2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bişey sorcm, kasıklarında ara ara çok kısa süren ağrıları olan var mı?
idrar enfeksiyonu olmuştum geçen hafta,bugün test yaptırdım geçmiş,
onun etkisi mi acaba,yoksa normal mi böyle hissetmem?

canım hiç korkulacak bir şey yok..bu ağrılar hatta ara ara ğiren kramplar çok normal idrar yolu enfeksiyonu ile alakası yok...içerde bebek rahimde kendine yer açmaya çalışıyor.bol bol dinlen..ben ilk bebeğimdede bu bebeğimdedeee yaşıyorum...

MASALAH TUM GOBUSLERE ICINDEKI BEBISLERE

NAZARLARDAN KORUSUN RABIM HEPIMZI KIZLAR TUM BEBISLERIMIZI

BUBA CANIM NERDE KALDIN MERAK ETIM KOLTUKTAN KALKIP HEP BAKIYORUM GELDINMI DIYE

ESIM SAOLSUN BUGUN ISE GITMISKEN HEMEN GELDI BUTUNGUNDUR BIZE BAKIYO
BOL BOL YATIM KIZLAR AMA IGNEYI VURDUKLARI YER COK AGRIYO OTURAMIYORUM

kızlar nasılsınız ben iyiyim çok şükür havalar çok soğuk malum o yüzden fazla giremiyorum biz soba ile ısınıyoruz bilgisayar ise oğluşumun odasında soğuk odaya gidince hemen üşütüyorum sonrada eşim başlıyo söylenmeye..her neyse göbüşler çıkmaya başlamış benimkide artık dışarıdan bakınca belli oluyo artık sen hamilemisin diye sormaya başladılar...6 şubat ile 11şubat arası 3lü testim var.ama yaptırsammı yaptırmasammı diyer hala kararsızım 2lide bi sorun yoktu acaba yaptırmalımıyım...

temmuz anneleri nasılsınız bakalım ?? ay göbiş resimleri konmus ne güzel herkesin buyumus benim hala cıkmadı :) galiba aniden bir sabah uyandıgımda göbişli olucam :)

temmuz anneleri nasılsınız bakalım ?? ay göbiş resimleri konmus ne güzel herkesin buyumus benim hala cıkmadı :) galiba aniden bir sabah uyandıgımda göbişli olucam :)

cıkar bebegım senınkı de cıkar bol gelen pantolonlarımın dahı olmadıgı an anladım bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…