2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

elizabeth fenwick'in annelik ve bebek bakımı kitabını aldım ben çocuk 3 yaşına gelene kadar bütün bakımını anlatıyor canım tavsiye ederim netten sipariş edebilirsin

cinsiyetini ne zaman öğreneceğim iki doktara devam ediyorum ama ikiside söylemedi bugün 15+2 nasıl alacak
inşallah 25 randevum var sağlıklı olur inşallah bebeğim

Canım valla benim 12+5 ti gittiğimde ama 13+2 gözüktü gününden önde gidiyor.
Ve doktorumuz büyük ihtimalle kız ama %100 olarak Şubat 13'te söyleyeceğim dedi.

canım nerelerdesin sen :) annenleri buldun bizi unuttun kesin olmamakla beraber %80 ihtimalle erkekmiş bebişim. ikili test için de kan verdik bu hafta da onun sonuçlarını alcaz inşallah bir problem çıkmaz. seninde randevuna az kalmış:)

bu arada kızlar 3lü taramayı da doktorum yaptırmamı söyledi. benim gittiğim özel hastanede 18tlmiş. içim rahatladı fiyatını duyunca :)

walla canım esımle ıstanbulun altını üstüne getırdık, ama gıttı dün gönderdımdaha kendıme gelemedım zor oldu ıkımız ıcınde...

3lüyü yaptırmak ben ıstmıorum ama benım doktormda dırekt yapalım dedı bakalım gıdınce konusacagız..testınde ınsallah ıyı cıkar canım ıcını ferah tut

canım beni de eklermisin
ilk bebeğim
sat: 17 ekim
bdt:24 temmuz
cinsiyet erkek
kilo 57
şehir konya
yaş 24

arkadaşlar bende okuldayım ama sinirlere hakim derin enefes yoksa bebekler gazlı ve ssinirli oluyor derin nefes ama ben gaz hareketinden çok farklı geliyor

Okuldayım sninirlerim tepemde patlamak üzereyim müdüryetkili öğretmen arkadaşa.gıcık mal adam yaaaaaaaa.ah ah anlatsam şaşarsınıuz vallall.belim ağrımaya başladı çok sinirden galiba
okulda hamilelik geçirip sakin kalabilmek imkansıza baya bi yakın. bulantım bi yandan her gün sinirlenip duruyorum ondan sonra da üzülüyorum bebeğim için. gerçi daha erken ama doğuma kadar okulda olduğumuz düşünülürse... ileriki zamanlarda bebeklerimiz ruhsal durumumuzdan etkilenir hale gelcekler.:26: daha sakin olmalıyız sonuçta bebeklerimiz en değerlimiz

kardelencim senin geçmedi canım yaaa ayy üzüldüm... bende cinsiyet için cuma günü gidiyorummm
bitanem sağol dua et olur mu? çok moralim bozuluyo artık bu duruma hiç bi şeyden bu kadar sıkılmamıştım belki de... dün gece duşa girmem gerekiyodu bugün iş olduğu için o bile o kadar zordu ki ağladım artık hamile miyim hasta mı belli değil ben hiç iyileşmicek miyim ya inşallah gönlüne göre olur cinsiyet ben de perşembe kesinleştircem cinsiyeti hadi hayırlısı.

Son düzenleme:
arkadaslardan bı tanesı sormus ama tam adını hatırlamıyorum yorumuda bulamadım, benımde gögüsden asagıya dogru ınce bı tüylenmem var..

kasıntılarımda basladı, helekı gögüs ucu kasıntısından delırmek üzereyım..nemlendırıyorum süreklı ama yıne de oluyor..

göbüsümüzde yavas yavas kendını bellı etmeye basladı

Soran bendim canim :) demek bazi hamilelerde olusuomus ....

Doktorum kız dedi ama 1 ay sonra %100 söyleyeceğim dedi.
Şimdi ben o kadar mutlu oldum ki çünkü ''kesin erkek'' diyordum.
Çoğunluk kız diyordu ama erkek diyenler %100 erkek diyorlardı...
Ultrasonda pipiyi göreceğimden emin gitmiştim neredeyse doktor kız deyince hem şok oldum hem çok sevindim.

Şimdi 1 ay sonra erkek der mi acaba doktor diye telaşlanıyorum.
Henüz hiçbir şey alamadım yavruma.
Korkuyorum hevese gelip her şey elimde patlar diye:)

Sizce değişebilir mi?

bişey olduğunu sanmıyorum, olsaydı ağrın uzun süre devam ederdi mutlaka anlayacağın bir belirti olurdu canım.

seni çok iyi anlıyorum aynı durumu 1,5 ay yaşadım biliyosun.. benim 1 haftadır bişeyim yok mide bulantısı ilacı kullanmadan iyi gidiyor şu anda... ama senin içinde şu an içimden dua ediyorum tez zamanda geçsin sende hamileliğin tadına bi an önce varırsın.
ayyy hadi bakalım bi an önce gelsin perşembe ve cuma

Slm arkadaşlar geçen hafta bende gittim doktora kontrol için herşey yolundaydı cinsiyet için doktorum 16.haftada sölicem dedi baya bi sıkıştırdım ama sölemedi şimdi şubatın 10 unda tekrardan gidicez o zaman sölerim dedi bekliyoruz bakalım bazı arkadaşlar ne güzel erkenden öğrenmişler imreniyorum valla

icinde kine masallah

kizlar 16 haftalik gobusum gobus topigine sonra eklerim baska topikler 7 haftalik gobuslerini
bile koyuyo bizim topikten kimse koymuyo kizlar

Eki Görüntüle 327498 icinde kine masallah

kizlar 16 haftalik gobusum gobus topigine sonra eklerim baska topikler 7 haftalik gobuslerini
bile koyuyo bizim topikten kimse koymuyo kizlar

canım göbiş cıkmıs ne guzel hehehe :) benım 14 haftam bu hafta dumduz karnım millet soruyor ne zaman belli olacak diye bana bende bilmiyorum ki :)

walla canım degısebılır acele etme benım arkadasıma yüzde 80 erkek dedı sonra gıttı kız dedı..degısebılyor.en kesın sonuc 16. ve 20. hafta arası dıye bılıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…