2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba hoşgeldin... Bende s.a.t'a göre haziran annesi olcaktım ama 1 hafta geriden gidiyo malesef hayırlısı olsun sağlıklı olsunda önemli değil. Gerçi önce 10 gün gerideydi sonra 1 haftaya düştü belki zamanla toparlar aynı dönemlerde doğum yaparız belli mi olur:) Allah bebeklerimize sağsağlim kavuşmayı kısmet etsin...

merhaba yanlış yere baktın galiba haziran anneleri topiği duruyor. arkadaşım var orada bazen bakıyorum. sen deyince baktım aktif duruyor.

http://www.kadinlarkulubu.com/hazir...12-haziran-annelerinin-paylasim-alani-82.html

Kizlar suan belim kopuo sanki misafirim 2 di simdi 6 oldu eee naparsin aile apt olunca ayakkabi goren dalio iceri suan tek dusuncem misafir giderse giycem pijamalarimi alic battaniye mi gececem tv karsisina orda gozumu dinlendrcem :)))

Arkadaslar iyi aksamlar.Benim bebisin cinsiyeti kesinlesti.Ins oglusum geliyor.Tabloya eklersiniz beni de.

Yorgunluktan bitmiş bir anne adayından herkese merhaba..

İlk iş günü,birikmiş işler..Zor geçti anlayacağınız.Bu hafta işleri düzene koyarsam haftaya rahat etmeyi umuyorum.
Geçmişi şöyle bir okudum.Cinsiyeti öğrenen anneler hayırlı olsun.

Kızlar bugün sizi özledim.Gündüz takip edemedim ya aklım sizde kaldı:)

Hasta anne anneler acil şifalar diliyorum..

Öpüyorum hepinizi..

kızlar son iki gündür dışkım koyu yeşil,siyah gibi. elevitten oluyo olabilir mi? ekstra demir hapı falan kullanmıyorum. böyle bişi yaşayan var mı? bi kaç internetten baktım ama, insanın ödünü koparıyo o sayfalar, bağırsak kanseri falan diye tövbe tövbe...

canım bnde elevit kullanıyorum ama bana böyle bi etki yapmadı... üşütmüş olabilirsin belki.. bnce bi doktora görünmende fayda var sonuçta olağandışı bi durum...

ayrıca aklına kötü bişi getirme

Canim hic telaslanma bende elevit kullaniorum sadece ve ayni sorun bendede var bende elevıte yoruorum

ben de 12 haftalık hamileyim aranıza yeni katılabildim. siteyi yeni keşfettim çok güzel. burada ortak duyguları yaşayabileceğim annelerin olması şahane. benle aynı haftalık varsa cinsiyetini öğrendiniz mi? 2 li tarama yaptırdınız mı? benim kontrolüm 1 ay geçti bu hafta sonu. cinsiyet 13 haftalıkken belli olur mu? hepimiz hayırlısıyla kucağımıza alalım bebişlerimizi inşallah. ÇOK HEYECANLI VE GÜZEL BİR DUYGU:) YUPPİİİİİİ HAMİLEYİZ... :9
BİR DE ELEVİT'İ NE ZAMAN BIRAKICAZ?

1 KAÇ GÜN İÇMEYİNCE BİRŞEY OLUR MU?
DEMİR HAPINA NE ZAMAN BAŞLANIYOR?
BİR DE SİZİN DE KARNINIZ ŞİMDİDEN ÇIKTIMI? :)))

Canim hic telaslanma bende elevit kullaniorum sadece ve ayni sorun bendede var bende elevıte yoruorum

sağolun, içimi rahatlattınız. fazla geleni dışarı atıyo vücut herhalde. cuma gidince sorayım doktoruma bari.

Hg aramiza canim valla bn 14+5 im ciplakken bbelli ama kiyafette cok az bi gobis cikio gibi :)

Benim baya belli. Gerçi ben 70 kilo hamile kaldım. Kistim vardı olmaz diye düşündük süpriz oldu. Dolayısıyla kilolu hamile kalmış oldum. Ama mutluyum 5 cm çikolata kistiyle hamile kalabildim. şuana kadar bana hiç yükü olmadı aşermedim,midem bulanmadı. Ancak kistim patlar diye korkuyorum. :) aranızda kisti olup hamile kalan yada öyle doğum yapan var mı?

Birde şu alta bebek tarih şeridi nasıl yapılıyor :)))

evet canım elevit yapıyo korkma zamanla düzelicek,bende de oldu

kızlar ben bu gün çok kötüyüm dişimin ağrısından ölüyorum ne konuşmak ne yemek istiyorum sadece sessiz bi odada uzanmak istiyorum ne yapsam acaba diş ağrısı için zaten hamile kalmadan önce diş etlerimden tedavi görüyordum tedavi yarım kaldı offfffffffffffffff yaaaaaaaaaaaaaa her gün bi şey çıkıyo.

aynı sorunu bende yaşıyorum elevitten oluyo canım sağlık ocağındaki ebeye sordum bende. oda hamile ve ondada aynı sorun varmış korkma elevitten oluyo yani.

Cok gecmis olsun canim ya Allah biran once sifani verir ins hamileyken bas agrisi insani deli edio dis agrisi nasil kotudur canm ya cok cok gecmis olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…