2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

konuyla alakasız olacak belkı tarzımı sevmeyeceksınız ama klıbı ızleyın gercekten etkıleyıcı hele bızım gıbı hamıslerı duygulandırır ılk ızledıgımde tüylerım dıken dıken olmustu Yarım (Gece) - YouTube

allahım yerim ben onu bir de evin küçükleri hep zaten nazı çekilen ve en tatlısı olur

BEKSU cnm ne güzel çocuğun gibi kardeşin var bende isterdim ama nerdee annem çoktan menepoza girdi:)

Bebek eşyaları cidden çok pahallı ama bebişlerede değer napalım yavaş yavaş alıyoruz indirim yakaladıkça almanızı tavsiye ederim sonra hepsi son aylara kalcak toplu para gerekcek daha zor. Bizim aileler biz alalım falan diyolar ama eşim istemiyo bakamıcak olsam yapmazdım diyo aslında haklı kimseye kambur olmaya değmez düğünde hediye gelenlere kadar bütün altınlar duruyo çok sıkışcağıma bozdururum gerçi gerekmez aşırı pahallı şeyler alcak değilim.
FLAMEKISS dediğin gibi herkesin aradığı farklı işte bizim bagaj sorunumuz yok araba büyük bide çift yönlü istiyorum joggerlerde o yok işte birimize uyan diğerine uymuyo dollün sapının hemen yön değiştiriyo olmasına sevindim ama dediğin gibi yatma kısmı kayışla oluyosa bi zaman sonra gevşeyebilir. Akşama eşimle konuşayım hevesini kırmakta istemiyorum bizimki biraz çocuk gibi sanki kullanışsız gibi dedimde iyi alma hiçbişe dedi benim gösterdiklerimede o ağız burun kıvırıyo hazır heves etmişken indirimde varken belki alırım ilerde büyüyünce baston puset alırız belki gerek bile kalmaz daha erken evet ama ucuz bulunca almak mantıklı bebişlerimiz yazın doğcaklar 1-2 aylık oldumu başlarım ben gezmelere son aylarda ağırlaşmışken bunlara bakmak o sıcakta zor olur sonrada el kadar bebek kucağımızda vıyaklarken doğru düzgün inceleyemeyiz benim kankam 4 aylıktı kaynanası herşeyini hazırlamıştı beşik araba oyuncaklara kadar çok rahat etti uğursuzlukta eşya almakla olmaz herşey kader kısmet.
Google'a kraft star jogger fiyat yaz ara 220 tl'ye satan siteler bile va ama güvenilir mi bilmem gittigidiyor güvenli ben çok şey aldım ordan.

Cok guzel bir model canim. ama sana tavsiyem ici pusetli olandan al cok pratik oluyor bebek evde uyurken bile pusetiyle bebek arabasinin icine koyarsin inanilmaz rahat ve kisin bile disariya rahatca cikarabilirsin birde yagmurlugunu gecirdigin zaman hic usumez. ben kar kis kizimi disarilarda uyuttum inan bana daha guzel uyuyorlar. heryeri kapali onun zaten.

nergiscim hly7cim walla dayanamıyorum halamlarda cok sıkıstırıyorlarmeraklı melahatler aynı ben de onlara cekmısım..

aradım bugun ama amelıyatı warmıs 4 gıbı tekrar arayacagım yarın ıcın konusacagız..esımde uzakta oldugu ıcın ıkımızde ha bıre rüyamızda görüyoruz ben tam olarak hc görmedım ama esım erkek görmus ..bakalım dıs görüsünüsümü görenler de erkek dıyor ama ben doktor onaylı cınsıyet ıstıyorum artık.. o kadar güzel cıcıler varkı bakıp bakıp dayan dıyorum kızım az kaldı

kızlar sız baya araba fılan bakmıssınz fıyatlarıda cok uygun maasallah..bızde esımle ıstanbuldayken bakmıstık ama 1000küsürdü cogu:s bız mı fazla abarttık yoksa uygunlarına mı denk gelmedık anlamadım bıde ındırımdeydı en son begendıgımız..annem aldırtmadı daha erken dıye nerdeyse o gün alacaktık.

3 tekerlıklıyı görevlı adam kaldırım vs cıkarken önden tek basına kalkmıo yüksek bı yere cıkaramazsınız dedı..bılmıyorum ne düsünürsünüz.

evet canım senınle aynıymısız

ama benım ıcımden bı hıste göstermeyecek gıbı sankı..ben de 27 aralıktan berı beklıyorum hakettım artık cocugumu görmeyı

ıstanbulda muhtesem bı kar yagısı war..ben de annemlerdeyım fakat kombı bozuk elektırıklı ısıtıcının karsısında donuyoruz

ahh ahh sormaa daha dün gece yarısına kadar hüngür hüngür ağladım...:2: ama ben konuyu sonra anlatacağım çok müsait sayılmam (misafirim burda) yapacak bişey yok sabır sabır canım geçip gidecek diye düşün...offf aslında benim derdim geçip gitmesi ve bugünlerin geri gelmemesi...aman çok karışık oldu canım neyse dedim ya daha sonra anlatıcam ama bebişlerimizi düşünüp anneler güçlüdür düşüncesiyle sabredicez napalım....

