2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ya kızlar normalde hiç sevmediğim halde acaip kola istiyor canım hatta hamile olduğumu öğrenmeden başladı bu istek hamileyken çok zararlı biliyorum ama kendimi zor tutuyorum valla ya gözümün önünden kola şişeleri geçiyor

aynen ben de:) kocama alıyorum kolayı,akşam açtırıyorum kocama:) ben de bir iki yudum otlanıyorum valla yalan yok,ay içmiyim de çocugumun bı yerı eksık mı olsun töbe töbe

kızlar sanırım bende temmuz annesi olacağım kısmetse. tam hesaplayamıyorum şuanda kaç haflaık hamile olduğumu. doktorumda pazartesi muayne için gitmemi söyledi. hcg 786 çıktı. benim adet düzenim biraz bozuktu son sat ım 1 ekim

canım ebe olduğum için heralde yenidoğan bebekleri görünce dayanamıyordum hatta eşim istemediği için doktorumla anlaştım eşime çocuk yapmamız gerektiğini uygun bir dille anlattı gerçi 11 ay sonra geldi bebişim bu mesleği seçerek ilk cesareti gösterdim galiba 3 tane normal doğum yapabilirim valla kendime güveniyorum Allahın izniyle

oh oh ne güzel :)
ay kıyamama ya
oh yarasın yiyenlere ufaklığın niyetine :)

hihihi işini sağlama aldı desene :)
açma tabi ya süpersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…