2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın hatunlar...
Bugün hava çok soğuk olmazsa çarşıya çıkayım diyorum evde içime fenalık geldi çıkmışken elmada alayım bari hiç sevmiyorum ama manavlarda yeşil ekşi olanlardan bulursam bayıla bayıla yerim:)

günaydın kızlarrr
maşallah bebişine cnm...

kızlar ikili taramamızın sonucunu bekliyoruz heyecan dorukta inşlh temiz çıkar hayırlı haberler alırız hepimiz.

günaydın kızlarrr
maşallah bebişine cnm...

kızlar ikili taramamızın sonucunu bekliyoruz heyecan dorukta inşlh temiz çıkar hayırlı haberler alırız hepimiz.

inşallah. Ne kadar sürüyor sonucun çıkması? benden henüz istemedi doktor. haftaya kontrolüm acaba onda mı isteyecek.

günaydın :))

canım sayımları olduğu için çok yoğundu... dün akşamda kontrolü vardı, herşey yolundaymış, cinsiyeti de öğrenmiş:))

Kızlar konuyla çok alakasız bişe sorcam...
Küçük yerlerde yaşayan ev hanımları bütün gün napıyosunuz ya sıkılmıyomusunuz?

ben çalışıyorum valla zaman nasıl geçiyor anlamıyorumda
bzim hafta sonlarımızda epey koşturmacalı geçiyor keşke sıkılmaya vaktim olsa
biz aylarca eşimle evde yemek yiyemediğimiz olur kahvaltı yapamadığımız olur
3 ay üzerine yılbaşı ertesi günü evde kahvaltı yaptık çok şükür :)
bende evde olsam derim evde olan kişiler sıkılırsın der ama ben evde otursam kendimi oyalıcak çok şey bulurum

aman çok bilio hıh

slm kızlar bende bayadır yoktum 15.haftamız oldu ve ben de hala hıc kılo almadım aynı kılodayım.Karın agrılarım fazla fazla oluo malesef ve hala sabahları kusuyorumm

hoşgeldin nerelerdesin
kilon aynı iyiymiş onlarda geçsin artık inş.

ayy uyuzlar ya
herkes herşeyi çok bilio uyuzlar

bende genelde yüzüstü yatıom bişi yok
yatabildiğin sürece zararı yok die biliom ben

Ay kizlar yoruldummm yarin misafir gelcek 5den beri mutfakta bulasiklarla savasiom

çok yorma kendini allah kolaylık versin

ay ne densizler inş. buda ölmezmiş
insanın psikolojisini bozmaya birebirler
bende bikez düğüne katıldım çok bilmiş geri kafalının teki bana bebek düşünmüomusunuz dedi
şimdilik hayır dedim neden dedi
kendimizi toplamamız lazımki ona güzel bi gelecek vaadedelim
şimdi sen istemiyorsn ama sen isteyincede allah vermez dedi
ay bi üzüldüm ben
hele bide korunmayı bıraktık bekliom işte her ay olmuo o kadının tipi ve söyledikleri hep aklımda nasıl etkilenmiştim

maşallah kuzuya maşallah
ben günde 1 adet yiyorum genelde
bekleriz resimleri
sağlıkla gelsin paşa

Günaydın Kızlar;

Bugün nasılmış temmuz anneleri bakalım
Bende usg görüntüsünü ekliyorum

maşallahhh maşallah

arsimaaaa bayıldım bunlara çok ciciler :))

teşekkür ederim neclat

ay çok harika bayıldım. keşke elimden gelse yapardım ama hem hiç yapmadım, hem de çalıştığım için fırsat bulamıyorum

istersen yaparsın bence
zamanla öğrenir sonrada fırst bulursun
bende çalışıyorum akşamları ve sabahları vaktim dolana kadar yapıom
bu ara evimi görsen harabe gibi ama ben yere bi minder atıom gne yapıom çünkü oturcak yer yok hahaha
yaptıkçada seviom onu çocuk gibi

günaydın kızlarrr
maşallah bebişine cnm...

