2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

beksucum maşallah göbişe çok tatlı bende çektim ama koyamıyorum .şimdi yorumlara göre sivri olursa erkek oluyo demişler ama benimki yassı dr erkek dedi 12 haftalıkken yanılma payı varmı acaba diye sevinsemmi :KK1:

canım gobek kısıden kısıye degısıyor benım komsumun her ıkı bebegınde de sıvrıymıs karnı bır kız sımdı de erkege hamıle :KK31: degısebılıyor yanı saglıklı olsun da benım ıcın onemlı olan o resmı koy sende bakalım senın gobısıne :KK9:

ZENEPAZRA özelden yazcam kürü bi deneyin bide biliyorum çok zor ama oyalancak bişeyler bulup düşünmemeye çalış inşallah çok yakında olcaktır.

BENGÜ 12 haftalıkken daha parmak kadar tabiki yanılma payı var bu kontrolünde öğrenirsin.

bugun burda olan bır arkadasımızın da kızı olacagı haberıını aldım kan sayımı var yanı yenıleme olayı onda onun kı kız cıkıyordu tuttu sızde de tutan var mıydı ?

ZENEPAZRA özelden yazcam kürü bi deneyin bide biliyorum çok zor ama oyalancak bişeyler bulup düşünmemeye çalış inşallah çok yakında olcaktır.

BENGÜ 12 haftalıkken daha parmak kadar tabiki yanılma payı var bu kontrolünde öğrenirsin.

canım bilmiyorum ki dr %90 deyince ben kesin gözüyle baktım erkek diye ama inşallah yanılmıştır ..tabi sağlıklı olsunda önce farketmez

bengu38 canım saglıklı olsun da onemlı olan bu canım sende bılıyorsun:KK31: kız ıstıyorsun ama saglıklı olsun da :KK31:

Herkesin gönlünde bi cinsiyet var Allahın gücüne gitmesin tabiki sağlıklı olmaları en önemlisi ama özellikle 2. bebeği bekleyenler farklı olmasını istiyolar tabi ama kader kısmet görcez bakalım...
Kan yenilenme testine göre benim kızdı bilmem tutarmı.
Bu arada yarın 3'lü test sonucum çıkcak inşallah iyidir her ne kadar inanmasamda sinekte küçük ama mide bulandırıyo hesabı.

Herkesin gönlünde bi cinsiyet var Allahın gücüne gitmesin tabiki sağlıklı olmaları en önemlisi ama özellikle 2. bebeği bekleyenler farklı olmasını istiyolar tabi ama kader kısmet görcez bakalım...
Bu arada yarın 3'lü test sonucum çıkcak inşallah iyidir her ne kadar inanmasamda sinekte küçük ama mide bulandırıyo hesabı.

oyle tabıkı canım uclu test yapılıyor ama saglıksız denen bırcok bebek saglıklı cıkıyor canım :KK34:

canım 3 lü test hangi haftalarda yapılıyor

bugun burda olan bır arkadasımızın da kızı olacagı haberıını aldım kan sayımı var yanı yenıleme olayı onda onun kı kız cıkıyordu tuttu sızde de tutan var mıydı ?

nasıl hesaplandığını bilmiyorum cnm, arkadaşım bakmıştı benimkine erkek demişti tuttu :KK9: :KK9:

elbebekgülbebek ve beksu göbüşleriniz çok tatlı olmuş :KK9: maşallah ikinize de :nazar: :nazar: benimki de belli oluyo artık ama resim eklemeyi bilmiyorum ben yaa bende eklemek istiyorumm :KK17:

elbebekgülbebek ve beksu göbüşleriniz çok tatlı olmuş :KK9: maşallah ikinize de :nazar: :nazar: benimki de belli oluyo artık ama resim eklemeyi bilmiyorum ben yaa bende eklemek istiyorumm :KK17:
canım tesekkur eklemekde bır sey yok eklersın :KK31: ekle de bakalaım senın gobısıne de:nazar:

hapsu hoşgeldin canım.. nasılsın, inşallah herşey yolundadır. ne zamandır girmiyorsun sanırım yada bana denk gelmedi.. şu yaptığınız liste vardıya onu güncellediğinde beni de güncellersen çok sevinirim.. cinsiyetimiz erkek :KK34:

$SAM_1434kýrp.jpg oldu mu acep ???

X