2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Slm kızlar herkese hayırlı haftalar diliyorum ne güzel çoğu arkadaşlar cinsiyetleri öğrendiler ben 10 şubatta öğrenicem çok var benim öğrenmeme kız erkek farketmez ama sadece insan çok merak ediyor ...

Havadan dolayı sanırım uyukumuz gelıyo
sabah 9 gıbı bızde kızımla kalktık koltuga uzandım yarımsaat te orda uyukladım
sanırım hava hamılelık uyukumuzu getırıyo
topık bugun pek sesız daha bı kız bebek haberı gelcek bugun galıba

selam kızlar:KK3: geçmişi okuyayım dedi biraz ama maşallah oku oku bitmiyor nasılsınız bakalım ne var ne yok? Bugün acayip şişkinliğim var yine 6 aylık hamile gibi görünüyorum. Bazı günler böyle oluyor nedense

ben az önce baktım bir eşitlik var 16 kız 16 erkek:) :nazar:

oh oh maşallah:nazar:

günaydınn kızlarr nasılsınız kızlar hafta sonu çok güzel bişey oldu bebeğimi hissettim göz seğrimesi et atar gibi bişey oldu herkez yavaş yavaş hissedersn olur dediler ama başka olmadı çooooookkkk güzelldi yaa şimdi konuşuyorum bebeğimle ama daha yapmıyo:)))

ay canım yaa ne güzel ben re çok hissetmek istiyorum artık peki sancıma oluyor mu yoksa sadece o seğirme hissi mi oluyor?
ayyyyyyyy pınarcımmm aynı şeyi bnde hissettim geçtiğimiz hafta 3-4 kezzz annemi arayıp sordumm anne gözümün seğirmesi gibi sanki dedim böle m, oluyoo annemde evettt dediiiiiiii :KK70: çok güzeldii bu haftada geçsin herhalde ben önümüzdeki haftadan sonra iice hissederim yanii 17 haftayı bitirmiş olcam ayoll :KK52::KK52::KK52:

canım açıkçası onca yol onca trafik sıkıntı çektiğime pek deymedi..şöylekiieğer hamileliğimizin 5-6 aylarında olsak alacak şeylerimiz olurdu.. mesela arabalar gerçekten uygundu.. çok çeşit vardı.. sonra bazı kıyafetler uygunndu bebekler için.. işte bakım ürünleri şampuan vs. uygundu aynı zamanda.. ama aynı kampanyalar dışarlarda da oluyo yanii çok da çekmedii beni kıyafet ve bakım ürünleri.. hatta johnsons baby seti orda 28 tl ydi.. ebebekde 22 tl mesela.. yanii tek alınabilecek park yataklar çok uygundu ve arabalar.. onuda almak için erken dedik hem cinsiyetimiz de kesin değil.. ben sadece kendi heycanımı bastırmak için şunları aldım..sırf almış olmak için yoksa dışardan da alırdım yani..

hayırlı olsun hülyacım güzelmiş aldıkların güle güle kullansın bebiş, bu arada chicconun biberonunun özelliği nedir? Anne memesi gibi olanlardan mı o? ne kadara aldın bir de cam mı plastik mi?

Selam kızlar

Topikte sanırım pazartesi sendromu yaşıyor :KK1:
Bende fuara gittim pazar günü ama alacak bişeyler bulamadım
Sadece dergilerden falan aldım birde promosyon ürünleri o kadar
Ama çok değişik ve güzel beşikler vardı

slm anneler nbr napıosunuz bakimm kızlar? dun bende hissetmedim dedim aksam uzandıgım yerde hissettim hemde 3 defa göz seyirmesi gibi değildi daha belli bi tekmeydi bnm ki 17yi bitircek nerdeyse ondan galibaa

selam kızlar nasılsınız
ben bugün üzgünüm ikili test sonucum yüksek çıktı doktor aminosentez istedi
canım cok sıkkınnn :-(

günaydınn kızlarr nasılsınız kızlar hafta sonu çok güzel bişey oldu bebeğimi hissettim göz seğrimesi et atar gibi bişey oldu herkez yavaş yavaş hissedersn olur dediler ama başka olmadı çooooookkkk güzelldi yaa şimdi konuşuyorum bebeğimle ama daha yapmıyo:)))
bende bişiler hissediyorum ama bağırsak hareketleri diyip geçiyoru olduğunda :))
günaydın kızlar

haftasıonu taşındığım için giremedim neler konuştunuz neler kimbilir, geriye yönelik okumaya kalksam işin içinden çıkamicam =)

acayip yorgunum allahtan annem ve yengem hep yanımdaydı öldüm bittim yinede ama =(

yeni evinde sağlıklı huzurlu çoluğunla çocuğunla inşlk otur

oh oh maşallah:nazar:

ay canım yaa ne güzel ben re çok hissetmek istiyorum artık peki sancıma oluyor mu yoksa sadece o seğirme hissi mi oluyor?

hayırlı olsun hülyacım güzelmiş aldıkların güle güle kullansın bebiş, bu arada chicconun biberonunun özelliği nedir? Anne memesi gibi olanlardan mı o? ne kadara aldın bir de cam mı plastik mi?

saolasın canım benimmm... öncelikle hareket mevzusu bnde göz seyirmesi gibi olduu onu söleyim :KK70: cicilerimiz içinde mersi :) biberon plastik canım ama bpa sız.. anne memesi hissiyatı veren şekle ve genişliğe sahip.. hem küçük boy yeni doğan gazı önleyen de deliğü var :KK70:
bunu hastanede her ihtimale karşı emme olmazsa mama yedirmek için aldım.. yeni bi ürün bu..bnde arkadaşımın tavsiyesiyle aldım :) ebbekte falan 27-30 tl arası ben 15e aldım :d fuardan :)

nebileyim insan öle duyunca çok üzülüyor

haklısın cnm anlıom seni bnmde salı gunu 3 lü testim yuksek çıktı haftaya salı ayrıntılı ulturason istedi bende basta kafaya çok taktım sonra arastırdım ki çogu zaman yanılıomus bu testtler.. hatta bazen kesin engelli denen bebek bile sağlıklı doguyormus hatta sana bi link vercem izle hem üçlü hem ikiliyi sölüyo ..

Üçlü test nedir? - UZMANTV

aa hly7 listede erkek yazıyor senin bebişe belli oldu mu yoksa?

ohooooooooooooooo kuzumm aşk olsunnn taaaaa ikili testte 11.haftamda doktorum bana erkek dedi.. ama kesin demedi.. haftaya salı kontrolüm var artk kesinleşir inşallahh :KK52:

selam kızlar nasılsınız
ben bugün üzgünüm ikili test sonucum yüksek çıktı doktor aminosentez istedi
canım cok sıkkınnn :-(

geçmiş olsun.. değerlere çok takılmamaya çalış..yavrun sağlıkla gelsin inşallah ama testler yanıltıcı olabiliyor... benim arkadşaımın hamileliği boyunca tüm testleri normal çıktı ama çocuğu down sendromllu doğdu canım :KK43: kısmett sağlıkla gelsin inşallahh 3lü falan yapptırmadımı ?

X