2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ben verdim sanırım ya

hiç yemek yiyemiyorum , yüzüm süzüldü , sapsarı yüzüm ,hastalıklı gibiyim

canım yaa haftan da olmuş baya ama hala mı var bulantın?
korkudan azalttım zaten bende tuzu :)

ben himalaya tuzu kullanıyorum normalde ve yemeklerde onun zararı yok faydası var 81 mineralli tuz diye de biliniyor

ye tatlıyı doğur atlıyı demişler oğlandı dimi senin bebiş?

Canım bende kendimi hiç kısıtlamıyorum.Faydasız şeylerden mümkün olduğunca uzak durmaya çalışıyorum.Ama canımın çektiğinide yiyorum.
Bebişlermize inş.yarar annelerinin homidi gırtlaklığı.

Eki Görüntüle 327498 icinde kine masallah

kizlar 16 haftalik gobusum gobus topigine sonra eklerim baska topikler 7 haftalik gobuslerini
bile koyuyo bizim topikten kimse koymuyo kizlar

canım maşallah ya bıldıgın bellı olmus gobegın ne guzel bende hıcbır sey yok vallahı deymesın sana. bızımde karnımız şişse koyacagız yanı ben koyarım

Selam kızlarrr biz geldik c.tesi akşamı kendimiz hasta bi şekilde ananemize attık ki gece orda kaldık ve iyileşereik işe geldik cnm annecim
çorba ıhlamur meyve deposu yaparak iyileştirdi benii

sizler nasılsınız

arsiii sende yarın cinsiyeti öğrenirsin inşallah içimden sana dair kız geçiyo :)

tabi, önce bebeğim, kilolar çok sonra geliyor kilo. 20-30 kilo alan da duyuyoruz, ebru şallı gibileri de. önemli olan bebeğimin sağlığı. özellikle kilo almamak için yaptığım yapacağım bi şey varsa, yürümek ve abur cuburdan vazgeçmektir. gündüzler kısa bugünlerde, bi kahvaltı bi de öğleden sonra yemek, şuan akşamları hiç yemek yemiyorum. hamilelikten önce çok çikolata ve tatlı yerdim. şimdi hiç canım çekmiyo. bi de istikrarlı şekilde yürüyüşlere devam edebilsem , gerisi Allah'a kalmış zaten

Bende daha kilo almadim ama gobek bayagi cikti nasil oldu anlamadim ben tatli borek simit ve waffle cok yiyorum bulantilar bittiginden beri
Bu arada dr kontrolume daha 2 hafta vardi bugun dayanamadim baska dr gittim cinsiyet ogrenmek icin ve benim de kizim olacak :)

sağlıkla gelsın canım prensesın kaç haftalıksınız

kızlar kar bastırdı istanbulda işinden çıkıp evine gidecek hamişlerimiz kendilerine ve bebişlerine çok dikkat etsinler.....

ayy ne güzel canım ya allah sağ salim kavuştursun bebeğine kaç haftalık hamilesin..benimde bi oğlum var şimdide 11+5günlük hamileyim bi kızım olsun çok istiyorum hayırlısıylaa:))

Canım ben tatlıyı hiç yiyemiyorum ama çok yuzlu yiyorum. özellikle et balık türü şeyler yiyeceksem bastırıyorum tuzu, yoksa miğdem bulanıyo. Biliyorum biraz azaltmam lazım ama elimde değil. Tuzlu yemezsem miğdem bulanıyo.
Bu arada ye tatlıyı doğur atlıyı sözüne inanmayın. Benim tatlıdan niğdem bulanıyodu ama oğlum olacak:))

Gözün aydın canım..
Benimde daha çok var kontrole..Bazen bende mi başka bir doktora gitsem diyorum yani

ayy geçmiş olsun şekercim
anneler de olmasa halimiz yaman :)

hadi bakalım inş.
dünde bi ark. yoğurt yapıp getirmiş bana gelirken alt açma almış pembe:d
oda kız dio

evet kızlar anadolu yakasındayım bende kar bastırdı bayagıda tuttu..herkes dıkkt etsın kendıne..

bende 15. haftanın ıcındeyım 3.5 4 kılo arası aldım..ılk baslarda cok alanlar sonradan daaha az alıyormus dıye duydum ama kısıye göre degısır dıye düsünüyorum..aman saglıklı olsunlarda hıc mühım degıl kılolarımız dogumda cogu gıdıyormus...

şimdi ntv'de izliyorum. istinye, sarıyer gibi yüksek kesimlerde başlamış kar, tutmuş da, yoğun yağıyor. ama denize yakın yerlerde oturan ben gibiler için sadece tv'de görülebilecek bi manzara

ayy geçmiş olsun şekercim
anneler de olmasa halimiz yaman :)

hadi bakalım inş.
Dünde bi ark. Yoğurt yapıp getirmiş bana gelirken alt açma almış pembe:d
oda kız dio

hadi bakalım benim oğlum olcakmış doktorumuz pek net bi şekilde %90 dedi ama içimden hala kız geçiyo bnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…