2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

o zaman hiç düşünmeyelim mamayı:))

canım o hiç belli olmuyor, sütün gelmiyorsa yada göğüs ucun çıkamadığından dolayı bebek emmiyosa mamayı mecburen veriyorlar.. açmı kalsın bebiş..
dün kuzenim doğum yaptı.. göğüs ucu çıkmadığı için bebek alamadı memeyi.. plastik güğüs ucuyla denediler yine almadı.. ee almadığı için sütte gelmiyor bir türlü.... mecburen mama vermişler...
bugün eve çıktılar.. hala aynı... mama da vermedikleri için evde çiyak çiyak ağlıyor açlıktan yavrum:KK43:((
emmediği için allah korusun ama sarııkta çıkacak şimdi:KK43:((

ozelden sana mesaj atmaya calıstım ama geldı mı bılmıyorum bır sey sormustum sana cnm:KK49:

o zaman hiç düşünmeyelim mamayı:))

canım o hiç belli olmuyor, sütün gelmiyorsa yada göğüs ucun çıkamadığından dolayı bebek emmiyosa mamayı mecburen veriyorlar.. açmı kalsın bebiş..
dün kuzenim doğum yaptı.. göğüs ucu çıkmadığı için bebek alamadı memeyi.. plastik güğüs ucuyla denediler yine almadı.. ee almadığı için sütte gelmiyor bir türlü.... mecburen mama vermişler...
bugün eve çıktılar.. hala aynı... mama da vermedikleri için evde çiyak çiyak ağlıyor açlıktan yavrum:KK43:((
emmediği için allah korusun ama sarııkta çıkacak şimdi:KK43:((

Canım kuzeninin Allah yardımcısı olsun.Mamayıda kaşık biberonu ile vermeye çalışsınlar.Sonra biberonun kolaylığına alışıp anneyi almak istemeyebilir.Meme ucunada bol bol eliyle masaj yapsın,oynasın baya faydasını görür.

hep emmek isticek ya ondan :KK70:
o zorlar sanki biraz ya
ben akşam yalnızım yemesem dicem ama içimde bi can attığından beri bunu yapamıyorum :)

canım zaten bayram ziyaretleri ksa olur, her arabaya bindiğinde emziririsin... yada ortama göre bi odaya geçer emzirirsin, sonuçta bebeğin var artık, herkeste anlayışlı olur:))

kızlar az önce bi liste yapayım dedim
bi arkadaşım yollamıştı kendi listesini onu baz alarak yaptım genelde
bide daha önce netten bulmuştum ama netten olanlar çok kapsamlı oluyor onu sadeleştirmiştim ikisiniz birbirine kattım :KK70:

6123adsiz.JPG

Listeler için teşekkürler..Eminim faydalı olacaktır.

kızlarrrr duyduguma göre bazı markalar bebek ürünlerinde numune gönderolarmıss dogrumu acaba?:KK31:

milupa gönderio üye ol
burdan bi ark. demişti daha önce

Listeler için teşekkürler..Eminim faydalı olacaktır.

inşallah şeker

lame kuzenine allah kolaylık versin
ben öle bi şikayette bulunacağımı sanmıyorum hep çıkıktır içeri kaçmazlar ya :KK70:

Bizde yumurtalı ıspanak ve makarna var pek özene bezene bişe yapmadım akşama kuzenimde mevlüt var ben tavuklu pilav götürcem kocişe bunlar yeter:)

Canım kuzeninin Allah yardımcısı olsun.Mamayıda kaşık biberonu ile vermeye çalışsınlar.Sonra biberonun kolaylığına alışıp anneyi almak istemeyebilir.Meme ucunada bol bol eliyle masaj yapsın,oynasın baya faydasını görür.

amin canım... bunlarn hepsini söyledik... bakalım artık canım yaa.. ..

beksucum, gördüm ve yazdım canım..

Bizde yumurtalı ıspanak ve makarna var pek özene bezene bişe yapmadım akşama kuzenimde mevlüt var ben tavuklu pilav götürcem kocişe bunlar yeter:)

makarna da iyi fikir aslında. aylardır yapmıyorum diyebilirim. şimdi sen söyleyince canım çekti şöyle sıcak sıcak bir spagetti, yanında da bol yeşillikli bol ekşili bir salata :KK56:

Ben primanın facebookta kampanyasını görmüştüm ordan gönderdiler ama bitti sanırım o. 1 tane yenidoğan tulum, 1 tane emzik kabı, 4 tane bebek bezi, indirim çekleri ve kitapçıklar geldi. Milupayada üye olmuştum bana bi arkadaşım doğumdan sonra her ay bilgilendirme mailleri gönderiyolar çok faydalandım demişti ondan olmuştum ama hediye falan gelmedi doğumdan sonra gelirse bilmem. Bide kuzenim biyere daha üye olmuş benim için herobaby olabilir numune gönderiyolarmış ama ordanda bişe gelmedi.

X