2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

çok güzel liste canım sağol paylaştığın için yalnız biberon yok mu ben mi göremedim? Gerek kendi sütünü sağıp vermen gerekirse gerekse ilk doğumda almazsa memeyi hazır mama için biberon da lazım en miniklerden bence. Hazır mama da eklemek lazım nolur nolmaz. Bir de normal giyime penye şapkalar bebeklerin başı üşürmüş ilk aylarda.

çooook tatlıı:nazar:

sağol huliş senin listeyi de indirdim hemen lazım olacak böyle birşey

biberon yok emzikte yok
genelde hemşireler vermeye müsade etmiyorlarmış die duydum ondan yazmadım
mamada hastanede veriliyor diye yazmadım
gerekirse hemen karşıda eczane var alınır
hastane çıkışları şapkalı eldivenli oluo ya ondan yazmadım ayrıca :)

sağol şeker

Habissh ifadelerin gösterilmesini profil ayarlarından açabiliyosun ama tam olarak nerdeydi unuttum telefondan girdiğim içinde şu an bulmam zor istersen bi gözat veya daha iyi bilen biri yardımcı olur.

Meleksen haklısın herkesin gönlünde bişey var bencede ginah değil sonuçta istediğimiz değilse gidip aldırmıcaz yada kahrolmıcaz sadece gönlümüzde olana daha çok sevincez tabiki hayırlısı öncelikle. Bizim komşumuzun 2 kızı var hep erkek istemiş "yeterki erkek olsun beni dövse kahretse bile razıyım" falan dermiş hep 3.sü erkek olmuş benimle yaşıttı ne pislik varsa ondaydı ailesini mafetti sonundada vuruldu öldü gitti yani önemli olan hayırlısı olsun tabiki allahın takdirine kafa tutcak değiliz.

biberon yok emzikte yok
genelde hemşireler vermeye müsade etmiyorlarmış die duydum ondan yazmadım
mamada hastanede veriliyor diye yazmadım
gerekirse hemen karşıda eczane var alınır
hastane çıkışları şapkalı eldivenli oluo ya ondan yazmadım ayrıca :)

sağol şeker

olsun canım en ufak boylardan almakta sakınca yok yine de ben almayı düşünüyorum. Bi ark.ın bebeği yazık anne sütünü kabul etmedi aç kaldı annenin sütü olmasına rağmen almadı sütü mama verdiler öyle bir durumla umarım kaşılaşmayız hiç birimiz

olsun canım en ufak boylardan almakta sakınca yok yine de ben almayı düşünüyorum. Bi ark.ın bebeği yazık anne sütünü kabul etmedi aç kaldı annenin sütü olmasına rağmen almadı sütü mama verdiler öyle bir durumla umarım kaşılaşmayız hiç birimiz

inşallah şekercim

Kızlar ya gercekten oructa nasıl mevlut yapıcaz
bende 20 gun falan olsun bebıs yaparım dıyodum
kucuk olsunku bebek daha ıyı paket yapar herkeze oylemı
dagıtırız yeceklerı :26:

kızlar ben test sonuçlarımı aldım 2li testim iyi çıktı ama idrarda biraz enfeksiyon görüldü..çok şükür insan ufacık şeylerden bile nasıl korkuyo bebeğine bi şey olacak diye.allahım bütün meleklerimizi korusun inşallah...

Kizlar slm hepinize.umarim herkes iyidir.ikili test sonucu 1/10.000 cikti.sizce nasil.doktor dusuk risk dedi ama.cok sukur kan degerlerim normal.bakiyorumda alisverise baslamisiz.ne guzel ama ben cinsiyeti tam ogrenmeyince cesaret edemiyorum.

kızlar herkes makarna muahbbeti yapmış canım çekti benimde:KK1: şimdi yoğurtlu epeydir yemiyorum şimdi yapsam mideme oturur yarın yaparım inş:KK34:

iyi geceler hanımlar kimsecikler kalmamışş misafirim vardı şimdi geçirdim onlarıı bi bakıyım dedimm.yarın dr randevum varr cinsiyetini öğrenicez inşallah birde ikili testimiz yapılıcakk ben baya geç kaldım bu testt içinn sanırım herkes yaptırdı .öpüyorum herkesii allah rahatlık versinn size ve kuzularımıza..

