bulantılar tüm şiddetiyle devam ediyor hatta eskiye göre daha da şiddetlendi :KK43: bu arada bebeğimin kalp atışlarını gördüm pıt pıt nasıl bir mucizedir Allahım süper bir heyecandı kendisi henüz bi fasülye büyüklüğünde bebeğimin artık bebek denirse ahahhahah ve yine vajinal muayenede görebildik kendisini karnımdan hiç birşekilde seçilmiyor doktor su iç sıkışta diyemiyor çünkü suyu içtiğim anda kusuyorum başka çaresi olmadığı için vajinal ultrasonla bakılacak bir süre :KK37:

kuzum benim geçecek bu günler üzülme emi
hele bide kucağına al unutmuş olacaksın bu günleri :)

teşekkür ederim canım
hala aynı devam bi değişiklik yok sabahları daha şiddetli oluyor sürekli kusuyorum akşama doğru hafifliyor Allahtan

ayyy 31. hafta mı aman Alllahım bu bulantılarla bi 9 ay geçirdiğimi düşünemiyorum kızkardeşinde bir an önce doğum yapar kurtulur inş. çok zor valla bulantılı hamilelik hele bide çalışan bayansan :KK50:

Aynen canım. Bende çalışıyorum. Ama Allah'tan kardeşim ev hanımı ama onunda bi dez avantajı var çocuğu şuan 15 aylık ve ikincisine 31 haftalık hamilee :)) Ama olsun Yüce Rabbim sabrını veriyor işte. Sağol canım inşallah güzel dileklerin için teşekkürler.

ayy ayyy ayy kimleri görüyorum efendim çiçeği burnunda anne adayımızda gelmiş :KK49::KK48:
inş. canımm geçecek biliyorum ama beni çok yoracak bu bebiş :emir_bebek:

ALLAH yardımcın olsun canım inşaALLAH en kolay şekilde atlatırsın.geçmiş olsun

çok güzelmiş cicileriniz sağlıkla kullanın
bizede daha şimdiden bi sürü heidye geldi :)

ben sıkışık deildim vajinalde demedide öyle bişi :44:

oh maşallah ne güzel
6+4 de bunların hepsi olabiliyor mu :)

kasılmam olmadı ben kendimi kastım
yaklaşık 1,5 yıldır kullanıyorum ama öğrendiğimden beri ilk kez kullandım böle bi tedirginlik oldu

Evet canımcım olabiliyooo :) hepsini bizzat gözlerimle gördümm :)

Aynen canım. Bende çalışıyorum. Ama Allah'tan kardeşim ev hanımı ama onunda bi dez avantajı var çocuğu şuan 15 aylık ve ikincisine 31 haftalık hamilee :)) Ama olsun Yüce Rabbim sabrını veriyor işte. Sağol canım inşallah güzel dileklerin için teşekkürler.

oyy oyy hemde 2. maşallah
valla benim böyle geçerse hamileliğim 2. yi nasıl yaparım bilmiyorum ancak kazayla falan hamiş kalmam lazım :KK9:

oyy oyy hemde 2. maşallah
valla benim böyle geçerse hamileliğim 2. yi nasıl yaparım bilmiyorum ancak kazayla falan hamiş kalmam lazım :KK9:

Kardeşimde kazara hamile kaldı zaten :KK9: Hastanede çalışıyorum bende. Doğumuna girmiştim kardeşimin Doğumu bittikten sonra ikincisyi asla doğurmucam demişti :KK1: Şuan 31 haftalık işte. Yalnız ikimizde aynı doktora gidiyoruz. Doktor ikimizide görünce hamile kardeşler geldi diyor :) Hatta işyerinde arkadaşlarım dalga geçiyorlar. Kardeşini kıskandı hamile kaldı diye :KK1:

Kızlar muhabbet almış başını gitmiş 170 beri okumam gereken 22 sayfa var akşam okurum diyeceğim ama akşamdan sızıp kalıyorum üstelik bu gün misafirimd e olacak offf hafta bitsin artık ben çok yoruluyorum yaaa, hepinizi öotüm kendine iyi bakın........

Sinay bnmde hiç bulantım yk buda tuhaf bence :p tez zamanda atlatırsınnn inşallah

benimde 5. haftamda tık yoktu herkes şaşıyordu bana ne bi kasık ağrısı ne göğüs sızlaması nede bulantı
ne olduysa 6. haftada oldu bana bi sabah kalktığımda kendimi klozetin başında buldum o gün bugündür mide bulantılarım ve kusmalarım var ayrıca göğüslerim sızlıyor acayip derece

kızlar merhaba herkes iyidir umarım... maşallah kaynatmışız.pıt pıtları duyanlar var bebişlerine ciciler alan var maşallah allah nazarlardan saklasın.

X