hayırlısıyla güzel sonuçları al bakalım parpalimmmm

günaydın :))

canım sayımları olduğu için çok yoğundu... dün akşamda kontrolü vardı, herşey yolundaymış, cinsiyeti de öğrenmiş:))

günaydın tatliş
aa öylemi ii merak ettim kötü bşimi oldu die
neymiş cinsiyetiiiii

Arsima alıntıdan gördüm yazını herşey çok güzel cnm
dün akşam 8 gibi doktorumuz aldı odasına tabi biz eşimle en son balık kafası gibiydi gördüğümzde
ilk baş bana göstermedi doktor eşim monitörden bi sevdi bi sevdi kıpır kıpır nasıl varya eli ayağı oynuyo dönüyo falan çok güzeldi izlemeye doyamadık

ve o an geldi cinsiyet dedim doktor beye hımmm dedi şöle bi düşündü
erkek bu dedi %90 erkek dedi hadi ya dedim içimden hayırlı ve sağlıklı bi evlat olması herşeyden önemliydi tabiki ama kız istemiştim dedim ve nerden anladınız diye sordum pipiye benzeyen bişey var dedi ama arkasından kordondur o kordon diye tutturdum ...
sanırım kemik yapısından ve kafasının olduğu bölgeden yola çıkarak sölediğini tahmin ediyorum çünkü orda çok net bi pipi ben görememiştim .....
RABBİM SAĞLIK EVLAT VERSİNDE KIZI ERKEĞİ AYNI ......

Gunaydin kizlar normalde bu saatlerde ikinci ruyami goruo oluyodum ama bugun 9 da uyandim misafirlerim gelcek hazirliklari bitirmeye calisiom ... Saol canim Allah herkeze kolaylik versin :) o degil bide yarin aksamada misafrim var :)

Dün akşam eve biraz geç geldim hemen yazamadım kusura bakmayın merak eden arkadaşlarım Allah razı olsun çok teşekkür ederiz

Ense kalınlığı burun kemiği falan güzel çıktı çok şükür ense kalınlığı 1,1 mm çıktı bu aradaaaaaaaaaaaaa doktor büyük ihtimalle erkek bu dedi gitmeden çikolata yemiştim velet zıp zıp zıplıyordu doktor kızım sen ne yedin böyle dedi aslında yenilen yemekler 4 aydan sonra bebeğe etki ediyor diye biliyordum bende ama ultrasonda hareket görmüyorlarsa bişeyler yiyin diyorlarmış neyse benim yavrum hareketliydi ya önemli olan o Cuma günü de kan sonuçlarımızı alıcaz inşallah onlarda güzel çıkar

Sonuclarin iyi cikmasina ve cinsiyeti ogrenmene sevindim ins sag salim kucagina da alirsin ... Bu cikolata isini ctesi bende denicem bakalim bizimki cinsiyetini gostereck mi :)

Slm Canım bende cumartesi gittim doktara 13 haftalık bebeğim benimde ense kalınlığı 0,84 cm boyu cinsiyetini göremedik bende sonuçlarımı perşembe günü alacağım inşallah iyi çıkar :)
Bizde heyecanla cinsiyetini öğrenmek için bekliyoruz hafta cumartesi inşallah ğreneceğizzzz yaa

çok şükür pembe
hadi bakalım hayırlı sağlıklı inş.
vay be 10. haftada söyledi demek
bende istiom artık

oh oh çok güzel şekerim
gözün aydın kan sonuclarıda ii çıkart merak etme
sağlıkla gelsin inş.

Sonuclarin iyi cikmasina ve cinsiyeti ogrenmene sevindim ins sag salim kucagina da alirsin ... Bu cikolata isini ctesi bende denicem bakalim bizimki cinsiyetini gostereck mi :)
sağol canım benim çok teşekkür ederim Dene bakalım belki denk geliyordur bilmiyorum ama çoğu kişi yiyin dedi inşallah gösterir

Maşallah canım ense çok güzel çıkmış seninde inşallah diğer sonuçlar da çok güzel çıkar Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…