2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar 19-22 ocak tarihlerinde anne bebek fuarı var biletler ücretli ama molfix face sayfasında sorular sorup ücretsiz yolluyo

ben 2 bilet kazandım eşimle gidicem inşallah

Ben primanın facebookta kampanyasını görmüştüm ordan gönderdiler ama bitti sanırım o. 1 tane yenidoğan tulum, 1 tane emzik kabı, 4 tane bebek bezi, indirim çekleri ve kitapçıklar geldi. Milupayada üye olmuştum bana bi arkadaşım doğumdan sonra her ay bilgilendirme mailleri gönderiyolar çok faydalandım demişti ondan olmuştum ama hediye falan gelmedi doğumdan sonra gelirse bilmem. Bide kuzenim biyere daha üye olmuş benim için herobaby olabilir numune gönderiyolarmış ama ordanda bişe gelmedi.

Sen şanslı prima üyelerindensin canım..Bende tulum falan çıkmadı..

Sen şanslı prima üyelerindensin canım..Bende tulum falan çıkmadı..

Aaa senden neler çıktı? Ya sanırım stokların sonuna yetiştik çünkü benden öncekilerede tulumun yanında şapkalar veya ikili takım falan gelmiş. Neyse hediye sonuçta napalım 5 tlye alamazdık yinede. Gerçi iri bi bebek olursa girmez içine bide tulum erkek bebeklere emzik kabı kız bebeklere göre:)

Tam acıkma saatleri yapılırmı bu:)

haklısın valla aramızda hamileler felan olabilir canı çekebilir düşünemedim :KK52:

Normalde asla ağzıma sürmediğim acı biber turşusu yiyorum bende:) Aslında çikolata falanda yiyorum ama öyle bayılarak değil bitteri seviyorum sadece. Bakalım ne çıkcak:)

valla benim canım ekşili şeyler istiyor, bebeğim kız. yani halk arasında söylenilen şeye uyuyor ama tabi batıl inanç bunlar :KK1:
günlerdir rüyamda taze badem görüyorum ama bu mevsim bulmanın imkanı yok. eşim daha sıcak yerlerde yaşayan arkadaşlarına bile sordu ama :KK19:

Aaa senden neler çıktı? Ya sanırım stokların sonuna yetiştik çünkü benden öncekilerede tulumun yanında şapkalar veya ikili takım falan gelmiş. Neyse hediye sonuçta napalım 5 tlye alamazdık yinede. Gerçi iri bi bebek olursa girmez içine bide tulum erkek bebeklere emzik kabı kız bebeklere göre:)

Tulum hariç herşey çıktı canım..Gerçi bezleri bile görmek mutluluk verici oldu ama,en azından stok durumunu ona göre yapsalardı:)

haklısın valla aramızda hamileler felan olabilir canı çekebilir düşünemedim :KK52:

valla benim canım ekşili şeyler istiyor, bebeğim kız. yani halk arasında söylenilen şeye uyuyor ama tabi batıl inanç bunlar :KK1:
günlerdir rüyamda taze badem görüyorum ama bu mevsim bulmanın imkanı yok. eşim daha sıcak yerlerde yaşayan arkadaşlarına bile sordu ama :KK19:

Burada bulabilirsin belki canım..Aşeriyorum.net © Manavim.com - Hamile Manavı Şeftali Can Erik Yeşil Erik Mürdüm Erik Üzüm Kara Üzüm Çilek Böğürtlen Vişne Nektarin Kayısı Bebek Bekleyen Hamile Bayanlar İçin Özel Dondurulmuş Meyveler :)

Pınarada senin cinsiyet belli mi unutmuşum çizelgendede belirli değil ayy benimde kız olur inşallah!

Evet yemek bahsini kapatalım bende özeniyorum:) Avucunu yala diyolar bizim burda çok canın çekerse:)

Pek öyle süper hediyeler çıkmasada benide heycanlandırmaya sevindirmeye yetti valla hayırlısıyla doğsada kullansak:)

Pınarada senin cinsiyet belli mi unutmuşum çizelgendede belirli değil ayy benimde kız olur inşallah!

