2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bu cınsıyet lıstesının oldugu lınkı bana atar mısınız ben kolaylıkla ulasamıyorum bı türlü..

günaydınn kızlarr nasılsınız kızlar hafta sonu çok güzel bişey oldu bebeğimi hissettim göz seğrimesi et atar gibi bişey oldu herkez yavaş yavaş hissedersn olur dediler ama başka olmadı çooooookkkk güzelldi yaa şimdi konuşuyorum bebeğimle ama daha yapmıyo:)))

ben az önce baktım bir eşitlik var 16 kız 16 erkek:) :nazar:

Belki biz bozarız eşitliği, bugün saat 2de randevumuz var :KK52: inşallah artık doktor cinsiyetini söylerde kurtulurum şu meraktan, tabiki sağlık daha önemli ama napiiim dayanamıyorum merak ediyorum :KK17:

Son düzenleme:
Gunaydın kızlar herkez gune guzel basamıs ne guzel

az kaldı cıınsıyetlere sabır kızlar bu haftadan sonra baslar yıne cınsıyetler gelmeye kızlar erkekler dolucak burda :KK8::KK55:

Bız bugun 17 haftamıza basladık:KK49: 18 haftaya gıdıyoruz allahın ıznıle
aradım kargoyu wıkıkıden kargomuz gelmedı da bugun gelır dedı
heycanla oglusun gomleklerını pantalonlarını belıyorum
benım bugun alıs verıs yapasım var dun esıme gıdelım alıs verıs merkezıne dedım
soguk dedı kızımız hasta olur dedı sımdı sen ne gorsen alırsın para harcarsın dedı
:KK22:cok sınır oldum ona cokkk bugunde cıkıp bısıler alıp ıcım rahat etsın dıyorum:KK9:

offf ben gittiğimde aslında 17 yi doldurmuş olcam ama tarih olarak tam 17 olcamm.. çok heycanlıyımm inşallah yavrum iyidir ve artık kesinleşir erkek mi değilmi bakalım... Haftasonu fuara gittik ya cinsiyet belli olamadığından bişi alamadım :KK43: son 8 gün bana da geçmek bilmiyo en son 30 aralık 2011 de gittimm biz 2012 deyiz düşünnn :KK1: çok özledim bnde yavrumuu yaaaaa:KK31::KK31:
canım yaaa fuar nasıldı? Okadar istediimki gitmeyi son güne kadar giderim diye düşünürken gidemedim hatta onun için dr a cinsiyet öğrenmeye gittik ,%90 kız dedi ama ben çoook üzüldüm gidemeyince:KK43:fiyatlar nasıldı?

günaydınn kızlarr nasılsınız kızlar hafta sonu çok güzel bişey oldu bebeğimi hissettim göz seğrimesi et atar gibi bişey oldu herkez yavaş yavaş hissedersn olur dediler ama başka olmadı çooooookkkk güzelldi yaa şimdi konuşuyorum bebeğimle ama daha yapmıyo:)))

ayyyyyyyy pınarcımmm aynı şeyi bnde hissettim geçtiğimiz hafta 3-4 kezzz annemi arayıp sordumm anne gözümün seğirmesi gibi sanki dedim böle m, oluyoo annemde evettt dediiiiiiii :KK70: çok güzeldii bu haftada geçsin herhalde ben önümüzdeki haftadan sonra iice hissederim yanii 17 haftayı bitirmiş olcam ayoll :KK52::KK52::KK52:

canım yaaa fuar nasıldı? Okadar istediimki gitmeyi son güne kadar giderim diye düşünürken gidemedim hatta onun için dr a cinsiyet öğrenmeye gittik ,%90 kız dedi ama ben çoook üzüldüm gidemeyince:KK43:fiyatlar nasıldı?

canım açıkçası onca yol onca trafik sıkıntı çektiğime pek deymedi..şöylekiieğer hamileliğimizin 5-6 aylarında olsak alacak şeylerimiz olurdu.. mesela arabalar gerçekten uygundu.. çok çeşit vardı.. sonra bazı kıyafetler uygunndu bebekler için.. işte bakım ürünleri şampuan vs. uygundu aynı zamanda.. ama aynı kampanyalar dışarlarda da oluyo yanii çok da çekmedii beni kıyafet ve bakım ürünleri.. hatta johnsons baby seti orda 28 tl ydi.. ebebekde 22 tl mesela.. yanii tek alınabilecek park yataklar çok uygundu ve arabalar.. onuda almak için erken dedik hem cinsiyetimiz de kesin değil.. ben sadece kendi heycanımı bastırmak için şunları aldım..sırf almış olmak için yoksa dışardan da alırdım yani..

