2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Canım benim de işe başladığımdan beri sancılarım çok arttı..benimki iğne gibi değil bıçak saplanması gibi oluyor.O batma geçene kadar hareket edemiyorum.Dediğin gibi üşüttüğümüz için oluyor galiba..

evet haklısın ama yinede endişeleniyorum. ekmek sabahları çavdar ekmeği yiyorum bazen beyaz ekmek diğer öğünlerde pilav, makarna olduğu için ekmek yemiyorum ve günlük 35 dk yürüyorum.. biraz kilolu başladım ben 63 kioydum şimdi 65 olmuşum.. neyse bebişler sağlıklı olsunlarda biz veririz inşallah.....

evet canım üşütüğümüzdendır :) bende hamıle kalmaan oncede oluyodu ustutugumde allahtan ılac gerektıren durum deil :) ayaklarımıza sıcak su koysak rahatlıycaz aslında ben yapmıyorum

haklısın canım. benim bir arkadaşıma bebeğin hem down sendromlu, hem kalbi delik, hem de burnu yok dediler. şehir şehir doktor gezdi hepsi aynısını söyledi. sen aldırmazsan bile 8. ayda kesinlikle ölür dediler. ne olursa olsun kabulüm bebeğimden vaz geçmem dedi. şimdi 1 yaşına girecek maşallahı var. hiçbirşey çıkmadı çocukta.

ikili test yaptıran arkadaşlar size bir sorum olacak

testi kadın doğum doktorunuz mu yoksa radyoloji uzmanımı yaptı
birde karından mı baktılar vajınal mı???

canım bana radyoloji uzmanı yaptı detaylı ults. kan tahlilini de orda aldılar sonuclarıda doktorum okuyacak ve acıklayacak ult ceken uzmanın bana soyledıgı ults da cıkan degerlerın anlamı kanın sonuclar ıle bırslesınce anlam kazanıyormus.

Seninle günümüz aynı:) Doktor günüm benimde bugün, inanılmaz heyecanlıyım hem ikili test hem cinsiyet.
Geçen ay doktorum bu hafta için &80 söylerim demişti...
Kalbim ağzımda atıyor.

Günaydın Kızlar,

Dün 2li testimi yaptırdım. Ölçümlerimiz gayet iyi çıktı. kan tahlilimizin sonucunu pazartesi alıcaz..
Doktor bebişin cinsiyetine bakmak istedi ama bacaklarını bi türlü açmadı bebişim ve o kadar hareketliydi ordan oraya kaçıyodu buna rağmen bacaklarını sımsıkı birleştirmişti :))) çooookkk büyümüştü ben en son 2 hafta önce görmüştüm minnacıktı :) dün görünce çok şaşırdım... tabi görüntüsü hala uzaylı gibiydi :))) haftaya cuma gelsinde cinsiyeti öğrenim çok merak ediyorum...

benmkini kendi doktorum yaptı... o ense klınığını ölçüp raporu hazırladı ve onunla kan verdm aynı klinikte..

şu smileyleri mi eklemekten bahsediyosun canım nası yaptın bana da anlatsanaa:) ben hala iki nokta parantezle gülüyorum bak

Canım sayfanın sağ üst köşesinde olan kontrol paneline giriyorsun.
Sol köşedeki tablolarda yer alan Hesabım başlığı altındaki seçenekleri düzenleye giriyorsun.
Konu görünüm seçenekleri >>Mesaj elementlerini değiştir>>İmzaları göster kutucuğunu onaylıyorsun.
Birde renki ve daha kapsamlı yazmak içinde;
Çeşitli seçenekler>>Mesaj editörü>>Gelişmiş düzenliyiciyi onaylıyorsun.

Günaydın, hayırlı cumalar olsun...
O kadar heyecanlıyım ki...
Bu akşam 17:15'te randevumuz. Çok özledik bebişimizi. En son 8+2 de görmüştük.
Doktorumuz 2li testimizi yapıp, cinsiyetini söyleyeceğiz demişti o gün...
Ve o gün bugün.
İnşallah hayırlı haberlerle ayrılıp, cinsiyetini de hayırlısıyla öğrenmiş oluruz.
Artık 'oğlum, kızım' diye sevmek istiyorum sıpayı.

Bu arada gece eşim ''kesin %100 erkek, kız olmasına imkan yok, 3-4 yaşındaki hali gözümün önünde, kesin..' dedi.
Şok oldum önceden böyle bi cümle kurmamıştı hiç. Tahminin yok mu dediğimde 'sağlıklı olsun, hayırlısı olsun' diyordu.
Ve ben rüyamda benim çocuğum olmayan 3-4 yaşlarında ikiz erkek bebekle oynuyordum. Annesi babasınıda gördüm o güzel çocukların.
Eşimde erkek bebek görmüş rüyasında bizim olan.
Tabirlere baktığımda ikiz erkek bebek gören hamileyse kız çocuğu olacağına haberdir diyor.

Ay ne olursa olsun evlat evlattır ama işte merak ediyoruz :)

Allah rast getirsin. İnşallah çok iyi sonuçlar alırsın testlerden.

günaydın hayırlı cumalar kızlar.....
kızılötesi ateş ölçer araştıranınız oldumu hiç?yada kullanan? wollex diye bişi var ama etrafımda kullanan yok hiç emin olamıyorum.

cnm o markamı bilmiyorum ama bi arkadaşım kızılötesi ışık çıkarıyo anlına tutarken zorlanıyorum oyuncak sanıyo demişti, bende biraz netten araştırdım benzer sorunu yaşayanlar varmış, ben o yüzden kulaktan ölçenlerden almayı düşünüyorum.

Hatta bu tarz şeyler ve hastane çantası vs hazırlamak için güzel bi site buldum, istersen göz atabilirsin neyne.net die bi site

oo sayfama renk geldi thanks thanks habissh

kızlar ben braun kulaktan ateşölçer almıştım çok memmun kaldım

benim hafta sonu 3 gün sol tarfımda ağrı oldu oturu kalkarken falan acapipti önceki haftalarda 1 kere daha yaşamıştım rahim büyüyo galiba

benim hafta sonu 3 gün sol tarfımda ağrı oldu oturu kalkarken falan acapipti önceki haftalarda 1 kere daha yaşamıştım rahim büyüyo galiba

Ağrıları artık normal karşılamamız lazım sanırım.Karnımız büyüyor yavaş yavaş, içeride kim bilir yavrular ne hareketler yapıyorlar..Oda değilde
benim sırt ağrılarım beni çok rahatsız ediyor.sanırım göğüsler büyüyor karın çıkıyor.Sırt dayanmıyor.Bol bol egzersiz yapmak lazım..

Kızlar ya gercekten oructa nasıl mevlut yapıcaz
bende 20 gun falan olsun bebıs yaparım dıyodum
kucuk olsunku bebek daha ıyı paket yapar herkeze oylemı
dagıtırız yeceklerı :26:

öylede ayıp olur ya :s
bence en iisi bayram sonrası yapmak

arsimacm listen çok güzel olmuş çok teşekkürler tatlım
hepinize iyi akşamlar kızlar

rica ederim şeker

gözün aydın şeker
geçmiş olsun geçer inş.

Kizlar slm hepinize.umarim herkes iyidir.ikili test sonucu 1/10.000 cikti.sizce nasil.doktor dusuk risk dedi ama.cok sukur kan degerlerim normal.bakiyorumda alisverise baslamisiz.ne guzel ama ben cinsiyeti tam ogrenmeyince cesaret edemiyorum.

ben bilmez
iyidir dediyse iidir takma çok

ohh ne güzel :)
hahaha babası gibi demek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…