2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Benim mide hala "istemiyoom" diyo:KK43: bu arada bitki çayı (sallama olanlar) zararlı mı ya? bugün de nezle başladı:S

Canım sen baya kötü olmuşsun halada geçmemiş inşallah geçer besin açısından üzülme o beslenir ama sürekli mide bulantısı çekmek kötü olmalı allah yardımcın olsun.
Her bitki çayını içme bence ıhlamur en iyisi gribe nezleye birebir içine elma kabuğu tarçında koy tadı dahada güzel ve daha yararlı olur. Banada burda arkadaşlar önermişti ağır griptede bal ve zencefil süper içini ısıtıyo. Bide limonlu bal.

Benim mide hala "istemiyoom" diyo:KK43: bu arada bitki çayı (sallama olanlar) zararlı mı ya? bugün de nezle başladı:S

ınsallah gecer canım ya benım azaldı ama mıde yanması basladı .caylar ıcın bı bılgm yok ama burda okumustm sanırm gunde bıtane dye adacayının zararlı oldugunu blyorum sadece

gunaydın kızlar nasılsınızzz ya size bir şey sormak istiorum iki günüdür inanılmaz derecedde başım ağrıyo :KK14: ne yapmalıyım sizceee ilaç ta içemiorum önereceginiz bir şey warmı bazı hamile arkadaslarım parol içebilecegimi söylüyolar ama blmiorum :KK14:

Günaydın herkese..

Cinsiyet öğrenenler adına çok sevindim.Hayırlı olsun:)
Bende güne hapşırıklarla başladım.Home office çalışıyordum.Yarından itibaren mesaim başlıyor.Bu kadar rahtlıktan sonra zor olacak.

günaydın herkese
güzel bir hafta diliyorum sağlık dolu bol cinsiyet öğrenmeli :)

Süpriz yapıp gelen bebeğim süpriz bi şekilde aramızdan ayrıldı. Kızlar çok üzgünüm bebeğimin gelişimi durmuş kalbi atmıyor. Pazartesi operasyonla alıyorlar..Vardır bunda da bi hayır demekten başka bişey düşmüyor bize neyapalım. Allah sağlık sıhhat versin.

Ben aranızda ayrılıyorum.Listedende çıkarabilirsiniz beni. Kısmet başka annelerle birlikteliklere...

Allah sabır versin arkadaşım ne desem boş
zor bişe :KK43:

kızlr benimde birkaç gündür sancım var.. ara ara karnıma ve sol kasığıma sancı giriyor... tecrülelilere sordum ama bu dönemlerde böyle sancı yaşamadıklarını söylediler. bende doktorumu aradım.. oda kanaman yoksa sorun değil ama içinin rahat etmesi için gel bakalım dedi...eşim gelince gidicez... umarım herşey yolundadır...

doktor amcamıza gittik geldik, çok şükür herşey yolunda, o kalp atışını ekranda gördüm yaa dünyalar benim oldu:))

oh çok şükür herşey yolunda sevindim canım
bazen oluo öyle ağrılar allah kötü bişi vermesin
benim randevumda 17sinde bakalım sölicekmi doktor :) 13+4 oluoz o gün

:KK54: :KK54: kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrr :21: :21: selamlar,umarım görüşmeyelı herkescikler iyidir,doktordan geldim bugun ,ense kalınlığı 1.7 cıktı. cok tatlıydı kerata yaaaaa,:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

maşallah bebişine :)
herşeyin yolunda olmasına çok sevindim

Hayırlı akşamlar kızlar.

Epeydir yazamıyordum, nasılsınız? Umarım hepiniz iyisinizdir.

Cinsiyetler belli olmaya başlamış oh oh ne güzel.:))

Ya ben bebişime birşeyler örmek istiyorum ne yapabilirim?

Birşeyler ören var mı?

hoşgeldin tatliş
ben örgü blmem anca bi ters bi düz :KK6:

Kızlaaar selaaaammmm

Kız bebişlere bir kişi daha eklediiii. KIZIMMMM oluyorrrrr:KK8:

Tatlı kızım benim parmagını emiyordu bir an önce kavuşsaam koklasamm koklasammm :KK16:

gözün aydın sağlıkla gelsin

slm kızlarrr iyi pazarlarrrrr nasılsınız ayyy ne güsell herkesler ögrenio yavas yavas bebişinin cinsiyetiini masallahh bebşlerinzede sizlerede ama benm miniciğim göstermedi kendini bize :KK1: bu ayın sonunda tekrar gidicem bakalım belki bu sefer görürüzz bide kızlar merak ettigim bişer var kız yada erkek anneleri en cok hangi tarafınızda agrı yada batma oluodu meselabazıları dioki sağ tarfta olursa genelllkle erkek solda olrsa kız dioo bide sizlerden duymak isteddm dogrulugu varmı acaba :KK9: dün bebişmle gittik bir sürüü şey aldık ayy cok zevkli oluo alışveriş ama ara renkler almak zorunda kalıorum alt acma bezi battaniyesi falan aldık zıbınlar aldık rengarenkk :KK9:bian önce dogsada kucagıma alsam dorum dün anneme gülüo :KK9:

benim ilk zaman sağda ağrım vardı şimdi olanlar soldan
sonracıma ultrason resmine göre soldaysa bişe sağldaysa bişeydi
benim ilk soldaydı şimdi sağda :)
çocuk karar veremiyor kanımca ne olmak istediğine :KK9: tövbe tövbeee:26:

