2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Herkese iyi akşamlar kızlar bugün hiç giremedim işler yoğundu şimdi ise odadan çıkmadan yazayım dedim

Bende temmuz annesi olacagım canım benimde sat 1 ekim hiç kilo aldın mı canım

merhab canım emin ol yaşadığım şeyler o kadar normal ki benim ikinci bebbeğim olcak ilkinde kilo almıştım buna rağmen şimdi yine korkuyorum kilo alınca nasıl olacak diye.eşinden cinsellikten sevdiğin çoğu yemekten hatta parfüm kokulrındn bile tiksinebilirsin bunlar normal.ve lütfen bu duygularını eşinlede paylaş.tek başına mücadle etme.bunlarl tek başına mücadele etmek isterken bir de bakıyorsun hamile depresyonun ğirmişsin sonra karnındaki bebeğe zarar vermeye başlarsın.bu arada eğer içinde ben nasıl bir anne olacam korkusu varsa bebeğime bakabilecekmiyim korkusu varsa emin ol sen çokk iyi daha o doğmadan onu düşünecek kadar sevğpi dolu bir anne olacaksın..bende hala korkularım devam ediyor oğluma nasıl bir annelik yapıyorum ona iyi bakabiliyormuyum diye korkuyorum...bunlarr gebelik sendromuu..ama lütfen eşinle paylaş....o zaman herşey daha ğüzel olacak...

merhabaa güzell anne adaylarıııı
ben 2. bebğimi bekliyorum.
bugün yaptığım test ile öğrendim..
ekim 12 civarı sat
inşallah temmuzda olacak sanırım doğum..
ayrıntıları doktora gidince öğenicem artık tam kaç haftalık vs..
1-2 hafta sonra gidicem sanırım..
bu arada korunurken hamile kaldım.sipiral vardı.
hayırlısı olsun bakalım herkese inş.sağlıkla kucağınıza alın inş.

inşallah. ben de öyle olmasını temenni ediyorum. yani herkes gebeliğin güzel yönlerinden söz ediyor. ben de endişelendim baya ne biliyim...

günaydin temmuz anneleri..

herkesler nasil bu sabah? sanirim ben baya erken geldim kimseler yok:)

arkadaşlar beni listeden silin ben bebeğimi kaybediyorum değerim düşmüş
bebeğim 2 yılı geçkin süre sonra geldi ama sevinemedim hemen bıraktı beni 179 değerrim 110 a inniş
kimyasal yani
bu 2. kimyasalım diğerinde değerim 20 iydi düşmüştü 2 gün sonra bakaklım bu sefer ne zaman düşerr
ne güzel bir öğremenler günü hediyesi
dünden beri ağlıyorum
ALLAH hepinizin bebğini bağışlasın kolaylıklar versin
kucağınıza almayı nasip etsin

Canimmmm, cok uzuldum, ama emin misin yaaa, baska bir doktora daha git, belki kan testini etkileyen baska sebep vardir...
Canim benim uzulme demek cok anlamsiz ama lutfen umudunu yitirme, belki temmuz annesi olmak nasip olmadi ama sakin umudunu yitirme...
Lutfen daha sonraki gelismelerden bizi haberdar et.
Ve asla umudunu yitirme
Bu arada Ogretmenler gunumuz Kutlu olsun, her seye ragmen umutla bakmayi once biz ogrenmeliyiz:)

Maşallah baya çoğalmışız, hepimiz ayrı heyacanlar içersindeyiz, ben iki gündür giremiyorum ama hep geçmişi okuyorum, bu gün de öğleden sonra gelebileceğim, nasılm gidiyor bakalım herkesin hamişliği?

canım sakın ümidini kaybetme düşük olabilecek bi belirtin varmıydı Rabbimden ümit kesilmezz

Öncelikle tüm öğretmen arkadaşlarımızın öğretmenler gününü kutluyorum.
Cnm biliyorum böyle durumlarda dışarıdan gazel okumak kolay diye düşünür insanlar ama üzme kendini. Ablam yedi yıl uğraştıktan sonra aldı bebeğini kucağına. Yaşadığı hayal kırıklıklarını, sıkıntılarını, umutsuzluklarını çok yakından biliyorum. Ama hiç umudunu kaybetmedi. Lütfen, sende kaybetme. Belki de şuan için hayırlısı böyleydi. Allahım tez zamanda kucağına alabileceğin sağlıklı bir bebiş nasip etsin inşallah sana. Tüm acılarını unutturacak güzellikte günlerle süslensin yarınlar.

Bu arada çizelge yağmaya çalışmıştım ancak olmamaışşş, yeniden deneyim bariii

herkeze günaydın hanımlar öğretmen arkadaşlarımızın günü kutlu olsun canım sakın umudunu yitirme hiçbir kelime hiç bir söz seni teselli etmemmize yetmez bunu biliyorum ama lütfen kendini fazla üzme sen yeterki sağlıklı ol allah elbet birgün bebeğini kucağına almak nasip edicek buna eminim.kendine iyi bak

canım diğer arkadaşlarda söylemiş, üzerine eklenecek pek birşey yk maalesef... ama gidip bi araştırma yapılmasını isteyebilirisn, normalde 3. dün sonra raştıryorlar bildiğm kadarıyla, sen de 3. dersin, kim nerden bilicek... en azından için rahat eder. abbim sabır versin...

günaydın arkadaşlar...

kızlar gunaydın nasılsınız? ben kötüyüm akşamdan başlayan mıde bulantım gecmedi halla işe zar zor geldim cook kotuyum. sizden bir ricam gecmişi okuyamıyorum o nedenle adı listede olmayan arkadaslar bana ozel mesaj atsın lutfen cunku suan mıdem yuzunden lısteyı yapamıyorum

Günaydın cnm. Vallahi bende çok kötüydüm. Uykumda bile midemin bulandığını hissederek uyudum. Çok kötüydü. Sabah kalkar kalmaz ayva yedim bir dilim ve emadurumu içtim. Çook şükür şimdi düne nazaran daha iyiyim. Bilmiyorum ayvadan mı ama başlarsa yine yiyeceğim bakalım etkileyecek mi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…