ben de aynı durumdayım, perşembe gittim. bacak bacak üstüne atmış resmen. utanıyor heralde bi türlü göremedik. birkaç gün sonra gel, tekrar bakalım dedi. bugün gitmeyi düşünüyordum ama her yer kar. yarın gidicem inş. yine belli olmazsa, tutucam kendimi 20 haftadaki detaylı ultrasona kadar beklicem. nasılsa o zaman ortaya çıkacak

Son düzenleme:
ıstanbulda muhtesem bı kar yagısı war..ben de annemlerdeyım fakat kombı bozuk elektırıklı ısıtıcının karsısında donuyoruz

alın sizi vurun bize biz de dün geceden beri aynı durumdayız, kombi ne nimetmiş, şimdi anladım eşim ve amcası tamir etmeye çalışıyor şuan.. inş muvaffak olurlar, yoksa işimiz yaş kardeş

Son düzenleme:
Kızlar doll bebek arabasını sipariş verdim müşteri hizmetlerine mail atmıştım hem maille hemde arayarak bana bütün bilgileri verdiler ürünü beğenmezsem iade alıyolar satış yeri ist-bakırköyde eğer içime sinmezse eşim nakliyat firmasında müdürlük yapıyo tırlardan biriyle ist.a göndercek kaynım ist.da o geri vercek hiç ücret ödemeden iade etmiş olcam. Eşim çok hevesliydi kırmak istemedim inşallah kullanmakta nasip olur. Şimdi beğensemde bebek rahat etmeyebilir dedim 250 tl nereye gitmiyo verirsin bi ihtiyacı olana dedi daha ne diyeyim tamam alalım dedim kampanyada yarın sonmuş tam zamanında yetiştim hayırlısı artık... Daha biçok şeyimiz eksikken hatta cinsiyeti bile bilmiyoken arabamızı almış olduk Zaten kız da olsa erkekte olsa kırmızı alcaktık 3 kuruş fazla olsun kırmızı olsun biz karı koca kırmızıyı çok seviyoz bide ilk bebeğimiz kısmetse ilerde yine olur ve eskimezse onada kullanırız unisex bi renk olsun dedim gelince görcez...

selam kizlar cok saolun gece 4 dakar uyuyamadim bisi oldumu diye
sabah esimle hastaneye gitik benim doktorum bugun calismadi icin
baska uzman doktora girdik 12 kisi bekledik adama herkez geliyo
allaha sukur hic bisi yok rahim falan kapali bi tehlikemiz yok ama her ihtimale karsi 2 igne yazdi birini bugun vuruldum birini 1 hafta sonra pembe akintinin sebebi bebegin esinin asagida olmasiymis ne tesaduf ki 20 haftada kizimdada plasenta asagida duruyodu ama bisi akintim olmamisti iliski yasak asagida plasenta diye geri kalan hersey normal devam ede bilirsin dedi

benim oglum doktor gostermeden da pipisini hemen gosterdi babasi ilk gordu onu bu kadar buyumus
doktorun makinasi 1 duzey yeni parmaklarina kadar gosterdi bize ic organlarini omurgasini
herseyi cok iyi kafasi karin cevresi falan 18hafta 3 gun cikti boyumuz 22 cm kilomuzda 300 gram kizlar allaha sukurler olsun tum gece dua etim benden onu alma cok istedim senden diye

doktor tarama yaptigi icin kizlar detayli renkli ultrasonu 6 ayda falan yaptirirsin
5 ayda yapilmasi icin suanda bebekte kotu bisi yok dedi fiyatida sordum cikista 75 tl dedi doktor gonderirse kontrole

Canım bende pusetli alcaktım ama malesef stokta kalmamıştı ayrıda alamadım stokta yok ama gelcekmiş o zamana kadar hallederiz kanzınkilerde uyuyomuş hiç bulamazsam ondan alırım zaten lazım oda evde mutfakta falan yanımda tutmak için yada arabayla biyere giderken koymak için alcam mutlaka.

Hadi gözün aydın canım ilişkiden sonra böyle olan çok duydum o yüzden pek endişelenmemiştim senin adına artık eşin 5 mt den daha fazla yaklaşmaz korktunuz bi kere bizde zar zor bulunca korktu adamcağız önceden kucağıma yatardı başı ağrıyınca ovayım diye şimdi onu bile yapmıyo diyom bacağımda değil karnımda çok pipirikliyiz sorma
Maşallah seninki çok güzel büyüyo özellikle yediğin bişe varmı ben son zamanlarda kahvaltıyı falan biraz boşladım üzülüyorum valla.

canımmmm geçmiş olsunnn çok şükür bebişde sen de iyiymişsiniz..benim damadımın da maşallahı var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…