2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar mrb bende 13+3 üm aranıza katılmak çok güze, sanırım duygularımızı ve heyacanımızı en doğru şekilde yaşayabildiğimiz yer burası:)

Merhaba hoşgeldin... Bende s.a.t'a göre haziran annesi olcaktım ama 1 hafta geriden gidiyo malesef hayırlısı olsun sağlıklı olsunda önemli değil. Gerçi önce 10 gün gerideydi sonra 1 haftaya düştü belki zamanla toparlar aynı dönemlerde doğum yaparız belli mi olur:) Allah bebeklerimize sağsağlim kavuşmayı kısmet etsin...

merhaba canım 1 hafta gerilikle bişi olmaz zaten adet tarihiyle tutmaz zaten benimkide 5 gün önceden gidiyor bir haziran gelse ben hemen yapacam zaten duramıyoummmmmmmmm......

merhaba yanlış yere baktın galiba haziran anneleri topiği duruyor. arkadaşım var orada bazen bakıyorum. sen deyince baktım aktif duruyor.

http://www.kadinlarkulubu.com/hazir...12-haziran-annelerinin-paylasim-alani-82.html

yok canım hala kapalı o topik sonradan açıldı..
http://www.kadinlarkulubu.com/haziran-anneleri/469630-2012-haziran-anneleri-paylasim-alani.html

Son düzenleme:
gunaydn kızlar naslsnz ben cok heycnlym doktora gdıcem bugun:KK52:

canım hadı hayırlısıyla bebeğini gör ve gel bize durumu bildirmeyı unutma bende dün gittim 5,5 cm olduk yaklarını katlamıs uyuyordu tembelim :) persembe gunu de ikili testi yapıcam kısmetse :)

Günaydın

İnşallah güzel haberlerle dönersin canım (test sonuçların, cinsiyet) :KK49:
ınşallah canım bakalım gosterıcekmı bugun:)

canım hadı hayırlısıyla bebeğini gör ve gel bize durumu bildirmeyı unutma bende dün gittim 5,5 cm olduk yaklarını katlamıs uyuyordu tembelim :) persembe gunu de ikili testi yapıcam kısmetse :)
cok tatlı gorunuyolar ama dımı benım kuzu yerınde durmuyo ama durusu yanlıs gostermyo:KK9:

ınşallah canım bakalım gosterıcekmı bugun:)

cok tatlı gorunuyolar ama dımı benım kuzu yerınde durmuyo ama durusu yanlıs gostermyo:KK9:

ya evet cok tatlı ama bıraz tedırgın oldum hareketsız olunca doktora hıc hareket etmıyor ama dedım guldu merak etme edıyordur suan uyuyo dedı uyandırmaya da calısmadı . neyse persembe gunu ınşallah uyanık olurda bende gorurum hareketlerin :)

günaydın kızlar......
maşallah hapsuu,büyüyor bizim minişler...ikili testinde temiz çıkar inşlh cnm...gözaydınlarıyla gelesin...

gunaydn kızlar naslsnz ben cok heycnlym doktora gdıcem bugun:KK52:

günaydınnnn......cnm hayırlı haberlerle gel inşlh...

Benim baya belli. Gerçi ben 70 kilo hamile kaldım. Kistim vardı olmaz diye düşündük süpriz oldu. Dolayısıyla kilolu hamile kalmış oldum. Ama mutluyum 5 cm çikolata kistiyle hamile kalabildim. şuana kadar bana hiç yükü olmadı aşermedim,midem bulanmadı. Ancak kistim patlar diye korkuyorum. :) aranızda kisti olup hamile kalan yada öyle doğum yapan var mı?

Birde şu alta bebek tarih şeridi nasıl yapılıyor :)))

benim de kistim vardı ama 2,5 cm civarıydı ilk aylarda keseden daha büyüktü, heralde artık yok oldu dr bahsetmiyo bile zaten yok olur demişlerdi bebek onun hakkından geliyo merak etme:KK66: alttaki ticker olayını da bu forumda daha yeni anlattı birisi biraz geçmişe bak istersen.

günaydınn....

hapsucum, herşeyin yolunda olmasına sevindim, umarım ikili testinde iyi çıkar...

pnrali.. inş. sende güzel haberle gelirsin canım..

gözün aydın :) doktorunuz sizi nasıl arıyo ya valla imreniyorum bizimki telefonda bişey sorunca bilgi vermiyooo

valla güzelim bende senin gibi imreniyorum burdaki bazı arkadaşların doktoruna. telefonla bilgi vermeyi bırak doğru düzgün muayenede bile bakmıyor bu konuda çok dertliyim.

kızlar ayrıca ben gecen hafta kontroldeydim doktorum 2 li ve 3 lü testler yapılması gerekiyor dedi ama 2 li test bizim burda yokmuş ya izmire gitmem lazımmış. 3lü testi de bir sonraki hafta gel dedi yani ben 15. haftada falan olmuş oluyorum. sizin yazdıklarınıza görede sanki geç gibi tarih.

günaydınn....

hapsucum, herşeyin yolunda olmasına sevindim, umarım ikili testinde iyi çıkar...

pnrali.. inş. sende güzel haberle gelirsin canım..

teşekkürler canım inşallah iyi cıkar dedıgın gibi fazla dusunup kafaya takmamaya calısıyorum acıkcası. temiz cıkacagına ınanıyorum

günaydın kızlar......

maşallah hapsuu,büyüyor bizim minişler...ikili testinde temiz çıkar inşlh cnm...gözaydınlarıyla gelesin...

günaydınnnn......cnm hayırlı haberlerle gel inşlh...

evet canım büyüyolar bir mucizeler gercekten :) ben iyi cıkacagına inanıyorum testın. kötü düşüncelere kapılıp kötüyü cekmemeye calısıyorum inşallah hepimiz sağlıklı bir şekilde alıcaz bebeklerımızı

Canım hayırlı uğurlu olsun oğluşun,sağ salim kucağımıza alırız inş hepimiz,bende öğrenemedim daha,ikili taramamız oldu sonçları da çok güzek çıktı allaha şükür ama cinsiyetini göstermiyo dedi doktorum pazartesi kontrolüm var bakalım bu kez umutluyum inş öğrenebilirim pazartesi 15+3 oluyoruz heralde öğreniriz dimi.

valla güzelim bende senin gibi imreniyorum burdaki bazı arkadaşların doktoruna. telefonla bilgi vermeyi bırak doğru düzgün muayenede bile bakmıyor bu konuda çok dertliyim.

kızlar ayrıca ben gecen hafta kontroldeydim doktorum 2 li ve 3 lü testler yapılması gerekiyor dedi ama 2 li test bizim burda yokmuş ya izmire gitmem lazımmış. 3lü testi de bir sonraki hafta gel dedi yani ben 15. haftada falan olmuş oluyorum. sizin yazdıklarınıza görede sanki geç gibi tarih.

:)) benimki telefonu sevmiyor anlaşılan, muayenede çok güzel anatıyor istersen yanında saatlerce kal... 2 li test 11-14. hafta arasında yapılıyor ama 3lü testi bilmiyorum hangi haftada başlıyor

X