2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

http://www.kadinlarkulubu.com/temmu...-2012-annelerinin-listesi-5.html#post22755376

arkdaşlar liste ekleme taleplerinizi bu topiğe atarsanız daha kolay görebiliriz .1 saat bakmayınca sayfalar uçup gidiyor , problem olmaması acısından bu topik e yazarsanız görebiliriz hapsuu ile rahatça

ay canım sen de mi yardım ediyorsun listeye iyi yapmışsın:KK24:
Merhabalar kızlar, 20+2 haftalık hamişim, sabahları burnunuzun içinde kanlı tabaka oluyor mu.

benim oluyor evet burnum hamileliğimden beri çoğunlukla hep tıkalı günün herhangibir saatinde afedersiniz sümkürürken de hep kanama oluyor ya da kan pıhtıları ama normalmiş ben sordum doktora vücuttaki kan oranı yüzde 40 artıyormuş, o yüzden diş eti kanaması ya da burun kanamaları normalmiş. Ben de alıştım artık başlarda korkuyordum

kızlar merhaba bu hastalıklar bu sene peşimizi bırakmıcak anlaşıldı oğlum şimdide kızıl geçiriyo daha yeni su çiçeği ni atlattık okula başladı başlayalı virüsleri kapıyo of kendimide düşünüyorum hamillekte geçirmk riskli dr bişey olmaz dedi ama yinde korkuyo insan..

ay canım sen de mi yardım ediyorsun listeye iyi yapmışsın:KK24:

benim oluyor evet burnum hamileliğimden beri çoğunlukla hep tıkalı günün herhangibir saatinde afedersiniz sümkürürken de hep kanama oluyor ya da kan pıhtıları ama normalmiş ben sordum doktora vücuttaki kan oranı yüzde 40 artıyormuş, o yüzden diş eti kanaması ya da burun kanamaları normalmiş. Ben de alıştım artık başlarda korkuyordum

Teşekkürederim kızlar, Kan artışından olsunda başka şeyden olmasın. İçim rahatladı:)

sizler nasılsınız takip ediyorum hep ama fazla yazamıyorum inşallh herşey yolundadır

Son düzenleme:
slm arkadaşlar sürekli takip ediyorum sayfanızı bende temmuz annesiyim 13+6 dayız

Bugün doktorum ense kalınlığının normal olduğunu ikili teste gerek olmayıp direk üçlü testi yapacagını söyledi

sizce normalmi?

canim benim bebegiminde sadece ense kalinligi olculdu. risk yok dedi uclu den bile bahsetmedi.:44:

15 tatile girdik öğretmenim. doğum temmuz olduğu için son ay doktor değiştirmek zorunda kalıyorum. ankarada 8. ayımdan itibaren doğum için bir yere gitmeliyim. normal doğum iistiyorum ama devlet hastanelerinde de rezil olmak istemiyorum. sizin önereceğiniz bir yer varmı güven hastanesi ve medicanayı öğrendik fiyatlaar gerçekten yüksek. en son ihtimal onlara giderim. başka bildiğiniz hastane varmı? hacettepe falan nasıl?
yarın gidicem acill öneri noluyyyyyyyyy:KK43:

X