ayyyyyyyy pınarcımmm aynı şeyi bnde hissettim geçtiğimiz hafta 3-4 kezzz annemi arayıp sordumm anne gözümün seğirmesi gibi sanki dedim böle m, oluyoo annemde evettt dediiiiiiii :KK70: çok güzeldii bu haftada geçsin herhalde ben önümüzdeki haftadan sonra iice hissederim yanii 17 haftayı bitirmiş olcam ayoll :KK52::KK52::KK52:

aynen canım ya çookk süperdii annemdeydk bizde anneme söledm elini koydu durdu çekti yine başladı:))):21:

Gunaydın kızlar herkez gune guzel basamıs ne guzel

az kaldı cıınsıyetlere sabır kızlar bu haftadan sonra baslar yıne cınsıyetler gelmeye kızlar erkekler dolucak burda :KK8::KK55:

Bız bugun 17 haftamıza basladık:KK49: 18 haftaya gıdıyoruz allahın ıznıle
aradım kargoyu wıkıkıden kargomuz gelmedı da bugun gelır dedı
heycanla oglusun gomleklerını pantalonlarını belıyorum
benım bugun alıs verıs yapasım var dun esıme gıdelım alıs verıs merkezıne dedım
soguk dedı kızımız hasta olur dedı sımdı sen ne gorsen alırsın para harcarsın dedı
:KK22:cok sınır oldum ona cokkk bugunde cıkıp bısıler alıp ıcım rahat etsın dıyorum:KK9:

canım maasallah bırı senı durdursun yanı bu alısverıs konusunda:KK55:

bende bı ögrensem cınsıyetı kımse tutamayacak ama senı gördukcede fena gaza gelıyorum:KK19:

canım maasallah bırı senı durdursun yanı bu alısverıs konusunda:KK55:

bende bı ögrensem cınsıyetı kımse tutamayacak ama senı gördukcede fena gaza gelıyorum:KK19:

valla bende zor duruyorum eşim durduruyo:)) daha kesin değil diye bende kendi çapımda bişeyler yapmaya çalışıyorum yelek örmeye başladım:))

herkese günaydın :KK54:
işe yeni gelebildim hava şartlarından. kardan yollar kapandı. umarım herkes iyidir.
cumartesi hamile kıyafeti aldım çok rahatım ve mutluyum şu an. dünya varmış :KK52:
bebişime de anneannesiyle alışverş yaptık çok şeker şeyler aldık. fotoğraflarını göndereceğim işleri biraz toparlayınca

herkese günaydın :KK54:
işe yeni gelebildim hava şartlarından. kardan yollar kapandı. umarım herkes iyidir.
cumartesi hamile kıyafeti aldım çok rahatım ve mutluyum şu an. dünya varmış :KK52:
bebişime de anneannesiyle alışverş yaptık çok şeker şeyler aldık. fotoğraflarını göndereceğim işleri biraz toparlayınca

günaydın canım allah yardımcın olsun ben 15 gün evdeym ve çok mutluyum:)) resimleri bekliyoruzzz

Bubacım canım cınsıyetı bılınce kımse senı tutumıcak zaten:KK9:
ınsan sunu alsam bunu alsam dıyo

aksam bızım pasada kıpır kıpırken babası elını koydu
daha cok sert vurmuyo dıyo dıyorum dur buyusun elını atıcak gobegımden
$SAM_0706.JPG cuma bunu aldım ılk zamanlar ıcın kızlar
baskada alıcam batanıyelı alt acmalarra baktım 85 tl bıle var 70 tl
cok pahalı

maasallah canım ya:nazar: benım randevumda 1 subatta ama 16+3 oluyorum.artık meraktan catlıyacagım cınsıyetıde bılmıyoruz 16 olunca hemen damlasammı dıorum muayenehaneye ama sabretmek de ıstıyorum bı yandan:KK55: annem doktor ne zaman dedıyse o zaman dıyo engellıyo benı..cok özledım bebegımı en son bı ay önce görmüstüm

bende seni çok özledim amaaaa:KK19::KK19::KK19:Teyzesinede cinsiyetini bildirmeyi unutma emiiii:KK19::KK16::nazar::nazar:

X