Ay bn bi keresinde bi misafirlikte cig kofteye denk gelmistim kokar bebege diye ye dediler 1 sıkım yedim acaba bebegim iyi midir :s. Simdi baya canim sıkıldi yaaa :KK43:

etsizse sorun deil
ay ama böle ısrarlara uyuz oluom ben
ye diolar yok diom sen istemion ama çocuğun canı çekmiştir
he tabi çeker doğuncada ağlamaz onu ister hemen tövbe ya :KK31:

Kızlar uzun bir aradan sonra selam...

Yıl sonuydu - yıl başıydı derken nefes almaya yeni yeni fırsat buldum. Bu arada yazın benim bebişime de ERKEK... İkinci şehzadem yolda kızlar. Öğrendim sonunda :KK9:

hoşgeldin
ohh öğrenmişsin gözün aydın

benim bebeğim de kız olacak. ilk bebeğim.

gözün aydın
sağlıkla gelsin inş.

kızlar gece rüyamda hastaneye gidiomuşum
ikili test yapılacakmış neyse gidiom bakılıyor fln doktor dio inatçı bi kızın olacak
sonra bişeyler ters gidiomuş çok önemli deilmiş ama kontrol için benden hastanede kalıp her idrarımı vermemi istiolar
buraya kadar herşey normal
işte gidiom geliom işiom kaplara
sonra wc giriom wc değişik böle arkası cam yeşillik biyere bakıo
orda bi temizlik görevlisi varmış diom herhal beni görmez cam filmlidir fln
neyse adamla göz göze gelioz bu camı kırıp içeri girio gözleri dönmüş gibi peşime koşuo ben kapıya vuruom imdat imdat uyandım sonra ama çok korktum
son kısmı bişeyden etkilendim ondan gördüm zaar :26:

bide bugün unnadoda bişe gördüm bi kitap içeriği şöyle
dt-ZJCZ.jpg
erkek için

dt-KYJ6.jpg

dt-G7MV.jpg

dt-TFXD.jpg

dt-J58U.jpg

dt-1RAZOES2.jpg

dt-ES92EOF9.jpg

dt-XVMX.jpg
kız için (kız için olanın içide aynı renkler farklı)

55 tlden 35e inmiş alsam dedim ama cinsiyet belli deil
2 adet alsam çevremde iki hamiş var biri kız diğeri erkek onlara heidye ederim dedim
ama kararsız kaldım

Gunaydin kizlar.... Ne guzel cogu annemiz cinsiyeti ogrenmis bende diger ctesi dr gitcektim ama heves ettim bu ctesi gitcem bebegim 15+2 olcak ctesi ins dr cinsiyeti soyler

gunaydın kızlar nasılsınızzz ya size bir şey sormak istiorum iki günüdür inanılmaz derecedde başım ağrıyo :KK14: ne yapmalıyım sizceee ilaç ta içemiorum önereceginiz bir şey warmı bazı hamile arkadaslarım parol içebilecegimi söylüyolar ama blmiorum :KK14:

baş ağrısı normal 13-14 haftalarda kan basıncının artmasından dolayı baş ağrısı artıyormuş. bence doktoruna sormadan içme

Canım sen baya kötü olmuşsun halada geçmemiş inşallah geçer besin açısından üzülme o beslenir ama sürekli mide bulantısı çekmek kötü olmalı allah yardımcın olsun.
Her bitki çayını içme bence ıhlamur en iyisi gribe nezleye birebir içine elma kabuğu tarçında koy tadı dahada güzel ve daha yararlı olur. Banada burda arkadaşlar önermişti ağır griptede bal ve zencefil süper içini ısıtıyo. Bide limonlu bal.

ınsallah gecer canım ya benım azaldı ama mıde yanması basladı .caylar ıcın bı bılgm yok ama burda okumustm sanırm gunde bıtane dye adacayının zararlı oldugunu blyorum sadece

çok teşekkür ederim arkadaşlar valla neler çektim bir ben bir Allah bir de yaşayan bilir Allah düşmanıma vermesin bunu cidden. ıhlamur ısmarlamıştım eşime bitki olarak, elma da ısmarlıym bari meyve ve sıvı şeyler tüketebiliyorum en azından. mide yanması da klasik hamilelik sıkıntılarındanmış:S bu 14 hafta bana şunu öğretti: anne olmak çoook zoormuş...

