2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

bende seni çok özledim amaaaaTeyzesinede cinsiyetini bildirmeyi unutma emiiii

ayyy canım benım ne kadar oldu görüsmeyelı ınsallah ögrenırız de bu sefer hemencene sana bıldırırım canım sen nasılsın neler yapıyorsun...cok mutlu oldum canım yazını görünce

meleksen senin tahminlerin çoğu tutuyor sence benim içimden erkek geçiyor bi kızım var bide oğlum olursa çok sevinirim ama en önemlisi sağlıklı olması tabi senin içinden geçeni söylermisin rica etsem

canım senınle uzun uzun konustugumuz falan yok ama yuregınde erkek varsa
erkek olur benımde ıcımden sana erkek cektı cunku cok ıstedıgın ıcın
hayırlısıla ınsallah sanada bıtane nur yuzlu pasa gelıyodur

gelıncıkle bız aylar onceden erkek bebekte yenmesı gereken kız bebekte yenmesı gerekenlerı
uygulamıstık canım belkı faydası oldu benkıde tesaduf
bırde ben hep allahım hayırlı erkek evlat ver dıye her denıyısımızde dua ederdım
allahta gonlumdekını verdı sukurler olsun

kızlar ben bırde adak adamıztım denedımızde bebek erek olursa horoz aldırıp anneme
dul bı kadına verdırcem dıye annem ıngltereden bulgarıstana gıdınce bır horoz al ver dul kadına dıycem adak unutmamak lazım

ayy hayırlısıyla bı dogsunlarda ınsallah bayramdan sonra fılan yaparız..ınsallah o günlerı görmekte nasıp olur bızlere

Cıvıle gırmedım hıc daha kızlar fanpop dıye bebek mazası 3 katlı var
burda oraya ındırım kartım bıle var Cıvılın sıtesınden baktım aksam
mevlut takımı almak ıstemıyorum tek 1 defa gıye bılıyo bebek kalıyo sonra
en az da 50 tl fıyatları gıye bılıcek bısı olsun dıyorum
annem londradan gelırse mevludu erken yapıcam kızlar 40 beklemeden
annem cok kalamaz sa okuturum o yanımdayken

İyi akşamlar temmuz anneleri bugun doktora gittim bir kızım olcakmış.Sevindim ama rahmimde perde varmış çok kötüyüm doktor bebek elini ya da kolunu perdeye atarsa bebeğini kaybedebilirsin bilirsin dedi.

İyi akşamlar temmuz anneleri bugun doktora gittim bir kızım olcakmış.Sevindim ama rahmimde perde varmış çok kötüyüm doktor bebek elini ya da kolunu perdeye atarsa bebeğini kaybedebilirsin bilirsin dedi.

tövbe yarabbım ılk defa duyuyorum böyle bıseyı..rabbım yardımcı olsun canım hemen üzme kendını herseyın bı caresı war artık..her doktorun dedıgıne de ınanmak ıstemıyorum ben , ıstersen baska bı doktorunda fıkrını al olmazsa...

iyi akşamlar temmuz anneleri bugun doktora gittim bir kızım olcakmış.sevindim ama rahmimde perde varmış çok kötüyüm doktor bebek elini ya da kolunu perdeye atarsa bebeğini kaybedebilirsin bilirsin dedi.

canım uzulme o kadar kolaymı elını kolunu oynatırsa bebegını kaybedıcegın
plasenta o kadar kolay yırtılan bısı dılkı benımde plasentam cok asagıda duruyodu
doktor herseyı yasaklamıstı bebek erken dogar veya duser dıye
ama 2 ay sonra normal yerıne cıkmıstı plasenta ben cam halı fırcalar durmazdım hıc
koruyan rabım korur kendını sakın perısan etme uzme baska doktorada danıs 1 doktorun dedıgıle kalma bazı dengesız ıste

Sağol onuda düşündüm ama ultrasonda gösterdi resmini de çekip verdi.Bende ilk defa duydum araştırdım netten biraz düşük yapan çok muş 5 aylarda özellikle

Sağol onuda düşündüm ama ultrasonda gösterdi resmini de çekip verdi.Bende ilk defa duydum araştırdım netten biraz düşük yapan çok muş 5 aylarda özellikle

peki bu rahim perdesini doktor ultrasonda falan göremedi mi, 17 haftaya gelmişsin. :44: yoksa rahim filmiyle falan mı anlaşılıyor ?

meleksen bende adak adadim gibi, eger bebegim saglikli dogarsa bir kurban keseriz demistim bulgaristanda bende ingilterede yasiyorum ama annemler bulgaristanda.

canım çok geçmiş olsun da... şimdi mi farketmiş doktorun bunu hayret bişi perde olması normal ultrasonla bakılınca görünen bişi.. benim arkadaşta vardı hamile kalmaya çalışıo oda engeldir diye histeroskopi olcak usg de göründü.. yani öle basit değill bnce başka doktora da git.. içini de ferah tutmaya çalış olurmu.. hemen kötüyü düşünme..gerekirse yat kalkma hiç..inşallah sağ salim alırsın yavrunu kucağına..

kızlar bu arada detaylı ultrason için medipol bana 225 tela fiyat verdiiii medical parkta kim bilir ne kadardırr oha falan oldum yaneee

meleksen bende adak adadim gibi, eger bebegim saglikli dogarsa bir kurban keseriz demistim bulgaristanda bende ingilterede yasiyorum ama annemler bulgaristanda.

bulgaristanin neresinde aylen canim

ben silistrenin icindenim carsidan esim haskovo koylerinden goc etmis
aylemde ingilterede enfeld oturuyo sen neresindesin ben kizimi ingilterede godurdum
bu bebegi esimle burda olsun diyoruz allahin iznile

canim detayli ultrason baska hastanelerde 280 tl 350 tl diye duydum
doktorum sali gunu 2 hafta sonra gel sonrada 5 ayda detayli ultrason yapicaz dedi
doktorum yonlendirdigi icin ne kadar fiyat vericekler banada merak ediyorum
ama 200 tl kusurse yaptirmam diyorum o paraya bebeginin besigi alinir
100 falan tamam da 250 falan cok

bulgaristanin neresinde aylen canim

ben silistrenin icindenim carsidan esim haskovo koylerinden goc etmis
aylemde ingilterede enfeld oturuyo sen neresindesin ben kizimi ingilterede godurdum
bu bebegi esimle burda olsun diyoruz allahin iznile

ben bulgaristanin shumen yakinlarindanim eshim ise kircaali den,londrada yasiyoruz.

valla bakalımm belki doktorumun yönlendirdiği bi yer olursa ucuz olurmu bilmem..bnde şimdiden baktımm ne kadardır diye 20-24 arası yapılıyomuş.. valla ben araştırım hemen hemen heryer bölesee yaptırcam napalımm cd falan veriyo renkli falan yavrum için onu o kadar ayrıntılı görmek için yaptırım ben yaa... bakalımm hayırlısı

oncelikle tebrik ederim canim kizim olcak yazmissin ve gercektende saglikli guzel bi kizin olacagina inaniyorum,oyle hemen uzulmek yok hemen inanmak yok bi doktorun sozune dur bakalim baska doktora bi gorun o ne deycek baska bir uzmana gorun gerekirse 3 ayri doktora git emin olmak icin once,hem allah buyuk unutma en son ishin uzulmek bebishde etkileniyo ama bence uzlmemeye calish oncelikle baska doktorlarada danish derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…