2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ya aranızda yougun sekılde gaz problemı yasayan varmı ıkıgındır gaz oldu bende karnım suan ınanılmaz sıstı mıde de gaz doldu oluyorum yaa ne yapsam rahatlatır acaba ? eve gıdınce ayaklarıma sıcak su koyacagım ama ıse yararmı bılmıyorum

haklısın. tabi annem pazar günleri geliyor, evimin işlerine yardım ediyor kendimi çok zorlamayayım diye. bazen cumartesiden gelip kalıyor. dediğin gibi aynı şehirde olmak başka.
ama doğumunda annen gelip epey kalır sanırım yanında. bol bol hasret giderirsin :)

bende de oluyodu, rezene çayı ii geldi. Ama malum gebelikte bitki çaylarını 2 bardaktan fazla içmemek ve her bitki çayınıda içmemek gerekiyo. Ben rezeneyi biraz araştırdım gebelikte zararsız olan çaylardanmış ama yine de günde bir bardaktan fazla içmiyorum.

gaz probleminin en iyi ilacı;ayaklara sıcak su torbası ve karın bölgesini sıcak tutmak canım..Umarım çözüm olur.

ben annemlern yannda dogum yapıcammm bulundugum ilçe ufak bi yerr o yusden annemlern yanına gidicem

canım cok teşekkür ediyorum bilgi için bende zararlı dıye cay ıcmekten korkuyodum bır bardak bende rezene cayı içmeye başlayım rahatlayana kadar o zaman
gaz probleminin en iyi ilacı;ayaklara sıcak su torbası ve karın bölgesini sıcak tutmak canım..Umarım çözüm olur.
canım ayaklarıma bende koymayı planlıyorum ama senınde aklında bulunsun karın bölgene sakın sıcak su torbası koyma dusuk tehlıkesı yaratıyor cunku

Kızlar tuvalet tercihi konusunda dikkat ettiğiniz bir durum var mı?Benim düşük tehlikem olduğu dönemde alaturka tuvalet kullanma demişti.
Şimdi iş yerinde alafranga var ama temziliğine güvenemiyorum.O yüzden mecbur alaturkayı tercih ediyorum.Ama biraz zorlanıyorum.Aşağıya baskı olup biraz ağrım oluyor.Siz ne yapıyorsunuz?

kızlar ya canım acay,p kola istiyor.azıcık içsem bişi olurmuu =(

canım ben bıldıgın kola bagımlısıydım hamıle olmaya karar verıdıgmde kestım gecenlerde esım ıcıyordu delıgıbı tıtremeye basladım ve dedım canım cektı fecı sısenın dıbınde az bıraz bırak oda bır yudum bıratı ıctıgımde nasıl rahatladım anlatamam bır yudum ıc bırak buyuk yudum deıl ama zararı olmaz bırazcıktan.

Benimde canım çok istediğinde küçük bir bardak içiyorum.Ağzımda biraz tutup yutuyorum.Maksat gönlüm geçsin.İnş. zararı dokunmuyordur.

su katiyim o zaman kesmez beni o kadar yemeğin yanında içicem

merhabalar herkese bzide bugün 2 li tarama için gittik
haftaya cuma çıkacak sonular inşallah herşey yolundadır ...

Sormayaa, bizde yeni bi binaya taşındık birim olarak, burda da alafranga var, Allahtan kalabalık değiliz, topu topu üç bayan kaldık birimde Yinede içime sinmiyo ama napiim önceden alfrangalara oturmadan hafif yukardan yapardım şimdi baktım karnım geriliyo mecbur oturuyorum :18: inşaallah sorun olmaz

canım ya anı durumdayız gogusleırm zaten buyuktu sımdı kocaman daha yolun basındayız 85 C giyiyodum sımdı 90 gıyıyorum :) oda yanı yakındır olmaz :)

hihi ben almadım daha ama minik geliolar artık :)))

Dün annemler bizdeydi..Bi anneme sırtımı ovdurdum..Yatarkende eşime..Bana kalsa sabaha kadar sırtıma biri masaj yapsa gık demem

bende birini bulsam ovdurcam
ovulmaya ihtiyacım var
spa oteller var gitmek istiom hamile masajlarıda oluyor onların hep
ama havuzdan korkuom

belim ayakta durunca öyle ağrıo
şuanki ağrım karında sancı tazında çok oturunca gelio
salı gidince sorarım

ilk zaman çok gazlıydım şidmi üşütmediğim sürece normal

burada alafranga ve mecbur kullanıyorum
bayanlar ayrı ama erkekler genede giriyor
ben öncesinde güzelce temizliom sonra giriom
ama erkekten sonra girersem leşşşş
millete bu yaştan sonra işemeyei öğretcen

bende uzun zamandır aynı sorun var doktorum cok normal oldugunu soyledı soda ıc bana doktor 1 olcek gavıscon verdı sancım olunca ıcıyorum cok ıyı gelıyor ben bıktı caylarını onermem ıhlamur bıle sallama olmamalı dedı doktorum o yuzden rezene deneyenler varmıs ama benım doktorun verdıgı lıstede yasaklılar arasında oda

ben alafranga kullanıyorum. yani hep onu kullanırdım zaten. iş yerinde ben de temizliğinden rahatsız oluyorum ama başka tuvalet yok bizde. mecbur erkeklerle aynısını kullanıyoruz.
oturacak yerine tuvalet kağıdı döşeyip idare ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…