Evet yemek bahsini kapatalım bende özeniyorum:) Avucunu yala diyolar bizim burda çok canın çekerse:)

Pek öyle süper hediyeler çıkmasada benide heycanlandırmaya sevindirmeye yetti valla hayırlısıyla doğsada kullansak:)

evet canım belli. hatta ben 12. haftada öğrendim. bilgilerimi yazmıştım ama çizelgeye eklenmemiş araya kaynadı herhalde :)

Afiyet olsun şimdiden..Bebişe can olsun kan olsun:)

sağol canım :KK16:

Kızlar sabah selam yazmıstım ama kımse gormemıstı
bu ara pek takılamıyorum burda ev ıs kızım bırde batanıyeyı yapıyorum
vaktım olmuyo

elbebekgulbebek allah gonlunke kını versın canım
bazı ınsanın ıcınde erkek sevgıısı bazının kız vardır allah gunah yazmaz gorur
ıcındekı sevgıyı bende erkek bebek delıısıyım cok ıstedım neler yemedım ıcmedım
erkek olsun dıye esıme kavanozla pekmez yedırdım ınsallah allah gonlumuzde kını vermıstır bıze hayırlısıla

bızım ısmımıze kımse karısamaz zaten karısmıyolar

bızım ısım mete uzun zamanlardır hep hayalımdeydı bu ısım
ama esım ozcan belkıı ozkan mı olsa dıyorum kızımın ısmını esım ozge olsun demıstı ısım secerken bız sımdı bana sen sec mete guzel dıyo

vaktım olmuyo

erkek olsun dıye esıme kavanozla pekmez yedırdım ınsallah allah gonlumuzde kını vermıstır bıze hayırlısıla

ama esım ozcan belkıı ozkan mı olsa dıyorum kızımın ısmını esım ozge olsun demıstı ısım secerken bız sımdı bana sen sec mete guzel dıyo

Merhaba canım..
Bizide ihmal etme:)

Bir de kızlar doğumdan önce hemşireye verdiğiniz hastane çıkış takımlarının yanında bebek bezi de veriliyor ya sakın tük paketi vermeyin geri gelmiyormuş 2-3 adet verin diyor tecrübeli anneler topiclerinde

kızlar az önce bi liste yapayım dedim
bi arkadaşım yollamıştı kendi listesini onu baz alarak yaptım genelde
bide daha önce netten bulmuştum ama netten olanlar çok kapsamlı oluyor onu sadeleştirmiştim ikisiniz birbirine kattım :KK70:

6123adsiz.JPG

çok güzel liste canım sağol paylaştığın için yalnız biberon yok mu ben mi göremedim? Gerek kendi sütünü sağıp vermen gerekirse gerekse ilk doğumda almazsa memeyi hazır mama için biberon da lazım en miniklerden bence. Hazır mama da eklemek lazım nolur nolmaz. Bir de normal giyime penye şapkalar bebeklerin başı üşürmüş ilk aylarda.

biz benim dün gece uyanınca aklıma ne geldi kızlar
biz temmuz annesiyiz
benim şuanki tahmini doğum tarihim 22-26 temmuz arası
ramazan başlangıçta 20 temmuz
yani ramazanda yada ramzana 1 hafta kala doğurcam Allahım nasip ederse
ee bizde bebek mevlüdü 40 çıkmadan yapılır ben ramazanda nnasıl yapcem :KK70:

bide tabi bu durumda ilk bayramımızı yaşıcaz 40ımız çıkmadan
40 çıkmadan dışarı çıkılmaz derler ama biz çıkcaz napak :)))
benim şimdilik görüp beğendiğim bayramlığımızda bu olsun inş.
4822adsiz.JPG

çooook tatlıı:nazar:

sağol huliş senin listeyi de indirdim hemen lazım olacak böyle birşey

Kızlar bu smile(ifadeler) nasıl yapılıyor?
Bende bunları yapacak yer yokta..

benim mesaj ayzdığım yerin altında duruo onlar kocaman kocaman
seninki kapalı olabilir belki
mesaj yazdığın yerin alt kısımlarına bak
"Gülümsemeler gösterilmesin" gibi bişi yazıomu ?

vaktım olmuyo

hoşgeldin güzelmiş mete ismi

X