hayırlı cumalar kızlar. bugün nasılsınız bakalım :) biz bebişimle uyandık, iyice bi karnımızı doyurduk. bu ay kilo almışımdır ben kesin, yarın doktora gidince tartılırız anlarız bakalım :KK70:

günaydın temmuz anneleri :) dün ikili testimizi yaptık yarım saat boyunca ufaklıgı izledim kalp atıslarını duydum. ultr. ceken doktor cok tatlıydı bana herseyı acıkladıkalp atıslarını dınlettı bolbol renklı ultrs. da bebişimi gösterdi hehe uzaylılara benziyor hala :) e.t. adını taktım kendisine edoktor baya güldü. cinsiyetini soylemedi anne olmak sabır işidir biraz daha bekle dedi :) yalnız plesentam hala aşağıda 20. haftaya kadar yukarıya cıkması lazımmıs cıkmazsa kontrollerım değişecekmiş kanamam oldumu daha once diye de sordu hakkımıza hayır artık dıyorum ve ikili testin sınucunu bekliyorum buarada ense kalınlığımız 2.5 mm babası gibi kalın enseli olacak galiba :)

hayırlı cumalar kızlar. bugün nasılsınız bakalım :) biz bebişimle uyandık, iyice bi karnımızı doyurduk. bu ay kilo almışımdır ben kesin, yarın doktora gidince tartılırız anlarız bakalım :KK70:

afiyet olsun, bebeişe yarasın canım...
bizde biraz önce yaptık kahvaltımızı... ofiste yapıyoruz hep...
ee artık almaya başlarız... bende haftaya gidcem... 3 hafta öncesine kadar almamıştım, bu sefer kesin almışımdır:KK53:

günaydın temmuz anneleri :) dün ikili testimizi yaptık yarım saat boyunca ufaklıgı izledim kalp atıslarını duydum. ultr. ceken doktor cok tatlıydı bana herseyı acıkladıkalp atıslarını dınlettı bolbol renklı ultrs. da bebişimi gösterdi hehe uzaylılara benziyor hala :) e.t. adını taktım kendisine edoktor baya güldü. cinsiyetini soylemedi anne olmak sabır işidir biraz daha bekle dedi :) yalnız plesentam hala aşağıda 20. haftaya kadar yukarıya cıkması lazımmıs cıkmazsa kontrollerım değişecekmiş kanamam oldumu daha once diye de sordu hakkımıza hayır artık dıyorum ve ikili testin sınucunu bekliyorum buarada ense kalınlığımız 2.5 mm babası gibi kalın enseli olacak galiba :)

hoşgeldin canım...
oo ne güzel, bol bol özlem giderdin yani bebişinle:)
inş. herşey yolunda gider canım..

aa süper yaa maşallah yavruşuna :)
ben de yarın gidicem ikili test için. ikili testin ultrason taramasını renkli ultrasonda mı yapıyor. aayyy inşallah öyledir ve benmki de öyle yapar :KK70: inşallah senin test sonucun da diğer arkadaşlarınnki gibi temiz çıkar :) bakalım biz yarın napcaz, toktor teyzemiz ne diyecek bize :KK70: zaten doktora gidince kendimi bi değişik hissediyorum :) içeri girince doktorum bana ''gel bakalım küçük anne'' filan diyor. mest oluyorum. :)) çok mu şımardım bu aralar ne :KK1:

afiyet olsun, bebeişe yarasın canım...
bizde biraz önce yaptık kahvaltımızı... ofiste yapıyoruz hep...
ee artık almaya başlarız... bende haftaya gidcem... 3 hafta öncesine kadar almamıştım, bu sefer kesin almışımdır:KK53:

aynen cnm. bende tam 7 haftamın dolduğu gün gitmiştim doktoruma, hiç kilo vermmeişim ama almamışım da gramına kadar aynıydım ama bu ay mide bulantılarım çok azaldı, istediğimi yedim. ve durmadan da yiyiyorum :KK1: benim doktorum kilo kontrolüne çok önem veriyor :KK70: kilo almamış olman iyi böyle az az alalım kiloları diyordu en son ama bakalım bu sefer ne diyecek :KK70:

aa süper yaa maşallah yavruşuna :)
ben de yarın gidicem ikili test için. ikili testin ultrason taramasını renkli ultrasonda mı yapıyor. aayyy inşallah öyledir ve benmki de öyle yapar :KK70: inşallah senin test sonucun da diğer arkadaşlarınnki gibi temiz çıkar :) bakalım biz yarın napcaz, toktor teyzemiz ne diyecek bize :KK70: zaten doktora gidince kendimi bi değişik hissediyorum :) içeri girince doktorum bana ''gel bakalım küçük anne'' filan diyor. mest oluyorum. :)) çok mu şımardım bu aralar ne :KK1:

canım siyah beyaz ultra. yapılıyor ıkılı test benim heycanımı görunce renklidede gösterdi daha tam olumsadı o nednele bıraz degısık gozukuyor dedı bende degısık deıl uzaylı gibi gözüküyor dedim :) bıde bılmıyorum doger arkadaslarda batılarsa ama bebeısımızın saglıgına baktık annemızede bakalım dedı böbreklerimi falan ınceledi :)

X