Canım büyük ihtimalle üşüttün ama gebeliktende olabilir bide çay kahve gibi alışkanlığın varsa ama bıraktıysan o da yapıyo benimde başağrılarım arttı. Saçlarını ıslak tutmamaya bere falan takmaya dikkat et havalar çok garip tam baş ağrıtcak hava. Miktarı azaltılmış sütlü bi kahve yada filtre olur türk kahvesi olur veya açık çay iç eğer o yüzdense.
Bana dr.um minoset verdi öncesindede ben minoset içilir diye bildiğimden ağrı kesici olarak eve minoset alıyodum gebelik ihtimaline karşı. Ama plus olanı değil normal minoset. Bildiğim kadarıyla bebeğe geçmiyomuş ama tabiki içmemek en iyisi evdeysen yat uyu en güzeli ama çalışıyosan içebildiğin bi ağrı kesici iç başağrısı çekmekten iyidir. Eczaneye danış o sana en hafifini verir.

kizlar cinsiyete adcele etmeyin evet ben diyorum bunu
16 hafta dolmadan cok iyi gorunucek sekilde dil cinsel organ diye anladim
evet cikinti gordum pipis yuzde 70 de erkek dedi doktor 16 hafta gecmedi icin
ama inanin simdi emin dilim diye oglum diye sevemiyorum
ogrenincede deyisen bisi yok kizlar 13 haftalardaki arrkadaslar acele etmeyin
surda kac hafta kaldi zaten 15 haftada olanlar 3 lu testi konustunuz mu doktorla
bana dedi omurligini incelicez acikli falan varmi ikili iyi diye

ben burda daha önce de söylemiştim bütün dr'lar minoset diyo B grubu. hatta benim 14. haftada çıldırtcak dereceye varınca majesik bile içebilirsin dedi dr o ağrı daha çok zarar veriyo bünyeye.

hosgeldn canım hayırlı olsun sehzadelerı cıftldn hayrlsyla darısı bıze bzmkı gostermyo:emir_bebek:

Tşk ederim cnm. Darısı inşallah tüm öğrenmek isteyen annelerin başına.Nazlı desene genelde kızlar göstermiyor ama hayırlısı inşallah cnm allah gönlüne göre versin inş. Dün kendimi resmen alışverişe vurdum. Biri beni durdursun :)

Canım büyük ihtimalle üşüttün ama gebeliktende olabilir bide çay kahve gibi alışkanlığın varsa ama bıraktıysan o da yapıyo benimde başağrılarım arttı. Saçlarını ıslak tutmamaya bere falan takmaya dikkat et havalar çok garip tam baş ağrıtcak hava. Miktarı azaltılmış sütlü bi kahve yada filtre olur türk kahvesi olur veya açık çay iç eğer o yüzdense.
Bana dr.um minoset verdi öncesindede ben minoset içilir diye bildiğimden ağrı kesici olarak eve minoset alıyodum gebelik ihtimaline karşı. Ama plus olanı değil normal minoset. Bildiğim kadarıyla bebeğe geçmiyomuş ama tabiki içmemek en iyisi evdeysen yat uyu en güzeli ama çalışıyosan içebildiğin bi ağrı kesici iç başağrısı çekmekten iyidir. Eczaneye danış o sana en hafifini verir.

ben burda daha önce de söylemiştim bütün dr'lar minoset diyo B grubu. hatta benim 14. haftada çıldırtcak dereceye varınca majesik bile içebilirsin dedi dr o ağrı daha çok zarar veriyo bünyeye.

kahve cay pek içmem normaldede pek içmezdimm sigara içiodum hamilelikten önce suanda onu içmiorum ama bilmiorum olmazsa doktorumu arayıp sorayım gözlerime vuruo ta agrısı :KK50:

kizlar cinsiyete adcele etmeyin evet ben diyorum bunu
16 hafta dolmadan cok iyi gorunucek sekilde dil cinsel organ diye anladim
evet cikinti gordum pipis yuzde 70 de erkek dedi doktor 16 hafta gecmedi icin
ama inanin simdi emin dilim diye oglum diye sevemiyorum
ogrenincede deyisen bisi yok kizlar 13 haftalardaki arrkadaslar acele etmeyin
surda kac hafta kaldi zaten 15 haftada olanlar 3 lu testi konustunuz mu doktorla
bana dedi omurligini incelicez acikli falan varmi ikili iyi diye

Bende internette okumuştum 12. haftada artık cinsiyeti belirlenecek kadar gelişiyomuş ama dr.lar yanılmak yerine kesin söylemek istiyolar. 14. haftada artık çişlerini yapabildiklerine göre gelişmiştir heralde ultrasonu iyi olan bi dr artık söylemeli diye düşünüyorum. İnternetteki videolara bakarsanız bu haftalarda erkeklerin yumurtaları baya belirgin anlaşılır bence ama pozisyon, dr, ultrason hepsi önemli işte:KK43:

canım gozun aydn allah saglikla kucaklarmza almayı nasıp etsn ya kac haftalıkken ogrendnz

çok teşekkür ederim. 12. haftaya girdiğimde öğrendim. doktor kesin değil diyor ama tanıyanlar senin doktorunun tahmini mutlaka çıkar diyor. arkadaşıma 8 haftalıkken erkek dedi doğru çıktı.

X